Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Minka Miesiąca - Wrzesień 2017"

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

wrzesień zawsze kojarzy nam się ze szkołą. W tym roku niestety zaczął się też pluchą typowo listopadową :-( Na poprawę nastroju zapraszamy Was do wesołego konkursu, w którym do wygrania mamy fantastyczny zestaw z kolekcji Pani Bukowa :-) W skład zestawu wchodzą: kapcie męskie i damskie, zeszyt oraz kalendarz na 2018 rok.

https://i.wpimg.pl/500x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2017/09/06/panibukowa-ceca7eba924c7abc823c1e266353b7e868afae94.jpg

Serdecznie zapraszamy Was do udziału!

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Warunki konkursu:
1. ZDJĘCIA ZAMIESZCZAJCIE W WĄTKU KONKURSOWYM SAMI (zdjęcie musi mieć wielkość do 1 MB, by dało się wrzucić), podając imię i wiek dziecka.
2. Wygrać mają szansę zdjęcia zgodne z tematem minki, zamieszczone z zarejestrowanego profilu na forum i nie zgłaszane do konkursów na innych portalach.
3. W tym miesiącu, tematem minki jest: SZKOLNA MINKA DZIECKA! (Pamiętajcie, by jednak nie dodawać zdjęć, które mogą być nieodpowiednio wykorzystane przez innych użytkowników internetu. Wszelkie zdjęcia niezgodne z zasadami będą usuwane i nie będą mogły brać udziału w zabawie)
4. Na jedno dziecko przypada jedno zdjęcie.

Czekamy na zdjęcia Waszych pociech do 30 września 2017 roku do północy.

Wyniki konkursu ogłosimy w ciągu 7 dni roboczych od daty jego zakończenia.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.

POWODZENIA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, jestem Natalka i mam 7 lat.
Od kilku dni nie jestem już przedszkolakiem, ale uczennicą!
Buziaczki dla wszystkich Pierwszaczków :)

monthly_2017_09/konkurs-minka-miesiaca-wrzesien-2017_61143.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki ten ołówek ciężki...synu Teoja wiedza zdobyta w szkole będzie jeszcze cięższa. Hmmm to aż taki gruby mam być mamo to ja wolę się nie uczyć :) Witaj szkoło na wesoło

monthly_2017_09/konkurs-minka-miesiaca-wrzesien-2017_61167.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy szkoła się rozpoczyna zadowolona u Mileny mina, tęskniła całe wakacje za lekcjami i koleżankami, teraz nuda jej nie straszna zeszyty spakuje i z uśmiechem do szkoły wędruje :)

monthly_2017_09/konkurs-minka-miesiaca-wrzesien-2017_61205.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas na szczęście mała pokochała przedszkole od pierwszego dnia z uśmiechem wchodzi i z uśmiechem wychodzi.A zakupy robiła już w lipcu czego nie można powiedzieć o starszym bracie .

monthly_2017_09/konkurs-minka-miesiaca-wrzesien-2017_61392.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...