Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Yuliia
Cześć. Mam 9 tygodni, prawdopodobnie jesteśmy najmniejszy w sierpniu :) Badanie prenatalne mam na 15 lutego. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK

Jej ☺️ u mnie też dopiero 9tc więc najmłodsi nie jesteście ☺️

sasanka ja używam Hi Mummi i Ciąża+. Ta druga jest ładniejsza. Ale. Hi Mummi też fajna.
Natomiast Hi Daddy to dla mnie masakra... Nie lubię takiego stylu, gdzie dziecko mówi do taty: stary, nie patrz tak na cycki mamy!, albo coś o zarastaniu dziurki. Myślałam, że będzie to takie jak w formie dla mamy. Ale różnią się kosmicznie.
Szybko ją usunęłam.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cobra
Yuliia
Cześć. Mam 9 tygodni, prawdopodobnie jesteśmy najmniejszy w sierpniu :) Badanie prenatalne mam na 15 lutego. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK

Jej ☺️ u mnie też dopiero 9tc więc najmłodsi nie jesteście ☺️

sasanka ja używam Hi Mummi i Ciąża+. Ta druga jest ładniejsza. Ale. Hi Mummi też fajna.
Natomiast Hi Daddy to dla mnie masakra... Nie lubię takiego stylu, gdzie dziecko mówi do taty: stary, nie patrz tak na cycki mamy!, albo coś o zarastaniu dziurki. Myślałam, że będzie to takie jak w formie dla mamy. Ale różnią się kosmicznie.
Szybko ją usunęłam.


Dzisiaj takoż mamy 9 tygodni i 2 dni ;)
Odnośnik do komentarza

Ja też już nieco lepiej się czuję jeśli chodzi o przeziębienie. Te 3 dni w łóżku były zbawienne. Jeszcze trochę katar mam. Jutro do pracy ale wtorek naszczęście wolny. Siedzenie w domu coraz bardziej mi się podoba :) można się położyć kiedy się chce, a odkąd jestem w ciąży to łóżko to mój mój najlepszy przyjaciel i mogłabym spędzać z nim dużo czasu :)

Odnośnik do komentarza

Hej ja dziś tez u rodziców więc ciężko pisać... Ale teraz biorę ciepła kąpiel to znalazłam chwilkę.
Przyjemna leniwa niedziela...
Chyba po malu robi się u nas na forum spokojniej, mniejsze dolegliwości ciazowe, coraz więcej spokojniejszych mam po prenatalnych... Oby teraz tylko dobre wiadomości!
Spokojnego tygodnia szczególnie tym jeszcze pracującym mamą!

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja weekend fajnie z rodzinką spędziłam w domku. W sobotę byliśmy na sankach z Młodą - ale się cieszyla :)
Za to wczoraj popołudniu było mi jakoś tak niedobrze że przelezalam prawie całe popołudnie na kanapie a wieczorem zwróciłam obiad :/ No i nie wiem czy to jednorazowa akcja czy wirus więc dzisiaj wzięłam wolne i siedzę w domu.

Cyska dobre wiadomości! Super :) Niestety ja w nocy śpię póki mnie Młoda nie obudzi raz czy dwa więc ogólnie nie pomogę na bezsenność :/

Odnośnik do komentarza

Część Mamusie:-), ja dzisiaj byłam u ginekologa, wszystko dobrze , maleństwo rośnie, serduszko bije. Jedynie jakie miał lekarz zastrzeżenia to do mojej wagi, bo tylko 44 kg , no ale nic na to nie poradze,taka już jestem ;-) byłam też dzisiaj na kontroli z mlodsza antybiotyk jeszcze do środy. A teraz się zbieram na zebranie do przedszkola. Pozdrawiamy :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza

Cyśka może spróbuj kąpieli z olejkiem lawendowym? Mi to pomagało. Są też krople lawendowe, którymi można skropić poduszkę, wiem że brzmi banalnie ale podobno działają. Ja byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych. U nas wszystko wporzadku :) lekarz pokazywał mi wszystko i po kolei omawiał, jutro idę na badania krwi. Wszystkim życzę takich przyjemnych wizyt. Nie wiem czy to z powodu dobrych wiadomości, ale nawet mdłości przestały mi dokuczać.

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaivfxm3z0l2cir.png

Odnośnik do komentarza

dani cudowne wiadomości.

cyśka chętnie dopiszę cię do listy, tylko podaj mi datę porodu. Widzę, że będzie podobnie do mojej ☺️

Ja już w domku. Od 9 rano bolał mnie brzuch a potem musiałam spędzić w samochodzie 5 godzin :(
Mam dość. Teraz leżę ale nadal boli...
Jutro mam wizytę na 11.00 Mam nadzieję, że pochwalę się dobrymi wieściami ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Widzę, że część z was już jest w trakcie badań genetycznych. Ja miałam dzisiaj wyliczone ryzyko trisomii z testu pappa i USG, wyniki po skorygowaniu wyszły super. Jeśli chodzi o samą krew to miałam podwyższoną wolną bhcg 1.9 mom i stresowałam się tydzień (czekałam na wizytę), a po skorygowaniu ryzyko t21: 1:9000 t13 i 18 <1:20000. Jak dostaniecie wyniki krwi i będzie coś nie tak, to z własnego doświadczenia nie ma co panikować i studiować całego internetu, tylko czekać na wizytę! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...