Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Śliczna mała kuleczka ja to mam większy ale wieczorem to aż samej mi się śmiać chce taki balon hehe powiedziałam dziś szefowej o ciazy mina pokazała lekko że jej nie na rękę to ale potem się uśmiechnela i powiedziała że jestem młodą i mam uważać na siebie więc chyba ok. Mam z głowy. Ja usg prenatalne we wtorek. Testu pappa nie robię chyba że usg źle wyjdzie. Co do łóżeczka to mimo że masz ciemne możesz zeszlifowac ipomalowac na biało taniej będzie.

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Odnośnik do komentarza

Piaty raz podchodze aby odpisac. W trakcie pisania resetuje mi sie tekst wrr
Rogala od samego początku karmilam na siedzaco. Dla mnie byla to najwygodniejsza pozycja
Nie polecam lozeczka z baldachimem. Po pierwsze to zbieracz kurzu a po jesli nie masz w domu komarow itp to zbedna rzecz.
Coreczka ma takie lozeczko tylko ze naturalny kolor buka.
https://www.darland.pl/darland-lozeczko-grawerowane-serca-16el-haft-moskitiera-materac-h.html
Karol sto lat i usmiechu na co dzien.

monthly_2018_03/wrzesniowe-2018_65773.jpg

Odnośnik do komentarza

Odpisze na raty bo zaraz mnie nerw zlapie :)
Coreczce kupilam gryka-pianka-kokos.
Isa piękny brzuszek :)
Na pappa musze sie zapisac
Alinda fajna masz szefowa. Moja nie bedzie zadowolona. Bede sie stresowac przed poinformowaniem :(
Wczoraj ledwo co zdazylam dojechac do domu i biegusiem do lazienki zwymiotwac. Największy brzuch mam wieczorem jak mnie wywali.
Milego weekendu dziewczynko

Odnośnik do komentarza
Gość Amanalka

U mnie prenatalne zaplanowane na 13 marca dopiero.

My nie mamy wystarczająco miejsca, zeby dziecko mialo osobny pokój, więc łóżeczko wcisniemy do sypialni obok lożka. Jeszcze nie obmyslamy konkretow, bo jest czas :) ciuszki tak samo, planujemy trochę pokupowac w maju jak będe u brata w Irlandii, bo tu nie ma podatku na dzieciece (polityka prorodzinna) i taniej mogę pokupować.

Na razie walczymy z tesciowa smiertelnie obrazona, ze nie chcemy jechac do niej na swieta, bo chcielibysmy spedzic czas we dwoje ;) meza krew zalewa.

Odnośnik do komentarza

Puk... Puk.. hey dziewczyny melduje sie po ponad miesięcznej nieobecności, podczytywalam was ale jakoś brak mi czasu było zeby sie dołączyć do dyskusji. Mdłości i Zmęczenie okropnie dało mi do wiwatu a jeszcze moja żywa 2 latka dom praca. Ojej wieczoren juz miałam dosc. A do tego wszystkiego szukamy z mężem domku do kupienia i musimy się wyrobić do września wiec młyn jak nie wiem. Natomiast juz lepiej z moim samopoczuciem daje się juz odczuć ze to 13 tydz. I początek 2 trym. Man nadzieję że mogę ponownie do was dołączyć. U mnie wizyta we wtorek.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja sobie nie wyobrażam takiego malucha dać do swojego pokoju. A znam taki przypadek, że miesięczne dzidzi spało u siebie... umałabym na zawał chyba. moim zdaniem przynajmniej pierwszy rok (największe ryzyko śmierci łozeczkowej) łóżeczko powinno być przy rodzicach w sypialni. Pewnie skończy się jak z synkiem, czyli na 2,5roku wyprowadzka do siebie. A raczej do brata ;) hihihi. Pokój będą mieć wspólny.

Odnośnik do komentarza

U nas maluch będzie miał pokoik swój od początku. Blisko sypialni, ale osobno.
Ja mam wizytę w środę. Zobaczymy.
Dzisiaj umawiałam się do fryzjera i mówię jej, że jestem w ciąży a babka jakaś obca z kolejki do mnie skoczyła, że co ze mnie za matka będzie jak rozum dziecku chce skrócić. Zabobony wiecznie żywe.

