Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Już przy porodzie Tymka było mówione, że odchodzi się od lawatyw itp jak go rodziłam to się zapytała położna czy nie mam przy sobie enemy. Ale nie miałam to nic nie dawali. Jantak bym w domu nie ryzykowała sobie aplikować czegokolwiek. Jak juz to wzielabym do szpitala i tam zapytała czy mam to brać czy nie.
A najczęściej organizm kobiety sam się oczyszcza :)

Bardzo Wam dziękuję za wsparcie:*** cieszę się, że Wam mam♡

Bacchi, nie mam pojęcia co to za skala . To jeszcze poczekasz na chłopczyka? Może już niedługo postanowi się wybrać na świat:)
Oby Ci na tych stopach włosy nie wyrosły jak na Hobbita przystało;)

Milu, bo ciocie pochwaliły jakie cudeńko to pokazuje na co ją stać ;) A tak serio to po kolei piszecie jakie najpierw grzeczne a potem coś w nie wstępuje. Może wszystkie tak mają?

Aaaa, wiem co miałam Wam napisać . Połóż na mówiła, że teraz w któryś dzień tej pełni przyszło na świat 17 noworodków!!! I tu mówimy o PSN a nie planowanych zabiegach:D czyli działa

Odnośnik do komentarza

Amizka z lewatywa uwazaj, ta dziewczyna z pokoju po 2h od niej tak siknela wodami, ze szybko polozne ja zabieraly na porodowke. Ja bym poczekala jednak na szpital.

Olalao, nie musisz do szpitala brac zadnych lekow. Podadza Ci na miejscu odpowiednie. Ja nabralam wszystkiego a nic mi nie pozwolono brac swojego. Nawet paracetamol na bol glowy musial byc od nich.

Silvara, po to tu jestesmy zeby sie wspierac :)

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

No to witamy się w nocy o północy.

Macie rację że dzieci najpierw śpią potem się dra A potem znowu śpią lepiej. Mnie dziś głowa pęka. Jutro czekamy na wyniki pozytywne o ile przybrał na wadze bo jak do tej pory tylko spada:/ ale już dziś cyce przepełnione to powinno być ok.

Co do oczyszczania organizmu to ja chodziłam do wc codziennie A w niedzielę byłam nawet dwa razy pomimo że długo brałam żelazo. Nie była to biegunka no ale ważne że samo dobrze poszlo;) przy porodzie nie czułam że coś jeszcze wyskoczylo ale pierwszy raz zalatwilam się wczoraj po czopku i dziś już tak normalnie. Od lewatywy faktycznie odchodzą już. I ona też przyspiesza akcję.

Silvara nie daj się:*

Matkom po porodzie też jeszcze odwala co nie co bo zrobiłam zamówienie z apteki i zapomniałam wcisnąć płatne przy odbiorze i muszę jutro jakoś to zapłacić z góry A pewnie na koncie braki.

Ciekawe co z tą Alice.
Jassmine też się nie odzywa
No to ciekawe na jak długo my zamilkniemy jak wyjdziemy do domu ;) boję się tego strasznie ale już nie mogę wytrzymać bez bąbelkow. Choć o dziwo nawet mi te wczasy szybko zlecialy. Kiedy ja ostatnio tyle lezalam??? Nie pamiętam;)

Kurde ale mnie boli ta głowa.

Calujemy was :*

Odnośnik do komentarza

Mnie w ogóle od wieczora boli kręgosłup w krzyżu. Nawet zaczęłam się zastanawiać czy to nie to, ale boli ciągieem jak leżę głównie z jednej strony, nasila się przy zmianie pozycji i potem trochę przestaje. Chyba dziecko jakiś ucisk mi zrobiło. Młody też w nocy szaleje, obudził się, że chce picie, a ja zapomniałam sobie przygotować dla niego kubek z wodą. Jak poszłam do kuchni to on się rozpłakał, dostał nerwów, nie chciał już tego pić.... Musiałam go jeszcze uspokajać.

Odnośnik do komentarza

A ja sobie drzemki urządzam. Spać się nie da . Przywieźli jeszcze kobietę, którą podpięli do ktg :P i trzepią brzuchem, bo śpi. Wiecie jaki to dźwięk.

Amizka, skraca Ci się szyjka albo się rozwierasz:) A przynajmniej tak to się u mnie objawia.

Olalalo , no to może coś będzie skoro krzyże bolą?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamusie :)

Silvara powodzenia ! Czekamy na wieści :)

Przepraszam ze się nie odzywam się mam stres
Od wczoraj zaciskam nogi i proszę Giulie żeby nie wychodziła .
Byliśmy wczoraj z młodym u dentysty i niestety dwie dziury !
Nasz lekarz nie chciał nic zrobić żeby młody nie dostał urazu do końca życia i odesłał go do specjalnego dentysty dla dzieci gdzie wszystko piękne kolorowe bajki głupie jasie itd itd .
Termin dostaliśmy na dzisiaj na 9:45
Muszę niestety jechać 35 km s jedna stronę .
Stresuje się strasznie jak młody przeżyje znieczulenie i jak cała akcja będzie wyglądać .

