Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Pinka, greentom jest świetny! Ma bardzo dużo miejsca i z tego jaka miłością pała do niego mój maluch to musi być bardzo wygodny. Wcześniej miałam x-landera, to młody spacerówki śni gondoli nie lubił. Teraz to jest bajka bo jak się go włoży do wózka to na koniec świata można jechać jeśli po drodze oczywiście nie będzie placu zabaw i autek w galerii ;)
Nie zajmuje dużo miejsca i nawet teraz z coraz większym brzuszkiem nie mam problemu go złożyć i włożyć do naszego „przestronnego” bagażnika w sedanie.
U nas dziś pogoda wisielcza... na szczescie mnie jeszcze te ciężkie ciążowe dolegliwości się nie trzymają i mam nadzieje ze tak zostanie.
Jeśli chodzi o prześcieradła do lozeczka to ja Man zwykle 100% bawełna i są świetne. Kupiłam podkład do lozeczka kiedyś ale go nawet nie wykorzystałam przy synku. Lepsze są te jednorazowe 60x90.

Odnośnik do komentarza

Klodi dzięki za rekomendację :) ja na początek mam ten 3w1 ale wiadomo jak to jest z tymi spacerowkami. Chcę cos wygodnego co nie zajmuje miliona metrów kwardratowych. Także będę szukać okazji i zakupie używanego greentoma ;) u nas pogoda też do dupy. Do środy włącznie ma lać, zero słońca. Może we czwartek śnieg na co liczę

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza
Gość BędęMamą

Cześć Dziewczyny :-)
Mam mocne postanowienie że do świąt już nic nie kupuje dla Małego :-) teraz mamuśka musi się wylaszczyc na święta.
Ale znając moją słabą silną wolę...

Podobno od poniedziałku w Rossmannie ma być 2+2 na kosmetyki itp dla dzieci :-)

Odnośnik do komentarza

cebulka ja też mam działy typu sen, spacer, kąpiel, ubranka itp. To bardzo pomaga organizacyjnie.

Dziś ulewy ciąg dalszy. Wczoraj byłam zapłacić zaliczkę na chrzest, menu urosło do 100 zl za osobę ale za to mam 3 dania na gorąco, grilla, 7 przystawek, deser, napoje gazowane, soki, wodę, kawę, herbatę więc to dużo. No i termin jaki chciałam ;)

Mały od kilku dni tak fajnie, mocno kopie

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka my 3 lata temu płaciliśmy 85. Teraz pewnie też koło stówki, ale z tego co napisałaś to dużo jest. Ale nam ostatnio dużo wódki poszło. 16 butelek, wiecej niż na poprawinach:) a wtedy była weselna, a teraz trzeba będzie kupować.
Ja po glukozie w ogóle nie mam ochoty na słodycze, upiekłam w czwartek placek i został pokrojony dopiero wczoraj jak chrzestny przyszedł do Dawida:) trzeba ostro jeść żeby się nie zmarnował:)

Odnośnik do komentarza

cebulka dałoby radę taniej niz 100 zł chociaż masz rację z tym że ceny ciągle rosną ;) mialam wybór np 60 zl osoba ale w tym zupa, 2 danie, deser, kawa i herbata więc na kilka godz posiedzenia to trochę mało. Lub 85 zl osoba ale w tej opcji 100 zł miałam więcej o gorące danie, grilla, 2 przyst wiecej i napoje gazowane plus soki. To tylko 15 zł od osoby a jaka różnica ;) a aż tak dużo nas nie będzie bo 25 osób więc kasa się uzbiera. Wydaje się że to tyle czasu a chrzciny za 4 miesiące ... Z ciastem to podziwiam bo u nas najdłużej 2 dni postoi choć by każdy był po glukozie

Wychodzi słońce jak dobrze...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

No u nas też pochmurno i deszczowo. Wczoraj impreza urodzinowa dziadków, Janek cały dzień był złośliwy i na granicy kary więc padlam wieczorem po 21 już. Dziś o 15 pierwszy występ grupy z przeczkola Janka (dowiedziałam się w czwartek wieczorem że występują).
Pewnie porycze się ze wzruszenia. Teraz poranna kawa a Janek cieszy się ze straży pożarnej od Mikołaja która sama jeździ i wyje strasznie.:D

https://www.suwaczki.com/tickers/7u22xzkrwq914hsn.png

Odnośnik do komentarza

Gosia0909 od nas też dostał wóz strażacki i w przedszkolu też, jak się okazało pisali listy, i obydwa grające, już mam dosyć wycia syreny alarmowej:) i od chrzestnego dostał wkrętarkę, włącza wszystko na raz i się cieszy
Pinka wszystko przed tobą, napawają się ciszą:) ja już się zastanawiam jak to będzie jak Adaś dostanie jakieś grające zabawki na pewno, Dawidek swoje, a ja wtedy zainwestuje w stopery:-)

