Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Edzia a bo taka zaradna ze mnie wyprawkowa Grażynka ;)
Czytałam Twoją historię... Aż łza się kręci w oku. Dzięki Bogu teraz już wszystko będzie dobrze.
BedeMama ja też praktycznie nic nie robię. Nie wynika to z lenistwa tylko bardziej z niemocy. 28 tc a ja brzuch mam ogromny jak co najmnjej w 36 tc. Drobna czynność powoduje u mnie zadyszke, twardnienia brzucha itp. A tu jeszcze ogarnąć corcie. Mimo ze do przedszkola blisko to musiałam kupić przejazdówke i woze ją autobusem codziennie rano te 3 przystanki bo po prostu siły brak.
Magda nie wiedziałam że miałaś podejrzenie ZD. Współczuję nerwów. Być może o tym pisałaś wcześniej, ale musiało mi gdzieś umknąć.

Jutro wybieram się do rodziny do Warszawy. Głupie zapakowanie siebie i dziecka na 2 dni mnie przerasta. Co chwilkę muszę usiąść na chwilkę i odpocząć. Też tak macie?
Cebulka z tego co pamiętam to raczej drobny brzuszek masz? ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny
Również czytam Was od kilku dni Moja druga córeczka ma przyjść na świat pod koniec marca
W pierwszej ciąży wszystko miałam wręcz książkowe a teraz od początku ciąży zawsze cos nie tak U mnie jest problem z białkiem w moczu Juz dwa razy leżałam z tym w szpitalu i z wynikami jak przychodziłam z takimi samymi wychodziłam Lekarz do którego chodzę na NFZ kieruje mnie do szpitala a mój lekarz do którego chodzę prywatnie twierdzi ze białko mieści sie w normie Ufam temu drugiemu ale i tak boje sie czy wszystko będzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Kornelia witaj, na pewno pokochasz synka, na pewno to jest przykra sytuacja, ale tak jak pisze Edzia to tylko drobna wada, którą można skorygować.
Coreczki zapraszamy:-)
Pinka teraz mi się wydaje że mam już trochy większy, ale nawet mąż mówi że z Dawidem miałam większy, a grunt żeby zdrowy był.
Edzia nie posłuchałam Cię i mamza swoje:-)posprzątałam, i stwierdziłam że wrócimy z Dawidkiem z Przedszkola spacerkiem, fajnie było, ale ledwo żyje, plecy bolą, brzuch trochy twardnieje,ale plus taki że Dawid o 19 20 padł, mąż poszedł na trening a ja mam wieczór dla siebie. Tylko jak przenosiłam Dawida z salonu do sypialni to coś mi w kolanie strzeliło i chodzę jak połamana:-)

Odnośnik do komentarza

córeczki witaj :) ja na początku miałam białko w moczu ale wszystko mieściło się w normie i nic nie miałam z tym robione. Ja na święta praktycznie nic nie będę robić. Bigos, uszka, ciasta zamówione. Noooo może rybę po grecku i sałatkę a reszta rodzice. To będzie dla mnie 30 tc wtedy więc odpadam. Długo musiałam leżeć na początku ciąży takze to też negatywnie wpłynęło na moją kondycję ;)
cebulka ja z Laura też byłam jakaś bardziej taka życiowa haha. Teraz taka foka ale to nic. Wiecznie w ciąży nie będę ;) mały niech sobie rośnie zdrowo

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Kornelia, będzie dobrze! Swoje dzieciątko kocha się pomimo wszystko i każdego dnia coraz bardziej. Ja pamietam ze zaraz po urodzeniu synka noe kochałam go tak jak kochałam go miesiac później. Na poczatku to była taka troska o niego i strach, a miłość przyszła z czasem. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Jak tak czytam Wasze dolegliwości to Wam współczuje. Mi brzuch twardnieje, ale tak znośnie.
Dzisiaj od samego południa piekłam placki synkowi na urodzinki;) mały pomocnik miksował ze mna ciasto na biszkopty a później skurczybyk wyjadał truskawki na mus do tortu. Na koncu nie mak ugryzł gotowego torta! Byłyby odciśnięte małe ząbki na rancie ale mąż go złapał;) normalnie taki dziewczynski truskawkowy tort mi wyszedł;)) zastanawiam się tylko czym go ozdobić żeby był bardziej chłopięcy bo cały jest biały z posypka ze startych liofilizowanych truskawek...