Do tego mąż ma ważne przesyłki do odebrania w pracy dzisiaj i jutro i jeszcze jutro muszę jechać 50 km w jedna stronę na lotnisko po mamę .

Chxe przetrwać do niedzieli potem
Może się dziać co chce

Narazie mam aż biegunkę z stresu z związku z dentysta młodego ...

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Eleonora zjadlam na wieczór dwie tabletki i ani drgnęło więc nie wiem niskie ciśnienie może? Sprawdza to się dowiem.

MamaColin to aktywny dzień. Myślę że synek da radę bo mój trzyletnia corka już ostatnio nie płakała i w październiku mamy leczyć wszystkie czwórki. A Ty zaciskaj nogi choć biegunka może zwiastowac różne rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza

Beti to może z emocji ten ból głowy? Jak dziś będziecie w domu to przejdzie:)
Moja młoda też dużo bo aż 400 g zjechała z wagi A w dzień wyjścia zaczęła tyć i dobrze bo też nas by nie puścili:)))
MamaColin nie denerwuj się kobieto. Może mogłabyś poprosić kogoś kto pojeździł by z Tobą gdzie trzeba. Chyba bym się bała sama tak kursować;/

Odnośnik do komentarza

Silvara trzymam kciuki, powodzenia.
MamaColin u młodego jak się pojawiły takie przebarwienia na gornych jedynkach i dwojkach to tylko lapisowanie mu zrobili. Najpierw miał jedną serię "malowania" zębów- 3 razy w odstępach tygodniowych i po trzech miesiącach powtórka. Teraz niestety ma takie ciemne ząbki od tego lapisu, ale obyło się bez leczenia i stresu, choć pierwsza dentystka chciała mu normalnie leczyć.
A jak młody miał gorączkę to mnie też biegunka dopadła ze stresu.
Kurcze ten kręgosłup tak mnie nawala, że nie wiem jak będę dzisiaj funkcjonować. W sumie to taki ból ciągły tylko zwiększa się przy zmianie pozycji. Jeszcze jutro mam wizytę u lekarza swojego jak nic się nie zadzieje, także zobaczymy.
Beti może dziewczyny mają rację, że jak wyjdziesz do domu, złapiesz po drodze trochę powietrza, wyluzujesz jak starsze dzieciaki zobaczysz to i ból głowy przejdzie. Oby Cię dzisiaj wypuścili, zawsze co w domu to w domu.

Odnośnik do komentarza

Silvara no to czekamy nas Was :)

Eleonora no może emocje skoro nic nie pomaga? Z pewnością dzieciaki ulecza wszelkie boleści:) nie będzie czasu myśleć gdzie pika i szczyka:)
Boże jak oni zareagują? Pewnie wyrosli za te 5 dni:)
Jestem nastawiona bojowo z nastawieniem że będę mieć do nich ocean cierpliwości więc zobaczymy co wyjdzie w rzeczywistości:)

A no i koszmary miałam dzisiaj straszne!

Miłego dzionka czekamy na wyniki;)

Odnośnik do komentarza

Olalao
Niestety nasz dentysta stwierdził ze są dziury jedna wielka druga mała i trzeba coś zrobić .

Dziewczyny jesteście kochane :) naprawdę.
Mam dzisiaj jeszcze teściowa towarzyszy mi ale nie na prawo jazdy wiec musi siedzieć grzecznie obok i patrzeć :)

Jutro niestety w drodze na lotnisko muszę dać radę sama . Potem biorę mamę i ona ma prawo jazdy wiec w razie awari pojedzie :)

Mimka1
U mnie biegunka już od 4 dni właściwie ale dzisiaj to ewidentnej stresowa i mega mega woda. ( obrzydliwy opis ale musiałam )
Przepraszam
Po całej ciąży problemów z chodzeniem na wc wkoncu się cieszę ze chodzę codziennie :)

Beti
Dzięki kobieto :)
Młody widział zdjęcia gabinetu placu zabaw w poczekalni itd itd i się cieszy

U mnie chyba poprostu hormony grają główna role . Młody ma luz w pupie cieszy się na wizytę tylko ja matka panikara

No nic zbieramy pupy i jedziemy

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza
Gość mi88_powrót

Przeżywam akcje tu na forum jak jakieś filmy normalnie i non stop czytam.

Ja właśnie jestem na ostatnim pobraniu przez CC, układy krzepnięcia itd. Jejku, ostatni weekend 2 w 1 :D

Dziewczynki zaciskać nogi, bo to nadal sierpień :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...