Skocz do zawartości
Forum

Mamusie luty 2019


Gość Tubulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Okinawa najwazniejsze ze z maluchem wszystko ok. A co do infekcji moj lekarz mowi ze rozne infekcje ciaza przyciaga. Ja z synem tez non stop mialam. A teraz tez bakterie i do tego jeszcze paciorkowca. I tez boje sie czy bedzie ok.
Ja to dzis zle sie czuje. W sklepie nawet nie zrobilam zakupow do konca. Myslalam ze zemdleje tak slabo mi sie zrobilo. Az sprzedawaczyni zobaczyla co sie dzieje i dala wody do picia. A pani z kolejki pytala czy jakos mi pomoc. Wiec sa jeszcze wrazliwi ludzie na tym swiecie. Dopiero jak wyszlam na powietrze to lepiej die zrobilo. I dzis tylko obiad zrobilam a reszte mam gdzies.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, wszystko jest do wyleczenia, nie martwcie się o to, najważniejsze, ze zostało to zauważone i ze walczycie z niedoborami. Ja tez przyjmuję dodatkowe witaminy, ja akurat d3, ostatnio zostawiłam ponad stowke w aptece... No ale co zrobić. Pomyślcie tak, ze nasze matki i babki nie miały takich szczegółowych badań, dzieci tez sie rodziły piękne i zdrowe w większości. A teraz medycyna poszła do przodu, ze taki niedobór żelaza czy czegoś innego to naprawdę niewielki problem. Pomyślcie, ze ludzie maja gorsze problemy. Np mój lekarz ostatnio opowiadał mi (jak go zapytałam, ze nawet jesli na usg połówkowym wykrywają wadę serca, to co sie wtedy dzieje, bo przecież na ewentualnie usuniecie jest juz za późno, a operacji mi w macicy nie zrobią), ze miał taka pacjentke, u której dziecka wykryto tylko pół serca... Dawali temu chłopcu miesiąc życia. Dziś ma 8 lat, kilka operacji za sobą i kilka przed sobą, ale żyje, funkcjonuje normalnie, chodzi do szkoły i takie tam. Takze jakimś niedoborem nie ma sie co przejmować, bo medycyna nie z takimi juz sobie poradziła :) uszy do góry ^^
U mnie domowego szpitala ciąg dalszy. Ja z młodym chorujemy na zmianę. Chyba sami sie od siebie zarażamy i tak w kółko... Jest 5:55, a ja nie śpię juz od 2 godzin, bo latam co 5 min do mlodego, który albo sie budzi, albo w ogóle nie śpi... Stawiam na to drugie. Za tydzień wyjazd, a nawet juz niecały, bo 6 dni. Mam nadzieję, ze zdążymy wszyscy wyzdrowieć :/ dzieciom szybko przechodzą choroby, prawda?

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny

My po wizycie u Gina, Maly jest mniejszy o tydzien niz powinien ale lekarz mowi ze niemamy sie martwic, stwierdzil ze bedzie maly poprostu . 312 gram ma :)
Kolejna kontrola za miesiac i wtedy zobaczymy jak kosci nozek rosna narazie pomalutku idzie rosniecie ale uspokoil nas lekarz.. Siusie moje zbadane obylo sie bez bakterii itd ale zaznaczyl ze musze wiecej pic i tyle.
Pytalam o szczepionki w ciazy, o spanie na brzuchu ( ktore do teraz mi sie zdarza ) uspokoil mnie ze jesli lubie to moge spokojnie tak spac.
Waga stoi na +1kg wiec w normie
Dzis zrobione golabki i bigos :) :)
Wczoraj zakupy dla Malego i dla starszaka takze tylko kombinezoniki dwa do wozka Malemu zostaly i zestaw minky do wozka i koniec ciuszkowych zakupow :)

A jak u Was minal dzien ??

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3loyiygr1.png

Odnośnik do komentarza

Natalia, mogę wiedzieć w którym tygodniu ciąży jesteś? :)

U nas niedziela typowo niedzielna :p dość leniwie. Ale wybraliśmy się na grzybobranie do lasu, to chociaż spędziłam czas na swiezym powietrzu.

Ja mam wizyte u swojego gina we wtorek, nie spodziewam się że powie mi coś nowego, w końcu jestem kilka dni po połówkowych :)

Miłej przespanej nocki :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny !
U mnie dziś ogólne samopoczucie ok. Wstałam rano i tyle rzeczy już zrobiłam także jestem zadowolona. ALE. .. byłam odebrać wyniki moczu i oczywiscie bakterie dość liczne..... ubzduralam sobie ze to na pewno przekażę to przeziębienie które mnie męczy juz tyle czasu ... no ale co może mieć bakteria w moczu do przezievienia.... masakra. Zaczynam panikować i się bać ze coś się stanie... bo już naczytalam się w internecie ze najczęstszą bakteria jest ecoli i ze trzeba szybko leczyć bo jest groźna bardzo dla dzidziusia... jedno ecoli juz mi odebrało Majke i teraz mam taki straszny kryzys bo się boję ze nie zdążę leczyć bakterii jak się stanie to co w tamtym roku z Mają. A wizyta polowkowa dopiero jutro. ...

Odnośnik do komentarza

Też wczoraj robiłam badanie moczu i też wyszły liczne bakterie w moczu. Ale jutro zrobię jeszcze raz bo prawdopodobnie zrobiłam to po prostu źle.
Ważne żeby się wcześniej podmyc i pobrać mocz z tzw. Drugiego strumienia.
Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu więc nie bardzo chce mi się w to wierzyć...

Odnośnik do komentarza

Natka wiem wiem i jestem przekonana ze zrobiłam go bardzo dobrze bo juz miałam taką sytuację ze źle wykonałam i moja gin mnie poinstruowala jak to zrobić jeszcze raz. Tylko ze tym razem już wszystko robiłam według instrukcji i du...pa... modlę się zeby nie okazało się ze mam problem z nerka... i że to tylko bezobjawowe jest ... bo jak pomyślę ze może to już w nerce siedzieć która mnie od czasu do czasu boli to nie aż ściska w żołądku... nie chce iść do szpitala .... ja tam dostane depresji ...
Babowa ciesze się ze chłopczyk i ze wszystko w porządku :) to dobre wieści!

Odnośnik do komentarza

Nadzieja w badaniu ogólnym moczu wyszły Ci te bakterie?
Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku! A ból z tylu pleców może być spowodowany rosnącym dzidziusiem, także staraj się myśleć o czymś innym, a jutro może będziesz wiedziała już coś więcej ;) I nie czytaj już o tym na Internecie, bo sama wiem po sobie, że tylko się można jeszcze bardziej negatywnie nakręcić.

Bąbowa gratuluję chłopczyka :)

Ja mam wizytę w sobotę i już nie mogę się doczekać, żeby się dowiedzieć, co tam u mojej Niuni i ile urosła od ostatniej wizyty :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...