Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Mroczna i jak się czujesz ? Przeszło czy jechałaś do szpitala? Mam nadzieję że już wszystko w porządku. Mi z tych wszystkich dolegliwości został właśnie ból jajników ale uważam że to akurat tak ma być.

Alinda bądź dobrej myśli. Bedzie dobrze:)))
Trzymam kciuki .

Witaj Beti!:)
Gratulacje:-) Wesoła gromada:)))
Ja też spodziewam się trzeciego skarba:)))

Śpijcie dobrze kochane:)

Odnośnik do komentarza

Eleonora, usypiając małą położyłam się obok niej i zasnęłam razem z nią. Teraz już nic nie dolega. Trochę się zmartwiłam ponieważ przy poprzedniej ciąży nie znane były mi takie dolegliwości. Ale z tego wszystkiego zapisałam się prywatnie do lekarza na 15 stycznia. To będzie już 7 skończonych tygodni i 8 trwający więc serduszko powinno bić i będzie można je usłyszeć.
Witaj Beti :) piękna gromadka Cię czeka. Na spokojnie z czasem sobie wszystko poukładasz, jak coś służymy wsparciem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqg7uqp0k1k.png
https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kue94fgjm.png

Odnośnik do komentarza

Hej, hej :)

Alinda, za to w poniedziałek już będzie wysoooka beta :D kedna z Dziewczyn ze starego forum miała pierwszy wynik 7 a synek że hoho się urodził :)))

Witaj Beti. Ale będzie wesoło u Was. Taka mała różnica między dziećmi to pewnie będą się świetnie rozumieć:D

Mroczna, ufff dobrze, że przeszło!

W tamtej ciąży robiłam zdjęcia co miesiąc:) ale ta chyba będzie taka mniej "przeżywana ". Przy Synku nie mam czasu na nic. A wcześniej wszystko wyczytane, posprawdzane i przemyślane.
A teraz myślę tylko o tym, żeby się spokojnie położyć spać hihihi. Młody wczoraj prawie do 0:00 nie chciał spać. A normalnie zasypia koło 21:30. Myślałam, że chociaż da pospać, ale o 8 już gotowy do działania:| ehhh

Odnośnik do komentarza

Hellooooo:)))
Mroczna dobrze że wszystko ok:)
Zdjęcia brzuszka A raczej brzuchooola:))) zawsze robię tylko na koniec przed samym terminem porodu:)

Silvara mój młody też wczoraj bujał do północy normalnie chodzi spać między 20 a 22 ja nie mam pojęcia skąd te dzieci mają tyle energii;)
Beti wszystko jest do ogarnięcia nawet taka gromadka:) napewno będziesz potrzebowała wiele siły i pomocy bliskich ale dasz radę!

Witam Ola wśród wrześniówek ja nie orientuje się jak jest z wynikami bety ale skoro test wyszedł pozytywny to ... witamy:)))
Pozdrawiam Was kochane kobietki i życzę miłego popołudnia:))))))))

Odnośnik do komentarza

Hej Wam:-)

Ola, witaj! Jeśli pytasz czy beta ok to każda pozytywna jest dobra:)) sprawdza się po 48 lub 72h jaki jest wzrost.

Eleonora, podobno wczoraj był wilczy księżyc to może dlatego te nasze Gałgany spać nie chciały;)

Beti, na pewno się zmieni i będzie dobrze. A jal będą więksi to będą się trzymać razem :D

Idę zaatakować lodówkę i popełnić obiad;))

Odnośnik do komentarza

ogolnie to ja sie nie martwię o to ze sobie nie poradze tylko po prostu chcialam isc do pracy tak dla siebie i ze wzgledow finansowych ale skoro juz sie nie da to nie bedziemy ubolewac:) bylam tylko troche w szoku :) zawsze chcialam miec duza rodzine a na kariere znajdzie sie jeszcze czas :) w koncu dwadziescia pare lat to nie tak duzo :)

