Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Milu, gratulacje ♡♡♡♡♡♡♡
Pięknie wszystko się poukładało:)
Życzę Wam dużo siły przy regeneracji:*********

Silvara jedz kochana jedz póki możesz;))) ja strasznie świruję z jedzeniem:/ normalnie nie wiem co mam jeść tępota ciążowa jeszcze nie ustąpiła A wręcz zaobserwowałam nasilenie objawów:o
Isa, wielkie gratulacje. Dzidzia prześliczna ♡♡♡♡♡

Co do zazdrości to jest straszna. Stary musiał wziąć młodego do dziadków bo atmosfera zrobiła się nie ciekawa. Ja nie wiem jak to będzie... strasznie się boję:/
Młody ma 3 lata ( nie pamiętam która z Was pytała o wiek;)
Ale serce mi ściska jak widzę jego uczucia. W jednej chwili głaszcze dzidzię za chwile mówi żeby ją wyrzucić. Ataki histerii są nie do zniesienia dziś cały ranek tak wrzeszczał kopał przeklinał normalnie jak nie moje dziecko:/ mam nadzieję że z dnia na dzień oswoi się z sytuacją bo ja wyjdę z siebie:(

Zabieram się za obiad bo starsza młodą pilnuje;)
Chce jeszcze dziś wyjść na pół godzinny spacer z młoda. Taka ładna pogoda strasznie kusi:)))
Dziewczyny trzymajcie się:***
Buziaki ♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, jak mi połączyli oksytocynę to to wszystko się jakieś dziwne zaczęło robić. I jak wcześniej można powiedzieć, że nad czymś "miałam kontrolę" tak po oxy coraz mniej. Potem dorzucili buskolizynę a jak przebili pęcherz płodowy to już katastrofa .
Ciekawe jakby było bez tego wszystkiego. Może też bym tak nie popękała:/

Wszystkim Wam polecam taką WZ :D humor mi się nawet poprawił;)))

Odnośnik do komentarza

Ha czyli mam odpowiedź, dlaczego tak wiele dziewczyn nie chce przebijania pęcherza. Czyli jednak ból jest straszny. Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że i u nas się samo rozkręci.

Eleonora, dajcie mu czas, tłumaczcie na spokojnie, dużo przytulajcie. Na pewno w końcu się oswoi z nową sytuacją. Moja siostra była bardzo niezadowolona z młodszego brata (4 lata różnicy) i po wielo dniowym tłumaczeniu w końcu przywykła.

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Isla gratuluje córeczki
Milu super że już po i bez inkubatora gratulacje
Silvara ja jeszcze tydzień temu uważałam że taki mam ładny i kragly brzuszek a od kilku dni mnie wnerwia i przeszkadza dopatrzyłam się też kilku rozstępów,a ciacho jak tylko wyjmą :) przez cukrzyce moge pomarzyć
Taki los też chce być sierpniówka ale coraz mniej w to wierzę dziś się zlazłam może sie coś ruszy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpiqvhnoy54ph.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1r9wqm5n.png

Odnośnik do komentarza

Milu ogromne gratulacje:)

Ja nie jem wz-tek ale za to śpię na brzuchu haha o i ile śpię:)

Mojemu babelkowi podcieli wedzidelko więc efekt ssania powinien się poprawić. Póki co pojadl i śpi dzięki Bogu bo mi cyce odpadaly!

Eleonora moja trzyletnia teoretycznie czeka nA nas ale nie wiem jak zareaguje. Czy gorsza będzie ona czy Domi. W sumie mają już siebie to może nie będzie aż tak źle? Zobaczymy.

Amanalka ja miałam przy pierwszym synku podana oksytocyne na rozkręcenie akcji i nie wiem czy pomogła oksy czy lewatywa ale w miarę szybko poszło i też niefajnie peklam i niefajnie zostałam zszyta więc jedyny plus w tym że teraz nie peklam bo było szerzej ;) ale jako tak czułam się normalnie. Byłam wykończona ale jakoś wolałam to niż calonocna mękę przy córce jak rozwarcie nie chciało się zrobić A skurcze bolaly

Odnośnik do komentarza

Milu, gratulacje, 2500- całkiem przyzwoita waga :)
Na wrześniowych na Fb jedna dziewczyna napisała, że urodziła córkę ponad 60cm i ponad 5 kg! A usg parę dni wcześniej wskazywało na 3200. Także wiecie jak to jest...

