Skocz do zawartości
Forum

Mamusie luty 2019


Gość Tubulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro idę na morfologie i glukoze:-/
Dziewczyny, niedawno pisalyscie cos o bólach w posladku, powiedzcie czy cos z tym robiłyście? Bo mnie ostatnio boli coraz bardziej że czasem chodzić nie mogę, jak się schylam albo przekrecam na bok to czuję ostry ból, i nie wiem czy powiedzieć to mojemu gin czy iść do ortopedy.. a może w ciąży to raczej nic nie da się zrobić i trzeba się z tym przemeczyc... :-(

Odnośnik do komentarza

Ja za to dziś spędziłam trochę czasu w kuchni. Na obiad dewolaje z masłem, kapusta czerwona duszona i kopytka. Dla każdego coś, dla M mięsko, dla mnie kapusta, a syn przepada za kopytkami. I wszyscy zadowoleni :-)
Wiecie, że ja chyba nigdy tych czekoladek nie jadłam, chyba będzie trzeba spróbować skoro tak zachwalacie ;-)

Odnośnik do komentarza

Mój ból w pośladkach pojawia się w spoczynku, raczej jak się zastoję, za długo leze w jednej pozycji. To wtedy mam taki ból jakbym zakwasy miała. A czasem tez zdarzy się ból nagły i ostry, że się ruszyć nie można... Jakby skurcz w pośladku, to to myślę, że jakiś objaw rwy. Miałam podobnie, tylko gorzej w pierwszej ciąży, przeszło w momencie porodu :D

Odnośnik do komentarza

A golenie miejsc intymnych to masakra, robię to na czują, pewnie idealnie nie wychodzi.... No ale jakoś trzeba sobie radzić :D
Dziś miałam babski wieczór, dopóki nie przyszedł chłopak jednej z koleżanek... No na babski wieczór przyszedł, "bo mu się samemu nudziło". Ach te dziady :P koleżanki jeszcze nie wiedziały, że w ciąży jestem, trochę się zdziwiły, że to już szósty miesiac, a nic nie widać :D (jutro zaczynam 6-ty miesiąc) ale ogólnie bardzo miły wieczór ^^ no i udało się trochę wyrwać z domu, od młodego odpocząć, którego muszę dzisiaj pochwalić, że był nad wyraz grzeczny... Gdzieś tak do godziny 17... A potem istny diabeł! Dobrze, więc że chwilę pozniej opuszczałam domostwo moje, bo mnie wyprowadził z równowagi w tak krótkim czasie. Odpoczęłam :D
A wycieczka do Izraela super pomysł! Jechałabym w ciemno!;)

Odnośnik do komentarza

Jijana, czasem dobrze jest wyrwać się gdzieś bez męża dziecka i trochę odpoczac:-)
Ja ogólnie jestem chudzielec i w pierwszej ciąży w 6 miesiącu też nic nie było widać, ale teraz wyglądam jak wtedy co najmniej w 8 miesiacu:-)
Dzisiaj w sklepie stałam w kolejce i facet z babka ktorzy stali za mną zaczęli się sprzeczac że ciężarna w kolejce stoi i nikt jej nie przepuści, babka mówiła że kiedyś to ciężarna nie musiała stać w kolejce a teraz to ludzie są okropni, udają że nie widza itd, a facet na to że on jak był po operacji to tez nie przepuszczal itd i tak z 10 min się o mnie sprzeczali:-) miałam już parę takich sytuacji że ktoś chciał mnie przepuścić ale dopóki czuje się dobrze to nie korzystam, dzisiaj chyba nikt nie zauważył oprócz tej pani za mna:-)

Odnośnik do komentarza

U mnie w sklepowych sytuacjach nikt nie zauważył jeszcze... Ot stoi gruba baba w kolejce :D
A sama skorzystałam tylko raz w aptece, spieszyło mi się, dziecko się niecierpliwiło z ojcem czekając poza apteką, więc przeprosiłam wszystkich w kolejce i zapytalam czy by mnie wpuścili ze względu na ciążę (choć teoretycznie pytać nie musiałam... No ale) i patrzyli na mnie z niedowierzaniem, że chyba raczej sobie żartować z tą ciąża, ale ostatecznie wpuścili... Myszy by ich zjadły, jakby ciężarnej odmówili hahah

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam to samo z goleniem, nic już tam nie widzę, ale mam patent, przymocowałam dobie lusterko do grzejnika bo mam przy wannie i była gitarka, nie jest to zrobione jak trzeba ale zawsze coś:)
Jeśli chodzi o przepuszczanie w kolejce to totalna znieczulica, najlepiej jak wchodzę rano do autobusu, sami faceci siedzą prawie i żaden nie ustąpi, a ja ledwo dyszę kurczę przez tą anemię chyba. Boje się jezdzić komunikacją żeby nikt nie wpadł na mnie czy coś.
Sama nie proszę o ustępowanie bo mi głupio a towarzystwo udaje że nie widzi:)

Odnośnik do komentarza

W autobusach i tramwajach są specjalnie oznakowane miejsca dla kobiet w ciąży, z dziećmi. Pochodzisz i grzecznie prosisz żeby ci ustąpić. W sklepie sobie można postać jak się dobrze czujemy, ale komunikacja zbiorowo to coś innego. A jakby było nagłe hamowanie? W ogóle niech ci nie będzie głupio, w końcu robisz to przede wszystkim dla bezpieczeństwa a nie dla własnej wygody.

https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyerr760asd.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mmhtsnfha6.png

Odnośnik do komentarza

U mnie tez od tygodnia nie bardzo. Tak do południa sa momenty ze boję się ze zemdleje. Robi sie slabo. Później jest ok. Mam uderzenia goraca. A jeszcze strzyknelo cos w plecach jak sie schylalam i bola plecy. Ale juz powoli przechodzi. Sa momenty ze nie wiem co mam z soba zrobic, nie moge sobie miejsca znaleźć. Dziś wskoczyl 24 tydzien.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...