Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Objawów takich konkretnych też nie mam. Od kilku dni jest mi niedobrze, wczoraj w ciągu dnia miałam kilka skurczy niezbyt bolesnych, ale przeszły. Teraz obudziłam się w środku nocy i nie mogę spać. Wstałam na sikanie i mi się przypomniało, że nie wstawiłam do lodówki leczo, które wczoraj wieczorem ugotowałam. Jak poszłam do kuchni to zrobiłam sobie kanapkę, co mi się raczej nie zdarza, żeby jeść w nocy i to jeszcze coś konkretnego.
Także nie wiem czy coś się szykuje... Tyle, że ja właśnie chciałabym już, więc wyczekuję sygnałów.

Odnośnik do komentarza

Beti ja tam nie chciałam nic mówić, ale dwójkę dzieciaczków urodziłaś sn, różnice wiekową masz miedzy nimi niezbyt wielką, więc z punktu widzenia biologii ten poród musiał odbyć się ekspresem :) mama mojej koleżanki trzeciego syna urodziła w karetce, nie zdążyli jej dowieźć do szpitala, wyskoczył jak przejeżdżali przez taką ulicę z kostki brukowej :D

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Mój syn coś mi się budzi w nocy i płacze. Twierdzi, że go stopa boli. Nie wiem ile jest w tym prawdy, czy to jakieś sny czy stres. W każdym razie obudził mnie o 2:30 i potem nie mogłam zasnąć. Przebudził się jeszcze raz wołając mamę około 6:00 to się koło niego położyłam i przysnęłam, ale i tak noc nie dospana. Będzie ciężko przetrwać ten dzień.

Odnośnik do komentarza

Ja też na badaniach dzisiaj byłam. Mam nadzieję że już ostatnich ;) pani pielęgniarka mówiła że myślała że już urodziłam. A małemu się coś nie spieszy. Przynajmniej pogoda zaczęła nas rozpieszczac;) fajnie chlodniutko.
Dzisiaj na spotkaniu z położną będą omawiane okresy porodu. W końcu coś na co najbardziej czekam:P

W rossmannie promocja na Lovele;)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Halo dziewczyny :)
Niestety i My dalej w dwupaku :) pełnia na nas nie działa
Na to w nocy sny ! Erotyczne . Chyba brakuje mi sexu ...
Mąż się boi nie dotyka . Jak u was ?
Pamietam przy młodym tez ostatnie dwa miesiące w celibacie .

Olaloa
U nas prawie co noc syn się budzi ze cos
Go boli i muszę masować . Ale efekt taki ze poprostu komary go gryzą i przy masażu tego miejsca zasypia i się nie drapie . Może i u was coś z tego ?
DZisiaj w nocy wybiłam aż 3 mendy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej .

Kurczę i u nas pełno komarów!!! Popadało to się mnożą nawet w najmniejszych kałużach.A było tak pięknie. Wczoraj było strasznie zimno i prawie caly dzień lało:( podobno dzisiaj lepiej ma być. W planie rozłożenie wózka i wypranie poszycia z fotelika. To tego ugotuję gar krupniku i zamrożę kilka porcji dla Młodego, żeby biedne dziecko coś ciepłego mial o do zjedzenia, bo nie wiadomo co to będzie...

MamaColin, u nas też czystość . Książkowo od 6 tygodni do terminu. I bez dotykania nawet czegokolwiek, bo założę się, że zaraz by mnie skurcze odpadły:P

Beti, cudeńko♡

Eleonora, Jassmine czekamy na wieści czy już wiecie kiedy do domciu:*

Łapią mnie dość nieprzyjemne skurcze w górze brzucha. To już chyba blisko. Wczoraj na spacerze musiałam stanąć i odpocząć. Ciekawe czy dotrzymam go do piątku? Ogólnie już strasznie zmęczona jestem, chodzę jak staruszka a brzuch jest gigantyczny:/

Odnośnik do komentarza

MamaColin u nas nie było z przytulaniem problemu bardziej to ja nie miałam siły :) za to teraz celibat :)

Moja córka często płacze np jak chce jej się siku A tego nie wie;) bo jak się wysika to potem jest ok.

I dziękujemy każdej z was za gratulacje i za wsparcie:) wstępnie chcą nas jutro wieczorem wypisać jeśli będzie wszystko ok Tak jak do tej pory :)
Eleonora A was kiedy wypuszcza?