My po wizycie, GBS pobrany z 2 miejsc. Jak będzie pozytywny, to dowcipnie globulki antybakteryjne, +probiotyk, a w szpitalu przy porodzie antybiotyk.
Mały książe ma się dobrze, rośnie miarowo, typowy średniak ok 2700. Pepowina na szczęście daleko od buzi. Wszystko szczelnie pozamykane, tak jak przypuszczałam. Następna wizyta 26.09 czyli dzień przed terminem, i prywatne usg 12.09 jeszcze wzięłam. Imienia dalej brak.

Kupiłam w Aldi te torbę, tyle że szara, bo jest fajnie duża więc stwierdziłam, że będę niczym rasowa blogerka że swoją "mom bag" , tyle że nie za 390, a za 39 zł :D

Odnośnik do komentarza

Isa, gratulacje!
Mili, super, że mała tak dobrze sobie radzi, gratulacje! :)

Ja też mam ostatnio parcie na słodkie! Czekoladę to mogłabym jeść tonami, zwłaszcza z nadzieniem malinowym, mmmmm! Dziś upichciłam ciasto ze śliwkami, ale jak patrzę na Twoją WZ Silvara to stwierdzam, że jeszcze bym ją wcisnęła ;))) mimo, iż mam wrażenie, że zaraz eksploduje :)

U nas póki co cisza, też się boję, że przenoszę. W poniedziałek mam lekarza więc zobaczymy jak tam sytuacja na dole.

Wyrzucam Wam zdjęcie ciasta na pokuszenie ;)))

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_69208.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Milu śliczna kruszynka

KamKa ja się właśnie strasznie boję że moja Marysia będzie taka duża bo w 33tc warzyła już około 2600 a gin nie widzi w tym nic strasznego bo jego zdaniem to był 35 tc co stwierdził że termin z USG się nie liczy tylko termin z OM kuźwa jak bym wiedziała że mi taki numer wiedziała to bym w życiu do niego nie poszła ciąży prowadzić ale nie ogarniam go totalnie bo do pewnego momentu wszystko było ok bo Mała rosła w tępie z USG i podwał 2 terminy a potem jak mała szybko urosła to już nagle termin z USG się dla niego nie liczy i tylko ten z miesiączki tylko kurcze no ja wiem że teraz dopiero jestem w 35 a nie w 37 tc tylko kurcze nie wiem co mam robić bo z jednej strony gin powiedział że 18.09 mam iść do szpitala z kartą ciąży z wpisanym tym terminem jak się do tej pory nic nie zadzieje a z drugiej to co mam powiedzieć dzień dobry ja na KTG w terminie porodu i podać USG pierwszego trymestru z opisem i terminem na 03.10???

Odnośnik do komentarza

Milu, witamy śliczną Misię♡♡♡

Aga,niezłe masz szaleństwo z tymi terminami! I ja się boję cięcia. Chociaż PSN chyba bardziej;)

Amizka, a wiesz , że właśnie chciałam napisać kto jeszcze jutro lub ze mną się rozpakuje? :D

CichoSza, nawet nie wiesz jaką mam ochotę na ciasto że śliwkami! Kupiłam wszystkie składniki kiedyś, ale nie miałam natchnienia na pieczenie to wydrylowałam i zamroziłam śliwki. Już raczej nie zrobię;)))

Kamka, i na pewno Twoja "mombag" będzie lepsza, i tylko my wiemy gdzie kupiona :D

Odnośnik do komentarza

Milu gratulacje!! Śliczna dziewczynka ♡
Aga2510 u mnie w obu ciazach patrzyli tylko na datę OM. Im późniejszą ciąża, tym większe były różnice między data OM a USG, ale nikt tej drugiej nie brał wogole pod uwagę. W szpitalu też tylko patrzyli na datę z OM. A jeśli chodzi o zwolnienie, to też miałam tylko do daty z OM, a że ciaze przenosilam, to musiałam zacząć macierzyński zanim się urodził dzidziuś... trzymam kciuki za rozmiary dzidziusia!!

Odnośnik do komentarza

Milu - ślicczna dziewuszka :D

Ja mojego zaraz zaj.... wiecie co własnie powiedział?? "chyba przytyłem".... Nosz k.... ze 2 cm w pasie a ja kuźwa to co? Już się nawet obracać nie mogę taka jestem gigantyczna grrr

I mam doła i wk... cały dzień i jakieś bóle jak na okres i młody się rozpycha, chyba urodze zaraz żeby tylko wynieść się z domu !

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...