Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej kobietki:)))
Andzia jak dla mnie to jest bardzo blada ta kreska i tak jak pisze Silvara powtórz test za kilka dni ( albo spróbuj może innej firmy).
Jak zalepię dziurę w moim budżecie to od razu zamówię tą podusie ponieważ dla mnie spanie to coś okropnego ;)
A mało tego dziś strasznie bolą mnie pachwiny zwłaszcza lewa momentami ból aż paraliżuje i nie bardzo mogę się ruszać. Nie wiem czy to przez te rozciągania macicy, wiązadeł czy po prostu gdzieś mnie zawisło. No starość nie radość;)))

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

dziewczyny my chyba mamy jakies inne ekrany bo ja widze mega wyrazna kreske na laptopie, niebieska jasniejsza niż ta granatowa ale jednak widoczna dobrze,
ja mam wizyte ale dopiero pod koniec następnego tygodnia
Andzia na kiedy Ci wypada termin ? Na listopad?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Dzisiaj wolne :) jak na razie jeszcze nie wstałam.
Na śniadanie zjadłam płatki.. I herbatkę.

Andzia, tak jak dziewczyny mówią zrób beta hcg to będziesz miała pewność. :))

Co do poduszki.. Zastanawiałam się nad nią, ale nie wiem czy nie zabiera za dużo miejsca, naprawdę jest taka wygodna i potrzebna?

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Ja w ciąży korzystałam z zwiniętej kołdry i małej poduszki miedzy kolanami, nawet nie myslalam o rogalu a teraz to nie wiem może kupie, pomysle nad tym jak będę mieć brzuch, miałam poduszkę do karmienia która mi się zbytnio nie przydała, tylko w pierwszych dwóch miesiącach, potem moja klucha była taka duża ze nie wygodnie mi było na niej i używałam zwykłej poduszki 70x50, do nauki siedzenia sie tez nie przydała bo nie uczyliśmy siedzieć tylko czekaliśmy az sam siadze, potem ja gdzies tam podstawialam jakby się miał do tylu wywrocic ale wsumie do tego tez by zwykla poduszka wystarczyla, uzywalam jej tez do lezenia na brzuszku jako podporke. potem ja oddalam szwagierce, syn wtedy na mikolaja dostal taka poduszke z zabawkami z fisher price, mam ja do tej pory wiec ona się przyda, a do karmenia już nawet kupować nie bede

Odnośnik do komentarza

Eleonora mi lekarka mowila ze to mięśnie miednicy się poszerzają bo też miałam wrażenie że mnie jakby kości bolą jak się nachodzę albo podnoszę nogę jak ubieram spodnie. Ja już bym chciała tą poduszkę, bo pół nocy szukam sobie wygodnej pozycji i liczę, że ona rozwiąże problem.
Ja mam jutro wizytę rano u gin. Wymioty są nadal więc ktoś tam chyba nieźle rozrabia i wybrzydza ☺️
Jutro zapytam czy nie ma czegoś na te wymioty, bo kolejnego miesiąca nie wytrzymam. Już kilo schudlam aż dziwne że tylko tyle bo nawet mało piję.

Odnośnik do komentarza

Myślałam o rogalu ale jak już dwie ciąże przeżyłam to trzecia pewnie też bo mąż krzywym okiem patrzy na to że będę poduszkę przytulać a nie jego ;)

Co do łóżeczka to moje dzieci są średnio lozeczkowe tzn syn teraz śpi ale córka już dawno nie. Więc jeśli będę kupować bo jedno się już nie nadaje do użytku to na pewno jakieś tanie albo pożyczę od kogoś :) baldachimy są piękne ale zbierają kurz więc ja sobie daje spokój i ograniczam się do minimum żeby mieć jak najmniej roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Fajne. Ja mam po synu z ikei. Właściwie nowe bo w nim nie spał. Teraz jest dostawione do naszego łóżka ale i tak w nim nie śpi tylko pomiędzy nami i to w poprzek a w łóżeczku są jego pluszowi przyjaciele którzy też muszą z nami spać. Więc plan jest taki że jemu się już większe łóżko kupi choć nie liczę na to że się wyniesie. A dzidzi będzie spało w jego łóżeczku w taki sposób że łóżeczko będzie dostawione tak jak teraz. Więc będzie Tak . Dzidzi- ja- puci -chał-mąż. Dobrze że mam duże łóżko.

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś też tylko na brzuchu spałam.. Ale jak zamieszkaliśmy razem to jakoś się przyzwyczaiłam do spania na boku, albo ja tulę jego, albo on mnie. Ostatnio zauważyłam że nawet nawet śpi mi się na plecach. Kiedyś to było dla mnie niewyobrażalne. :)

Co do łóżeczka, to wszystko jest dla mnie takie nowe, takie pierwsze. Ale chciałabym takie ładne, białe, bez obrazków po bokach, takie minimalistyczne.

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Rogala wezmę na pewno od siostry ale dopiero jak zacznie mi być niewygodnie ;) brzuszek jest już większy, ale w sumie jak się ułożę tak w połowie na brzuchu a w połowie na boku z jedną nogą wyprostowaną a jedną zgiętą (pozycja na gekona), to jest ok.
Wczoraj leciał film z J. Lopez, grała babeczkę w ciąży i była strasznie przywiązana do swojego rogala, aż w końcu jej facet wyrzucił go na śmietnik bo czuł się pominięty i niedoceniony :D

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Ja bęc to mam ale najgorsze jest to że ja po prostu kocham spać na brzuchu. Poprzednio też zwijałam sobie kołdrę no ale skoro są takie udogodnienia to dlaczego nie skorzystać:)))
Mam nadzieję że długo to się nie będzie rozciągać bo cholera boli i chodzę jak starsza pani;)))
Co do łóżeczka to mamy takie i będzie musiało zostać:))) https://goo.gl/images/3TddXv

Odnośnik do komentarza

Amanalka - ja pod koniec ciazy spałam z uwaga 10 poduszkami :D Mąż wylądowałna kanapie, ale musiał zaraz wracać bo mi było za zimno :P

Mam cebuszkę i do karmienia na początku słabo używałam bo coś nie mogłam jej dobrze ustawić, ale mąż używał pod plecy, a teraz młoda w niej siada jak w gniazdku i czyta sobie :)

Jassmine - w kolejnych ciążach brzuchy szybciej rosną to jest wcześniej niewygodnie :)

szyszunia - u nas podobnie. Młoda śpi z nami, chcemy jej kupić coś większego a drugie do łóżeczka. Może tym razem się uda, aby mieć łóżko dla siebie :D

Co do pozycji spania to ponoć najlepsza jest na lewym boku, ja też tak zawsze spałam i mniej mnie męczą wtedy i mdłości i zgaga, ale moja mama całe życie w tym w ciąży spała na brzuchu - i ja i brat żyjemy i mamy się dobrze :)

Łóżeczko mamy zwykłe drewniane z wyjmowanymi szczebelkami. Ma też szufladę, ale jej nie użuwaliśmy w końcu bo tam były takie dziurki do wentylacji i tylko się wszystko kurzyło :/

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...