Odnośnik do komentarza

cebulka dobry pomysł ze stoperami bo jestem strasznie wrażliwa na takie dźwięki :)

Witam w poniedziałek ;) wczoraj cały dzień na nospie. Brzuch mi twardnieje non stop. Teraz znowu poczułam mocne napięcie. Stresuje mnie to strasznie. Nospa pójdzie znowu w ruch. Gin w przyszlym tyg. Nie panikuje bo to nie boli jedynie jest nie przyjemne. Zaraz budzę Laure i idziemy do przedszkola.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka u nas bez deszczu i śniegu, chyba w miarę ciepło bo z okna widziałam że samochodu nie trzeba skrobać:-) Dawid już się obudził, a ja nie wiem co Żnin robić, ale dziś pewnie zaprowadzę go na 8 żeby nie szedł na wspólną salę, żeby obyło się bez płaczu. Pójdę dziś do rodzinnej, a tak mi się nie chce. Takie to stresujące z tym twoim brzuchem, ale będzie dobrze, tylko się oszczędzaj ile się da.

Odnośnik do komentarza

Pinka osiedziałam się 1,5 h w kolejce, ale się cieszę że przepisałam, jak powiedziałam jaki antybiotyk mi wypisała poprzednia, to zrobiła oczy jak 5złotówki. Badania krwi są ok, antybiotyku nie potrzebuje, osłuchowo wszystko ok, powiedziała żeby dużo pić i kupić pastylki do ssania żeby nawilżać gardło. A w przedszkolu było już ok, bo odrazy Pani go wzięła i zaprowadziła do zabawek i Dawidek siadł sobie i się bawił. Ja też bym mogła go odprowadzać po 8, ale on sam chce iść po Psim patrolu, a bajka się kończy o 7 35, no i z drugiej strony jak urodzę i może na końcówce ciąży mąż będzie woził, a mąż to najpóźniej może wyjeżdżać o 7 20. Więc wolę żeby się przyzwyczajał po woli, żeby po porodzie nie miał za dużo zmian. U nas leje jak z cedra.

Odnośnik do komentarza

Pinka znam ten ból, czekałam na 1 wypłatę jak na zbawienie po 1,5 roku wychowawczego 995pln, a tu dostałam wypłatę o 500 mniej, i się okazało że teraz będę dostawać tylko podstawę bo bierze się średnia za ostatni rok, a że nie pracowałam to zostaje mi tylko podstawa. Tak że na macierzyńskim będzie jeszcze gorzej:(
Magda u dziewczynek to też płaczące i gadające laleczki:) więc też będzie wesoło, a na początku to tyle grających zabawek, Dawid kiedyś dostał grającego żółwia, którego nie można wyłączyć, myślałam że pierdolca dostanę:)
Dziś tak z ciekawości wpisałam w Gemini wszystko co potrzebuje, więc prawie 300. Zrobię w styczniu, a w tym miesiącu kupię tylko w Rosmanie na promocji płyny i ręczniki bawełniane i zamówię na allegro prześcieradła do wózków.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, kurcze jakoś tak mi weny brakuje chyba dlatego że jutro wizyta kontrolna. Ja się stresuje i chyba mały odczuwa bo cały czas się wierci. Wykończe się do tego marca niby wszystko dobrze a i tak przed każdą wizytą zamiast się cieszyc że zobacze małego i jego akrobację to się martwie.
Nie mam głowy do zakupów ustałam w martwym punkcie... może po jutrzejszej wizycie będzie lepiej

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Edzia nic się nie martw;) pozytywnie myśl bo pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenia:)
U nas dzisiaj taka pogoda w kratkę była. Raz sypało i wiało strasznie, a za chwile świecili słonko.
Jak to u Was jest dziewczyny, jak macie dzieciaczki ułożone? Moja malutka siedzi sobie pośladkowy i troszke mnie to niepokoi bo mały od połowy ciazy był już ułożony główkowo. Moja ginekolog twierdzi ze w kolejnej ciazy dziecko ma czas na obrót do samego końca. W sumie ta pozycja jest dla mnie mega niewygodna bo ciagle czuje mocne kopniaki w dole brzucha tak jak mi się spodnie kończą, jakby jej było niewygodnie....

Odnośnik do komentarza

Edzia na pewno wszystko dobrze:-) daj znać jak tam po wizycie
Magda mąż te wykupił sobie Smart, więc już mu powysyłałam linki do rzeczy które trzeba kupić w tym miesiącu.
Klodi mnie gin straszył od 16 tygodnia, znaczy żartował no to co będziemy ciąć, a tu w 22 tygodniu na połówkowym się odwrócił i zaczęłam czuć kopniaczki wysoko, ale zdarza mu się odwracać i dalej na dole siedzieć, jeszcze jest dużo czasu tak że się nie martw, ja tez panikowała ma, a teraz odpuściłam, niech sobie fika.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...