Odnośnik do komentarza

To tylko ja mam tak późno wizytę w tym miesiącu?;) To teraz ja będę się denerwować i niecierpliwić aż do 26;) ehhh
Hej hej Kasiames witaj po przerwie:)))
Mnie nadal sen prześladuje ja po prostu chodzę i się przewracam ze zmęczenia. Z m2 to kurczę mam trochę lipę. Mam malutkie mieszkanie i już teraz jest ciasnooo:) Mam nadzieję że uda nam się zrobić remont domu do czasu rozwiązania bo narazie sobie nie wyobrażam tego żebyśmy mieszkali w 5 na 40 m2.
Tam każdy będzie miał swój pokój oczywiście maleństwo na początku z nami. Oby się udało...

Odnośnik do komentarza

Oj Eleonora witaj w klubie ja mam 42m2 i nie ma opcji tez żebyśmy się gniezdzili w 4 plus pies duży (mamy goldena) dla tego do września musimy coś kupić i sie przeprowadzić mam nadzieję że wszystko wypali. A ja właśnie zmierzyła sobie ciśnienie bo się źle czułam bardzo i mam 100 /75. Masakra brak sił leze a córka sie bawi mąż na drugą zmianę w pracy.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej.
Eleonora Ja w marcu też dopiero 26 mam wizytę bo doktorka stwierdziła że jestem doświadczoną mamusia hahah.

My się chcemy przeprowadzić do nowego domu i też chce to zrobić dużo przed wrzesniem żeby się przyzwyczaić bo jeśli zrobimy to po porodzie to mój baby blues plus przeprowadzka nie będzie dobrym połączeniem ;)

Odnośnik do komentarza

Beti to mnie pocieszyłaś:))) Przynajmniej jesteśmy we dwie;) Razem zawsze raźniej czekać prawie całyyyyy miesiąc:)))
My domek kupiliśmy w połowie zeszłego roku tylko że do tej pory demolka tzn nie wszystko bo jest w całkiem niezłym stanie ale na przykład trzeba wymienić ogrzewanie i łazienkę zrobić w całości tylko środki chwilowo wyszły... na spacer;)))
Też bym chciała najpóźniej lipiec sierpień się przeprowadzić no ale zobaczymy czy się uda.
A może ja też mam niskie ciśnienie bo ja kuźwa cały czas się przewracam;)))) nigdy nie mierzyłam tzn nie pamiętam kiedy ale zawsze było ok.

Odnośnik do komentarza
Gość Amanalka

W aptekach mają stacjonarnie, ale polecam kupno takiego automatycznego, nie sa drogie :)

Ale to prenatalne macie tak poźno? Bo ja pisze o prentalanych, bede wtedy w 12/13 tygodniu. A wydawalo mi sie, ze macie termin porodu znacznie wczesniejszy ode mnie?

Odnośnik do komentarza

Ja mam pożyczone od teściów wiec póki mam korzystam. Widze ze większość z was robi prenatalne ja tych pierwszych nie robię dopiero pójdę na te drugie. Natomiast bylam wczoraj u urologa poniewaz w pierwszej ciąży w 5 miesiacu miałam problemy z nerka kamienie i teraz za wczasu poki dzidzius maly cgcialan isc i skontrolować i wiecie co nasza służba zdrowia po prostu porażka. U mnie w mieście tylko w przychodni przy szpitalu na NFZ przyjmuje urolog ok z terminem nie miałam problemy od ręki mnie przyjęli a w gabinecie nie byłam nawet minuty i oczywiście usg nerki mi nie zrobili bo nie miał kto poniewaz Pani którą robi jest na zwolnieniu i musze czekać jak wróci. Dostałam skierowanie na badanie moczu masakra nie ważne że do ginekologa będę robila nie mogę iść z tymi badaniami tylko muszę lecieć tam do szpitala i zrobić. Porażka strasznie mnie to oburzylo. Więc pewnie czeka mnie prywatną wizyta. Sory ze was zanudzilam ale musiałam się pozalic

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziękuje dziewczyny...

Tak od kilku dni malota daje o sobie znać... na początku myślałam że to moje omamy i za szybko. Że może 'trawienie' Ale dzisiaj rano leżąc na plecach i widząc pojawiającą się kulkę a jak głaskałam znikała nie mam już wątpliwości - to pierwsze ruchy! :D

Śmiałam się i nie mogłam się oderwać od brzucha, głaskałam i głaskałam... Aż musiałam wstać i normalnie wrócić do codzienności. W ciągu dnia maleństwo również dawało o sobie znać i czułam takie 'pulsowanie'.

Teraz leżąc na plecach znowu bawię się z moim brzuszkowym bąbelkiem ;)

Cudowne uczucie na które czekałam od dawna... I pomimo że to druga ciąża to ruchy odczuwam jakby pierwszy raz w życiu...

Termin wg OM: 01.09.2018 / wg USG: 25.08.2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjojtjbbnlj.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5eo7n84buf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...