Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Bergamotka oj z tymi siniakami to robią się niestety,ale zauważyłam że im dalej od pępka to mniej .Już ich wzięłam chyba z 40 ale dalej mam lekką blokadę przy dawaniu.A powiedz robiłaś już jakieś kontrolne badania krzepliwośći, bo ja 10 tydz i jeszcze nie?Za dwa tyg wizyta to zapytam lekarki.Ale widzę że krew rozrzedzona bo po pobieraniu długo leci ...

Odnośnik do komentarza

Poplakalam się dziś z tej bezsilności i prawie wtedy wrócił mąż. Stanął na wysokości i zamiast czepiać się że palcem nie kiwlam to najpierw zapytał czy stało się coś złego. Jak go uspokoilam że nie , że po prostu z sobą sobie nie radzę to powiedział żebym się nie martwiła, on to rozumie i na pewno to przez brak słońca tak zle sie czuję. Zalecil wit.D :) Ulzylo mi że dziś bez awantury :)
We wtorek będę mieć wyniki krwi to zobaczymy czy jakąś anemia albo coś mi się nie przyplataly.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Czytam was w zasadzie od początku powstania forum, ale wcześniej jakoś nie miałam odwagi pisać. Mam termin na 11.08, to moja druga ciąża. Pierwsza zakończona cc w 36 tc, mam już 3-letnią córeczkę, zdrową mimo lekko przedwczesnego porodu ;) mam (jeszcze) 29 lat - za 12 dni kończę 30. U mnie póki co tragedia - nudności, zgaga, ból brzucha i wstręt do wszelkiego jedzenia - zupełnie jak w poprzedniej ciąży i mam nadzieje, że przejdzie mi również tak jak wtedy równo w 12 tc inaczej chyba sobie strzelę w łeb :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaivfxm3z0l2cir.png

Odnośnik do komentarza

zakochana nie lekcewaz jak dziewczyny piszą. Ale ze juz trochę godzin minęło to daj znać jak teraz się czujesz? Przeszlo? Mam nadzieję że tak.

Witaj Dani! Fajnie ze się odezwałaś - razem raźniej :)

Dziewczynom co muszą brać zastrzyki współczuję ale i Was podziwiam. Bo tak dzień w dzień się kluc to jednak masakra :/ Ale czego się dla dzieci nie robi!

Ja całkiem dobrze się czuje jak tak porównam z Wami. Chociaż mało sił i szybko się męczę itp ale chociaż mdłości mi oszczedzilo - jedynie na pastę do zębów mnie mdli więc bardzo skrocilam czas mycia zębów. Mam nadzieję że je będę jeszcze miała po porodzie :D hehe

Odnośnik do komentarza

Witam Was Sierpnióweczki bardzo serdecznie, rozwnież czytam forum od samego początku i chyba najwyższa pora, żeby się oficjalnie przywitać. Mam 30 lat i będzie to moje pierwsze dzieciątko, więc Wasze rady są dla mnie szczegolnie cenne. Pierwszą wizytę u ginekologa miałam poczatkiem grudnia, kolejną na ktorej biło serduszko 20.12 następnie w zeszłą sobotę tj.19.01 upewnilam się, że wszystko przebiega prawidłowo, dzidzia mierzy 4,5 cm serduszko bije 176/min. Wg. OM termin to 18.08 natomiast wg USG jest niby opisane na zdjecach 08.08. Wiek ciaży na dzis wg om to 9 tydz. 7 dzien natomiast wg usg. 11 tydz. 3 dzien. Objawów typowo ciążowych u mnie jak narazie brak, może jedynie więcej spię ;) Także o mnie tyle, będzie mi bardzo miło dołączyć do Waszego grona i móc te kilka miesięcy spędzić wspólnie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Melduję się:) w sobotę zjadłam magnez bo tylko to miałam w domu i to jeszcze taki na skurcze nóg z potasem. Ale nie pisalo że nie można w ciąży więc wzięłam. Po jakimś czasie się uspokoiło. W niedzielę kiepsko się czułam bo doszedł ból karku nie wiem czy mnie zawialo czy źle spałam, nie mogłam głowa kręcić. Skurczu już nie było, ale wieczorem znowu ból się nasilil, ale to raczej ból niż skurcz. Kiepsko spałam bo głowa mnie boli od tego karku. Rano miałam biegunkę i teraz myślę że to może przez to mnie wczoraj brzuch bolał. Dziś jest lepiej. Choć mało co zjem to toaletą, więc jem takie proste rzeczy. Na szczęście mam dziś wolne więc leżę. Nie plamie ani nic, więc to myślę nic złego. Mam katar więc chyba jakiś wirus się przyplatal i jestem osłabiona. Może dotrwam do wizyty w czwartek. Jak skurcze się powtórzą to pojadę wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...