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

hej kochane, na wstępie powiem że @ dalej brak, dziś test sobie odpuściłam bo po co się stresować, zresztą wstałam o 9 i jakoś o tym nie myślałam nawet. mój Urwis też poltoraroczny wczoraj poszedł spać wcześnie o 19 i spał do 9. za to dziś robi sobie drzemkę wieczorną, zmęczony po szopingu i będzie mi fikał do 11 przez to.
beti10 czemu nie pójdziesz do pracy skoro chcesz? W ciąży też pracować można jeśli ciąża nie jest wysokiego ryzyka lub zagrożona, ja w poprzedniej pracowałam do końca 7 mies. teraz też mam zamiar jeśli beta będzie pozytywna oczywiście. młody chodzi mi do przedszkola i bardzo lubi w nim przebywać, ja pracuje i tak na pół etatu bo mimo iż na 8h zapisany to bym się nie wyrobiła do przedszkola po niego. nie mam prawka wiec na nogach chodzę. Ruch jest zdrowy w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

a no skoro tak to już rozumiem choć próbować można szukać pracy w ciąży, a może nóż się uda zwłaszcza jak pieniędzy potrzeba i zdrowie pozwala, choć wiem że pracodawcy nie chcą ciężarnych zwłaszcza teraz kiedy 90% kobiet ledwo zobaczy 2 kreski to już idzie na zwolnienie lekarskie z często wymyślonych powodów , więc każdy potencjalny pracodawca pomyśli no tak niby chce pracować ja zatrudnię a ona za tydzień mi zwolnienie lekarskie przyniesie a potem jej będę macierzyńskie płacić, pewnie tylko po to by jej te zwolnienie się należało chce się zatrudnić. Wiele kobiet tak robi że idą do pracy po to by zajść w ciążę co akurat rozumiem.
Na niektórych forach tzn fb matki piszą o pracy w domu przez internet więc może coś w tym stylu, nigdy nie pytałam o co chodzi ale ponoć nie o żadne ankiety itp a jakieś dodatkowe pieniądze z tego są

Odnośnik do komentarza

Szyszunia podziwiam, że tak długo pracowałaś. Chociaż ja sama miałam ochotę pracować jak najdłużej ale od 5 mca tak mi w pracy zaczęli głowę truć żebym już poszła na zwolnienie, że w 6 poszłam na zwolnienie. Teraz miałam plan, żeby w ogóle nie wracać do pracy no ale nie udało się wcześniej ;) Po wizycie u lekarza porozmawiam z przełożonym jak on to widzi, żeby znowu nie było gadania abym sobie już poszła na zwolnienie.
Ola witaj, wynik bety jest wskazujący na ciążę w całej rozciągłości ;) Sprawdź tak jak Silvara pisze za 48 lub 72 h i zobacz jaki będzie przyrost.
Beti rozumiem Cię z tym powrotem do pracy. Sama też już w pewnym momencie chciałam wracać do pracy, a w szczególności do ludzi. I z jednej strony się cieszę, że teraz chodzę do pracy.
Szyszunia dalej jest nadzieja :) trzymam kciuki :)
Silvara co to wilczy księżyc?
Miłego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqg7uqp0k1k.png
https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kue94fgjm.png

Odnośnik do komentarza

Też tak myślałam, żeby iść do pracy od maja (Synek miałby 2,5r i mógłby pójść do przedszkola w końcu, pod warunkiem, że się odpieluchuje;) ) i to właśnie przez brak komtaltu z ludźmi. Ale wygląda na to, że nie pójdę hihihi

Mroczna, wilczy księżyc to inaczej superksiężyc lub superpełnia :)

Jutro poniedziałek i ciekawe czy się posypią kolejne testy i dwie kreseczki :D

Odnośnik do komentarza

Jak tam dziewczyny niedziela? U mnie w miarę emocje się uspokoiły w sumie nikt jeszcze nie wie oprócz mojej siostry i męża. Rodzicom powiem może na dzień babci i dziadka a teściom jak wyjdzie przymus jeśli np będę wymiotować bo mieszkamy jeszcze razem. Zobaczymy jak będzie. Ja gotuję obiad a później jedziemy do moich rodziców bo moje córka uwielbia się z nimi bawić ☺

