Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jeszcze tylko chwileczkę i wszystkie będziecie miały cuda w ramionach:))))

To po mamusi taka uroda;))))
Nie, żartuję Ona zabrała mi całe moje piękno i teraz to ja wyglądam jak ropucha;))))
No jak się popatrzy na taką kruszonkę to wszystkie bóle przechodzą;) dziś już dużo lepiej się czuje i nawet się prostuje:)
Największy ból to teraz obkurczanie się macicy i sutyyyyyy!!!
Mało tego nic prawie ze mnie nie leci więc nie wiem o co kaman;/

Przynieśli śniadanie daaaawnnnno tak nie smakował mi chleb z topionym serkiem,))))

Odnośnik do komentarza

MamaColin to jest najmniejsze z moich dzieci:))))
Córa strasza miała 4250g i 62cm
Marcel 4430g i 57cm
To chyba coś w genach nie wiem może po dziadkach bo u mnie rodzice i rodzeństwo to same kurduple:))))
No to trzymajcie się kobietki:***
Głodomorka krzyczy nie raczej wrzeszczy, chyba chce jeść;))) hahahah
No to czekamy na następnego bobaska dziewczynki. Która następna? Planowo Silvara?
Buziaki:*****************

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chyba pełnia. Ciekawe czy w ciągu tych 3 dni któraś z terminem na początek września urodzi :D

Eleonora, planowo chyba ja ;)
A jakbyś Martynę potrzymała, aż sama zechce wyjść to też by pewnie ponad 4 kilo :))) dużeee te Dzieciątka masz :)
Mam nadzieję, że mok nie będzie większy niż 57, bo mam ładne ubranka na 56cm i chciałabym trochę poużywać;))) heheh

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki, mam pytanie... Chodzi o laktacje..
Zapytam was zanim pójdę do położnej. ..
Na samym początku nie miałam nic. Potem się rozkręciło i na jedno ściąganie miałam ok 35-40ml .. Wczoraj wieczorem 30ml. ..w nocy 20ml ... A dziś o 7 i teraz o 10 ledwo po 10ml. ...
To normalne?? Że tak spadło... :(

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jassmine, nie mam doświadczenia, ale położne mówiły, że nawet jak nie karmi się regularnie, to trzeba rozkręca co 3/4 h laktatorem. Zapotrzebowanie dziecka wzrasta i jeśli samo sobie nie possie, trzeba dbać sygnał, że organizm musi produkować więcej.

Eleonora, piękne to Twoje dzieciątko :) aż miło patrzeć. Fajnie, że i Ty lepiej się czujesz. Jeszcze chwila i będziecie w domu.

O ile mnie pamięć nie myli, to następne z terminu to Silvara, Zawiszka i ja :D

Jak wspomniałam niejednokrotnie, nie śpieszę się i chętnie poczekam do wyznaczonej daty.
Tym bardziej, że w przeciwieństwie do Was czuje się wyśmienicie. Lepiej niż miesiąc temu. Nic nie boli( po przebudzeniu muszę się tylko trochę rozruszać, bo gnaty zastanów i rwa kulszowa). Wystarczy 1 min ćwiczeń i jest ok. Brzuch mi nie opadł, nie mam zgagi, śpię jak zabita z jednym sikaniem. Spokojnie przejdę kilka kilometrów ,noszę torby z zakupami, jeszcze latam po budowie.
Dodatkowo się ochlodzilo, mamy 18 stopni i słoneczko.... Ja tak mogę jeszcze pociągnąć.

Wczoraj pierwszy raz ustąpiono mi kolejki w sklepie. Wpadłam w drodze do domu po piwko dla męża, bo dopiero przed 22:00 zjezdzalismy z budowy i jakiś miły Ukrainiec przepuścił w kolejce ciężarna z browarami:D

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Eleonora gratulacje śliczna dziewczynka moja 5 lat temu podobnie wygladała aż sie wzruszyłam, mi gwałtownie opadł brzuch i siedze jak na bombie termin cc mam na 3 wrzesnia a mlody miał tydzien temu prawie 3900 szykuje sie kawał byka , pełnia mineła ja dale w dwupaku wiec juz sama niewiem z jednej strony tydzień wolnego z drugiej juz sie nie moge doczekac i akurat temperatury spadły :)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpiqvhnoy54ph.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1r9wqm5n.png

Odnośnik do komentarza

Jassmine, najpierw miałaś tyle co trzeba, potem nawał (czyli więcej niż potrzebował) i teraz znów mniej. Często tak bywa . Nakręcaj nadal na 7-5-3 , tak jak pisze Mimka duuuzo pij , to bardzo ważne i może poproś, żeby ktoś Ci kupił ten Femalticker? Jak dobrze pamiętam to w mleku to się rozrabia. Trzymam kciuki :)

Spawareczka , ciężarna z browarami :D dobre !;)))

Odnośnik do komentarza
Gość mi88_powrot

Oj to mój chłopiec malutki wobec Waszych, bo ledwo 2960 miał ostatnio to pewnie tak szacujemy do 3300 dobije. Ale on nie ma mieć po kim dużej wagi, bo z mężem oboje jesteśmy bardzo szczupli i wysocy. Mały też już długi.

W nocy tak wszedł po żebra, że musiałam poćwiczyć bo czułam, że się biedak zaklinował i walczył o dogodne ułożenie. Kopał jak wściekły, ale ćwiczenia pomogły, czułam że się przedstawił i zasnął.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...