Odnośnik do komentarza

coreczki nie pamiętam... Po weekendzie zerknę. Jutro wyjeżdżamy i nie bede miała dostępu do swoich wyników. Dam znać w niedzielę wieczorem ;)
Klodi podziwiam że jeszcze jesteś w stanie. Ja nie potrafię piec. Zawsze imponują mi ludzie którzy to robią. Moja mama nie piecze więc nie mialam gdzie się nauczyć ;) może kiedyś

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka, po prostu mam szczescie ze dobrze znoszę ciąże;) nie wyobrażam sobie co bym zrobiła z moimi obowiązkami gdyby było inaczej...
Ja nie jestem jakimś mistrzem pieczenia i piekę rzadko, ale staram się jak mogę i zawsze korzystam z przepisów:)
Dość nawet wychodzi. Staram się piec mało słodkie rzeczy bo ja na codzień nie słodzę.;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia123456

Dziękuje za wsparcie kobietki kochane. Ciężkie to wszystko jest.
Odnośnie białka w moczu to córeczki wszystko Ok z nerkami? Bo może to świadczyć o kamieniach na nerkach. W ciąży nerki dostają od nacisku i tworzą sie często kamienie co może doprowadzić do kamicy nerkowej :(

Odnośnik do komentarza

coreczki ile lat ma Twoja Laura? Moja już duża dziewczynka. Ma 6. A z wyprawka dobrze że pomału ruszylas. Końcówkę ciąży lepiej zostawić na odpoczynek;)
Klodi może po ciąży wezmę się za coś łatwego ;) jakieś ciasto "jednogarnkowe"

Ale produkujecie te posty.. Teraz to nasz wątek już wogole ozyl z czego bardzo się cieszę :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Coreczki nie jest to głupie ja też dzięki dziewczyną zaczęłam gromadzić wyprawkę bo tak to się bałam do tej pory i zamierzałam zostawić wszystko na głowie męża jak urodzę ale z ich pomocą większość rzeczy już mam zostały mi drobiazgi ;)

Kodi ale narobiłaś smaku na truskaweczki mniam ;)

Kornelia ja się przekonałam że tutaj dziewczyny są tak fajne że zawsze pocieszą i podpowiedzą ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Super że forum tak się ożywiło, bo prawie wszystkie uciekły na FB. A tu nas coraz więcej, extra:-)
Miałam prawie nie przespaną noc, bo o 20 Dawid przebudził się na siku i kapnełam się że ma gorączkę, prawie do 12 monitorowałam, bo nie daje syropu dopóki temperatura nie sięgnie powyżej 38,5. A mu skakała cały czas. Potem już było ok, ale tak spał że cały czas się wrulał we mnie i musiałam spać na jednej stronie i okropnie mnie po nocy piecze biodro, a plus taki że spaliśmy do 9 30. To drugi raz od lądu się urodził:)
Wczoraj mi szwagierka w Ikei kupiła pojemniki na łóżeczko, przywiezie na święta. Jestem mega zadowolona bo z Dawidem miałam taki materiałowy organizer i się nie sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

Coreczki witaj :)
Na kiedy masz termin? I jaka plec? :)

U mnie to moja pierwsza ciaza, troche stres mam :) ciaze znosze tez w miare okej, dzisiaj chyba za mocno sobie dalam w kosc bo tak zaczęło mnie bolec po lewej stronie ze ledwo na lozko doszlam ale juz lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie przyszłe mamy :)

Jestem studentką Fizjoterapii na studiach magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przygotowuję pracę magisterską, której celem jest ocena aktywności fizycznej i poziomu stresu u kobiet w ciąży.

Będę bardzo wdzięczna jeśli poświęcicie chwilkę i szczerze odpowiecie na pytania zawarte w ankiecie, którą załączam w linku.
Z góry dziękuje za poświęcony czas. :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3oZJ9AZ1Bg8eLRtXk53QEfnBNooSX83F_Nmi15EEO1xRNwA/viewform?fbclid=IwAR0lDuxx-ZgQ6uhfv27pJzKy9WLkuYXr2yYXp96wDeXS7ziKWlzhOkof2Xg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...