Odnośnik do komentarza

Hej, pełnia pełnią, ja nadal w dwupaku. Czujnik spałam, jak to o przy pełni. Odeśpie miejmy nadzieję:) Dziś wolałabym nie rodzić że względu na datę.

MamaColin, nic nawet nie mów. Od dwóch tygodni czaimy sie jak szpaki i jest dystans, ale chyba już mam dość. Trzeba dziś coś zadziałać, bo smutno się robi :D

Lecę na KTG, obgadamy czy co się zadziwia.

Beti, o tym samym dziś myślałam... czy Jassmine już może przystawiac Marcelka... i czy to jakoś idzie.
Przecieracie mi szlaki dziewczyny.

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Ja chcę wrześniowe dziecko :)

Wiecie co przez tą obserwacje w kierunku hipotrofii i nadmiar wolnego czasu zaczęłam sobie wkładać do głowy, że coś jest nie tak :( w internetach piszą, że czasem to wynik chorób czy innych nieprawidłowości i ja już mam tysiąc scenariuszy, a co jeden to gorszy :(

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Milu, nic się nie martw. Ja jestem całkiem normalna;))) A nawet rozwój umysłowy miałam o rok do przodu niż wskazywał na to wiek. A urodziłam się "za mała". Mama mówi, że podejrzewa , że to była jej wina , że byłam taka mała, bo nie odżywiała się jak powinna (miała straszną zgagę i jadła mniej niż powinna, żeby uniknąć konsekwencji) a to tego goniła, sprzątała, myła okna o takie tam do samego końca przsz co spalała więcej kalorii . Ja tam nie wiem ile w tym prawdy . Ale może faktycznie coś w tym jest ? W każdym razie póki co nie masz co się martwić . Dopiero jak urodzisz to się dowiesz ile waży. USG ma dosyć sporą granicę błedu. To tylko maszyna, program liczący. Dużo odpoczywaj , jedz na co tylko masz ochotę i w jakich ilościach chcesz, daj jej tam trochę słodkości i przynajmniej będziesz wiedziała, że zrobiłaś wszystko co mogłaś nawet gdyby waga była poniżej magicznego 2500 :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Eleonora, Beti10 mega gratulacje!
Ja mam sporadyczne mocnenskurcze już od ponad miesiąca, ale nic a nic się nie zaczynało, jak lekarz sprawdzał. Pełnia i chłód w nocy na mnie zadziałały idealnie, spałam jak dziecko! Hihihi
Dzisiaj kolejna wizyta. Zobaczymy, czy królewna raczyła się ustawić poprawnie czy nadal siedzi na skos. Zdecydowałam, że jeśli siedzi na skos, to nie będę się zgadzać na odwracanie zewnętrzne (jak ostatnio mi proponowali). Jakoś to dla mnie brzmi strasznie. Wtedy będzie pewnie cc. Niby mam wybór, bo pierwszy poród był cc...ale sama nie wiem, czy chce się decydować na cc czy sn...ciagle się waham... boję się tych strasznych historii i miliona godzin cierpień przy sn, o jakich słyszałam :O no zobaczymy co dziś się dowiem na wizycie...czy ułożenie prawidłowe i jaką waga... (bo ja drobna jestem i mam wąskie biodra)

Odnośnik do komentarza

Co do wagi maluszka to wiecie co mi teściowa powiedziała jak dr mówiła że będzie 4kg jak urodzi się w terminie? Że za mało jem i dziecko ma za dużo miejsca dlatego rośnie... No całkiem na odwrót... twierdziła że jak ktoś się objada i jest gruby to ma małe dziecko bo ma mało miejsca w brzuchu. Jak dla mnie trochę bzdury;) no ale teściowe mają zawsze rację ;)

U nas niski cukier u Jozinka i czekamy na ponowne badanie i dalsze wyniki. Obawialam się raczej wysokiego cukru skoro słodycze były moja codziennością;)

Odnośnik do komentarza

U nas zielone światło do sexów, ale nawet rozmawialiśmy i niezbyt nam się to uśmiecha;)) dziecko w kanale i doktor czuje palcem główkę, więc mąż stwierdza, że to by raczej byli dziwne i jakieś takie nie bardzo ;))) Dlatego nie dość, że teraz 6 tygodni to potem jeszcze 6 tygodni połogu w czystości . Ale za to potem jak będzie fajnie :D haha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...