Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie idę na bete. W poprzedniej ciąży nie byłam i teraz też nie widzę potrzeby. Nam nadzieję, że uda się umówić lekarza na połowę stycznia i będzie już wszystko ładnie widać na usg i serduszko będzie słyszalne :)
Eleonora ponieważ mam nieregularne cykle a (przynajmniej w poprzedniej ciąży) nie zwracali na to uwagi i jak ja sobie wyliczyłam termin na sierpień oni upierali się przy lipcu przez co poród był po terminie i musiałam leżeć w szpitalu. O ile wtedy mi to nie przeszkadzalo, o tyle teraz nir chciałabym spędzić niepoyrzebnie tygodnia w szpitalu - kto by się zajął Malutką.
Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych badaniach, niech bety ładnie rosną :) tak jak nasze malutkie fasolki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqg7uqp0k1k.png
https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kue94fgjm.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny my też troszkę pospaliśmy ;)
To która robi badania?
A jeśli chodzi o test to Agata też miała takie piękne kreseczki: )
To nie ma znaczenia poprzednim razem miałam też takie słabe to chyba zależy od testu; )
Kolejna sprawa to 2 razy rodziłam po terminie mimo że cykle mam w miarę regularne. Pierwszy raz 9 dni po terminie wywoływany poród sn a drugi też 9 dni po próby wywołania nie powiodły się i skończyło się cc.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaColina

Witam dziewczyny
Nieśmiało mówię dzień dobry :)

Przed chwila zrobiony test ciążowy i druga blada kreseczka .

W domu lata piękny 3 latek :)

Mam na imię Magda
Mam nadziejej ze przyjmiecie mnie do swojego grona i wszystkie dotrwamy do września
Mój termin według kalkulatora 12.09.2018

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki! To i ja się doĺaczę i mam nadzieje ze zagrzeje tu miejsce;) jestem mamą 20 miesiecznej Marysi. We wrzesniu stracilam ciążę ale dzis wyszly mi tak piękne krechy ze jestem dobrej mysli. A i ja nadal karmię zobaczymy jak to bedzie dalej. Moj pierwszy objaw ciązy to dziecko skubiące mnie za sutki całą noc i z pół dnia. Czyzby czula konkurencje?

monthly_2018_01/wrzesniowe-2018_64162.jpg

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Gość MamaColina

Dziewczyny a jak się czujecie ?

Jak wyobrażacie sobie opiekę nad dwójka maluchów ?

Ja mieszkam w DE niestety w okolicy nie mam nikogo do pomocy . Dlatego tez dopiero teraz zdecydowaliśmy się na drugiego malucha Ze względu ze Colin pójdzie do przedszkola wiec zawsze te rano pare godzin będę miała dla siebie

Odnośnik do komentarza

Witaj Zawiszka :)

MamaColina, właśnie za bardzo sobie tej opieki nie wyobrażam jeszcze. Już z Synkiem mi było ciężko, bo tez nie mam pomocy (mama przyjeżdża raz w tygodniu i to jest dla mnie na prawdę ogromna przyjemność i jestem jej wdzięczna ) , wszyscy inni daleko i nie mogę się odnaleźć nadal po za miastem a do tego piętrowo .
Ale co tam. Będzie dobrze! Starsze będzie bujać Małe :D

Odnośnik do komentarza

Mama colina ja tez tu gdzie mieszkam nie mam nikogo ale zawsze sobie powtarzam ze moja mama miala nas czworo i dala rade bez pomocy to ja z dsojką tez musze dac rade. A mama tez mlodsza byla ja juz 30 mam musi sie udac;) ja jeszcze czuje sie dobrze no poza tym ze przeziebiona jestem.
Mroczna nie mysle o odstawianiu jesli mała sam zrezygnuje to zrezygnuje, a na razie bedziemy sie karmic. Mi karmienie nie przeszkadza ale to skubanie troche gorzej. Ale juz mam mniej mleka a to dopiero poczatek...

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Witam MamaColina i Zawiszka:)
No zaczyna nam się rozkręcać nasz wątek: ))))) Jest mi niezmiernie miło: )
Ja jeszcze nie umówiłam się do lekarza też nie chciałabym iść za wcześnie.
Dziewczynki które robiły betę kiedy wyniki?
Zaczarowana kilka dni i jaka różnica w teście; )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...