Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Undefined, dzięki ;) widziałam po prostu coś podobnego krojem w sklepie z ciazowymi. Ta z Twojego zdjęcia wygląda bardzo niepozornie czyli będzie rosła dopiero z brzuszkiem ;)
Ja pewnie rozejrze się za czymś dłuższym, żeby troszkę uda zakryć - zawsze najbardziej obfita cześć ciała u mnie ;) poza tym jestem zmarzluch i najlepiej jakbym emigrowala na zimę do ciepłych krajów ;D

A ubranka Undefined prześliczne - babcia już się bardzo cieszy z wnuczki widać ;) ja też już odliczam do polowkowego, czekając na poznanie płci ;)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Savana to trzymam kciuki za wizytę. Dawaj znać kogo tam w brzuszku masz.
kropkapoha ja dwoje dzieci rodziłam w 36 tc ,teraz mam termin na 25 marzec ale kto wie czy nie skończy się to właśnie na koniec lutego.
meliska i co idziesz dzisiaj do domku? Jak się czujesz ?
Lusia ja czuję już ruchy regularne nawet tatuś miał tą przyjemność, więc maluch dokazuje.

Niektóre wady serca są widoczne tylko pomiędzy 20 - 24 tc ciąży, dlatego tak ważne jest by jednak te badania wykonać. Co nam to daje? A mianowicie można te wady leczyć już w łonie matki co daje szansę na urodzenie zdrowego maluszka. Wykonują nawet operacje w łonie matki i taki maluch ma większe szanse niż jakby się urodził z taką wadą.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Melliska, wracaj do zdrowia! Mam nadzieję, że już dziś w domu jesteś ;)

Undefined
Jaka tu cisza nastała :)

A ja tak zapytam z innej beczki - dziewczyny powiedzcie jak wyglada wasze "zycie małżeńskie " chodzi mi o sypialnię :) czy ciaza zmienila cos w tych sprawach? Pytam bo np moja przyjaciółka całkowicie zrezygnowała z pożycia z mężem bo boi sie,ze moze zaszkodzic dziecku w jakis sposób.

Ja weekend staram się ograniczać z komputerem, dlatego tak cicho z mojej strony ;)
Co do sypialni - my nie zrezygnowaliśmy z seksu, ale wygląda u nas zupełnie inaczej, niż "przed". Jesteśmy trochę ostrożniejsi, jest delikatniej i wiadomo, pozycje już inne, bo się brzuchami stykami ;) Średnio nam tak wychodzi 3 razy w tygodniu, ale czasem zamiast seksu, są inne pieszczoty :)
Ciężko byłoby mi całkowicie zrezygnować z seksu, a lekarz właściwie nam zalecił, powiedział, że dla malucha dobre jest takie kołysanie, jak podczas orgazmu :) Choć przyznam, że coraz mniej atrakcyjnie czuję się z moimi gabarytami...

Odnośnik do komentarza

Undefined piękne ubranka, ja muszę się powstrzymywać przed kupowaniem bo dostanę całe kartony od siostry :(
Teraz sporo stresu bo decydujemy się na zakup mieszkania na kredyt, mała to czuje bo całą noc mi kopie.
Jeśli chodzi o seks, to nie rezygnujemy z niego. Jest nieco rzadziej niż wcześniej ale za to jaki :D doznania w ciąży są duże lepsze :D nie wyobrażam sobie z tego zrezygnować dopóki nie szkodzę dziecku :)

Odnośnik do komentarza

Undefined, dobrze ze spada ale ja tez biorę i jak powtorzylam wynik to spadlo do 1,6 a Endo i tam mi podniósł dawkę bo najlepiej jest jak jest poniżej 1,5 w ciąży. Idealnie by bylo ok 1. Skonsultuj z lekarzem...
Ja biorę od pon do piątku 25 a w weekend 50.
Dzieki dziewczyny za kciuki.
Oby mnie jutro wypuścili...

Odnośnik do komentarza

Współczuję melisska tego stresu, dobrze że już wychodzisz , zdrówka życzę :)
Z tym współżyciem mnie zaskoczylyscie że 3 / tydz, to dla mnie niewyobrażalnie czesto, może dlatego że mamy zmianowa pracę i stresy i wolimy się przytulić niż wysilać...I różnicy doznań nie widzę ale słyszałam że niekotre kobiety są zachwycone;)
Savana szybko zleci do kolejnego badania :) masz jakieś preferencje bo nie pamiętam?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74915

Odnośnik do komentarza

Undefined
Dzis po trzech tygodniach stosowania tabletek eutyrox 25 powtorzylam wynik tsh i na szczęście dzialaja ponieważ poprzedni wynik mialam 3.91 a teraz juz 2.78 wiec spada: )

ojej taki wysoki masz wynik :O ja biore już euthyrox 75 4 dni całą tablętkę i 3 dni pół tabletki, wynik mam ok 1,00 a najmniejsza wartość miałam 0,27 tylko wtedy gorzej się sypia

Odnośnik do komentarza

A ja dziś jak zobaczyłam kolejki do kas w sklepie, postanowiłam po raz pierwszy skorzystać z kasy z pierwszenstwem dla kobiet w ciąży i niepełnosprawnych. I co? Oczywiście nie obyło się bez komentarza kobiety której bardzo nie pasowało ze korzystam z takiej możliwości. W sklepie ze 30 otwartych kas z czego dwie z pierwszeństwem. Żadna inna osoba w kolejce nie miała problemu stojąc w kolejce do tego rodzaju kasy, ze musi liczyć się z tym, że raz na czas przyjdzie ktoś kto ma prawo skorzystać z pierwszeństwa, i ze dziś akurat trafiłam im się ja. Jak to jest Dziewczyny, że takie problemy mają zazwyczaj starsze od nas kobiety (ta Pani była wydaje mi się w przedziale 45-50) ? Nie chcąc się denerwować nie odpowiedziałam jej nic, ale musiałam wykładać towar z koszyka bezpośrednio przed kasjerke bo tamta kobieta nie przesunela swoich zakupów wiec ja nie miałam gdzie położyć swoich (ona jakieś 3 rzeczy, wiec wiele by ja to nie kosztowało wysiłku) a cała taśma dalej była pusta bo klienci za nią spodziewali się ze będzie przesuwala ten swój znicz i co tam jeszcze miała, wiec nie wykladali swoich zakupów. Czy Wy reagujecie jakoś na takie zachowanie? Korzystacie w ogóle z takich kas?

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxmfv59klzl.png

Odnośnik do komentarza

Melliska, super, że już jesteś w domu nareszcie i że już jest dobrze ;)

Savana, na polowkowym poznasz plec- tego Ci życzę, sobie w sumie też, bo w następnym tygodniu idę. czas szybko leci, doczekamy się ;) chociaż chciałabym już wiedzieć czy wszystko jest dobrze..
Co do sexu no to prawda - jeśli nie ma przeciwwskazań to czemu nie? Zwłaszcza teraz jak już to początkowe fatalne samopoczucie minęło ;)

Co do tsh, mi też utrzymuje się w okolicach 1 więc na razie ciagne dawkę 75. Jeszcze przed ciążą słyszałam od endokrynologa, że po zmianie dawki dopiero widać prawdziwy efekt po 6 tygodniach. W ciąży może być inaczej, bo kontrole są częściej i w ogóle wszystko jest dynamiczne.

Ostatnio byłam oglądać łóżeczka. jedno mnie urzeklo i wyglądem i ceną tylko potem opinie poczytalam i nie za bardzo.. Czy któraś z Was może miała styczność z lozeczkami firmy Klupś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...