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Dzisiaj robiłam test i wyszły dwie kreseczki, niestety ale jestem w ciąży. Chodzę do 3 LO, mam 18 lat.Masakra, jak ja się przyznam rodzicom :( Mój chłopak z którym chodzę 4 miesiące ma 27 lat. Miał on prezerwatywe ale pękła:'( Ja nie mogę przerwać szkoły, nie mogę po prostu nie mogę. Pozostają mi tabletki poronne :( pomóżcie co ja mam zrobić jak chłopak się o tym dowie to nie wiem czy mnie nie zostawi:(! a o rodzicach to już nie wspomnę zawsze mówili że mam najpierw poskańczać szkoły a potem dzieci :(

Odnośnik do komentarza

Sara nie martw się na zapas! Miałam w szkole uczennice w ciąży i wiele z nich dało radę urodzić i zdać maturę. Tym bardziej ze matura jest w maju a będziesz rodzić dopiero we wrześniu! Poradzisz sobie napewno :-) A jeśli chłopak Cię zostawi to znaczy ze nic sobą nie reprezentuje i nie warto za nim płakać. Nie usuwaj ciąży! Ja sie dwa lata staralam o dzidziusia i teraz zaluje ze tak pozno zaczelam (mam28 lat). Miałam też na studiach koleżanki które miały dzieci i dawały radę z nauką :-) Rodzice może będą na początku w szoku ale na pewno Ci pomogą i nie zostawia samej z dzieckiem! 3mam kciuki za Ciebie! :-) PS ja rodze w sierpniu ;-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena89 dzięki za pocieszenie i za trzymanie kciuków;) Właśnie czytałam na internecie że nie warto usuwać bo potem można nigdy nie zajść już w ciążę. Postanowiłam - nie usunę. Jeszcze nie powiem dzisiaj rodzicom, zbieram się na odwagę. :-) Być może jutro im to powiem, lub za tydzień, za dwa... Zobaczę jeszcze. Mój chłopak dzisiaj o 17 przychodzi do mnie i mu to wtedy powiem. Mama teraz gotuje obiad, potem idzie na spacer z moją siostrą i do babci , a tata w pracy. Akurat o 17 tak się złożyło że nie będzie nikogo w domu tylko ja i on przyjdzie. Przynajmniej nikt nas nie usłyszy jak rozmawiamy. Potem, jak pójdzie do domu to wam napiszę co i jak.

pena89 gratuluję dzidziusia ;-)

Odnośnik do komentarza

Sara nawet jeśli będą rodzice wściekli będą krzyczeć i twierdzić że nie masz co robić w domu to i tak potem pokochają Twojego dzidziusia nad życie zobaczysz ☺ w końcu to ich wnuczek czy wnuczka. A facet faktycznie jeśli będzie zły to znaczy że nie zasługuje na bycie ojcem bo wiedział co robi zresztą jest już dojrzałym facetem a nie nastolatkiem. Na pewno dasz radę ludzie mają dzieci robią studia pracują wiem to po sobie i wszystko da się zegrac. Jak urodzisz to dopiero będziesz szczęśliwa ☺

Odnośnik do komentarza

Sara przede wszystkim gratuluję! Wiem że teraz możesz tego nie doceniać, wydawać Ci się może że zawalił się cały Twój świat ale na prawdę nie będzie tak źle jak Ci się wydaje. Maturę masz w maju więc spokojnie się do niej przygotujesz. Możesz też iść na studia i ukończyć je. Mam nadzieję, że Twoj chłopak (jak na dorosłego faceta przystało) wziął to na klatę i pomoże Ci w opiece nad dzidzią, że będzie Was wspierał i zajmie się Wami. Mam znajomych, którzy podobnie jak Ty, wpadli w klasie maturalnej i do dzisiaj są wspaniałym małżeństwem, mają cudowną córkę. Innej znajomej małżeństwo co prawda nie przetrwało ale ona sobie świetnie radzi z 2 dzieci. Jej były mąż też się bardzo interesuje dziećmi i mimo tego że nie są już razem to nadal bardzo często odwiedzedza dziewczynki.
Przykładów można by mnożyć i mnożyć. Powodzenia i dołącz do nas na stałe. Postaram się wspierać Cię w tym szczególnym dla kobiety czasie.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqg7uqp0k1k.png
https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kue94fgjm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...