Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Kuleczko dzidzia tanczy w brzuszku. Hihi. Jestem na l4 i nosi mnie w domu. Duzo rzeczy mam ochote porobic ale brzuszek ogranicza i nie wolno dźwigać. Moj jeszcze sie nie obnizyl jeszcze troche czasu mam (34t5d). Ale Natka Ty juz blisko rozwiazania.

Odnośnik do komentarza

Anitaa już na tej końcówce, to tak strasznie nie mogę się doczekać. Jak mieliśmy alarm i pakowalismy torbę u mamy na szybko to moja córcia też pomagała pakować. Sama nie może się doczekać. Jak tylko widzi jakąś reklamę z niemowlętami to mówi że my też będziemy takiego dzidziusia miec. Już wszystko gotowe. Może wychodzić :) jakoś tak się nastawilam pozytywnie. Jedno rodziłam 11 godzin to i drugie dam radę. :) oby bez komplikacji. A tak jak wczoraj pisałam, maly dostał strasznego powera i rusza się tak intensywnie, jakby się naprawdę już pchał na ten świat.

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Natka u mnie też wariactwo w brzuszku, jak na początku słabo te ruchy czułam, to teraz maleństwo mi chce ten czas wynagrodzić, ja nie wiem czy ona śpi w ogóle :) No chyba, że zasypia razem ze mną :)
Szykujecie dziewczyny jakieś prezenty od maluszka dla starszego rodzeństwa i odwrotnie? Bo właśnie mama, która pracuje w przedszkolu powiedziała mi, że to koniczne - trochę tę psychologię dzieciaczków zna, a u nas różnica 8lat, wiec szykujemy się na bunt...

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgwy9sa1a5.png

Odnośnik do komentarza

Biedronka ja nigdy nie słyszałam o czymś takim. Myślę, że dla swojej niespełna 3 letniej córci powiem, że jak u babci cierpliwie będzie na mamusie i braciszka czekać to dostanie za to nagrodę. I kupię jej coś. Jej marzeniem jest domek Świnki Peppy i wszyscy jej przyjaciele ale to prezent zarezerwowany na święta, bo mówi że napisze list do Mikołaja więc pomyślę nad czymś innym. :) gorzej jak jest już dużo dzieci. Moja mama miała ośmiorga, to jak rodzilo się ósme, byłoby ciężko :). Biedronka który u ciebie tydzień? Nie masz pod spodem suwaczka, dlatego pytam :)

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie podczas pobytu w ubikacji odpadła mi bardzo duża ilość czopu sluzowego. Wcześniej tak po troszku odpadal a teraz ogromną ilość. Na pewno coś tam jeszcze zostało bo podobno na końcu z krwią wychodzi a ja jeszcze nie miałam z krwią. Już tak blisko. Aż zaczęłam się stresować :) i pozytywnie i negatywnie bo męża nie ma w domu. Nie pamiętam szczerze mówiąc jak się to skończyło w poprzedniej ciąży. Wiem tylko że też mi tak odpadal kilka razy...

A zaczęła mi dokuczać od kilku dni dziwna dolegliwość. Kiedy siedzę drętwieje mi lewy posladek i udo. Wyczytałam że mogę mieć duży ucisk na żyłę główną i dlatego tak. I to na pewno racja. Dlatego też wtedy na ktg jak leżałam na plecach to dziecko miało słabe tętno, bo krew mi słabo przepływała.

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Moje bliźniaczki mają 9 lat i nie są za bardzo przekonane do dzidzi. Więc to może i dobry pomysł z tym prezentem od dzidziusia?
Dziś kupiłam smoczek, szczotke i obcinaczke do paznokci. Brakuje mi jeszcze butelki i wanienki.
Z innej beczki do mam co mają dzieci szkolne. Czy wasze pociechy mają zadawane pracy domowej? Moje obecnie w 3 klasie i masakra po 3 godz w książkach siedzą plus dodatkowe ćwiczenia w tym roku doszły.
Moim zdaniem te maluchy są przeciazone i nie mają czasu dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Kulka to położna Was straszyla;)

Pytałam już czy coś szykujcie dla starszakow od maluszka. Jakos umknęło. Córka zażyczyła sobie kucyka pony, a synek jeszcze mało zorientowany i nie wie, że może coś wybrać sam;)
Kupię jakiegoś zwierzaka. Może "kokodyla".
Nie pamiętam już co kupowałam poprzednio. Ufi była tak zachwycona braciszkiem, że ten prezent poszedł w kąt. Teraz czeka na kucyka.

Smoczka nie używałam to nie kupuje. Szczotka też raczej się nie przyda. Same łysolki rodzą się w rodzinie:D

Zaraz rodzić zaczniecie:D

Odnośnik do komentarza

Mamaufi czyli już kiedyś te prezenty przeżywałaś od malucha dla starszaka? Ja jeszcze słyszałam, że dobrze żeby starszak coś maluchowi wybrał i był to naprawdę fajny czas, jak moja 8letnia corcia musiała wybrać coś dla siostry :)
W końcu zdecydowała na lalkę Metoo z imieniem siostrzyczki, a później poszła po skarbonkę i nawet dołożyła mi jakieś pieniążki do tego zakupu, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło :)
A starszak z kolei marzy o jakiś gadżetach z gry komputerowej Minecraft, wiec udało mi się już to ogarnąć, ale nie bardzo wiem, kiedy one sobie to dają? :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgwy9sa1a5.png

Odnośnik do komentarza

Nie trac nadziei gratuluje synka!! Super! Ospoczywaj, nabieraj sil a pozniej mam nadzieje ze nam opowiesz jak bylo.
Pierwszy porod z tego watku za nami, to znka ze to juz baardzo blisko.
Natka bedziesz miala małą pomocnice przy dzidzi. Fajnie ze tak sie cieszy ze bedzie miec rodzenstwo.

Odnośnik do komentarza

Nie trac nadziejiii.. wielkie gratulacje, niech dzieciatko zdrowe bedzie, wspaniala nowina:) Natka95 z tym gbs lekarz kazal nie panikowac, dostanie sie antybiotyk, ktory ma za zadanie ochronic małego przed infekscja , ktora moglby zalapac podczas samego przeciskania sie przez kanal rodny. Moja przyjaciolka piellegniarka uspokaja mnie, ze w gruncie rzeczy powiklania sa bardzo rzadkie a rodzace z pozytywnym wynikiem zdarzaja sie bardzo czesto, bo ma pelno takich mamusiek w poradni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...