Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Undefined melliska dzieki za troske. Maz czuje sie znacznie lepiej. Kamien go meczyl, ale prawdopodobnie juz wyszedl. Jutro ma przeswietlenie to zobaczymy czy sie potwierdzi. Na razie bierze jakies srodki przeciwbolowe i leki, ale na szczescie wypuscili go do domu.Rose karolinatr moje dziecie tez jest nadpobudliwe, ale w sumie jestem spokojniejsza jak maluch wyzywa sie na moich wnetrznosciach. Niech sobie rozrabia ile chce. Wychowywac bede pozniej.

Odnośnik do komentarza

karolinatr cos mi sie pokrecilo, ale to przez to ze w nocy nie spalam. Oczywiscie, ze nasze dzieciaczki musza tez odpoczywac, dlatego karolinatr alexia nie martwcie sie bo maluszki musza sobie tez pospac. Moj synek tez zwykle odpoczywa calutki dzien po balandze. Co do plynow do plukania to lepiej w ogole ich nie uzywac. Pielegniarki zdecydowanie odradzaly tesciowej jak byla w szpitalu. Sama chemia. Catarisa dzieki za pomysl z jagodami i zurawina. Ostatnio tez mialam jakies problemy z ukladem moczowym, moze po owocach sie poprawi.

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny
Nam też położna mówiła, żeby nie używać płynów do płukania ani przy ubrankach dziecka ani naszych bo przecież będziemy przytulać Maleństwo. Tak samo z praniem, radziła żeby zacząć kilka tygodni przed porodem prać też nasze ubrania w tych proszkach dla dzieci.

Ja dziś byłam na wizycie kontrolnej, w sumie nie dowiedziałam się nic poza tym, że upewniłem się, że Mała się nadal nie odwróciła. Dostałam też skierowanie na te wszystkie badania potrzebne do porodu.

FloralDrop ja też właśnie dostałam paczkę z Gemini i jestem trochę spokojniejsza, że już cokolwiek mam :)

Rose, Lidi mnie też Mała kopie jak szalona przez prawie cały dzień, czasem to boli niestety a prawie cały czas jest super niekomfortowe, ale martwiłabym się, gdyby była za spokojna wiec jakoś trzeba przetrzymać tych kilka tygodni jeszcze :)

Czy któraś z Was bolą stawy? Mnie od kilku dni bolą nadgarstki i ciężko mi prowadzić samochód a czasem nawet trzymać telefon. Po ciepłym prysznicu zazwyczaj przechodzi, ale strasznie to upierdliwe...

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxmfv59klzl.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za pocieszenie, ale już miałam moment że płakałam prawie bo kopal dalej a mnie boli wszystko, do tego jeszcze brzuch się napiął i ciężki jak kamień (bez skurczy) i już odechciało mi się wszystkiego..
Han u nas to samo powiedziała żeby przeprac swoje rzeczy i rzeczy z którymi będzie mały miał styczność żeby Zobaczyć jak my chociażby reagujemy..ja zauważyłam że mnie rwą ręce jak coś porobię,bardzo nie fajne uczucie...

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki ja przy 1 dziecku płukałam ubranka a nasze pralam normalnie i nikomu nic sie nie stalo ale oczywiście każdy zrobi jak uważa

Moja dzidzia smętna dzis i żołądek nadal mnie ćmi jak nie przejdzie jade na izbę
Oczywiście zgaga mnie nie opuszcza juz nie wiem co jesc chyba same suchary
Lidi mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej
Miłego wieczorku spokojnej nocy

http://s8.suwaczek.com/201802281447.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ra2ho31.png
https://www.suwaczki.com/tickers/010i3e3kb538v0vw.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)

Bezsenność nie służy mojemu portfelowi. Znów się pokusiłam na zakupy ;)

Ja wczoraj miałam koszmarny dzień. Nie dość, że Mała uciskała na jakiś nerw i ból pleców promieniował w górę, to jeszcze stomatolog brrrr. Ledwo wysiedziałam. Ale przynajmniej końcówka dnia była przyjemniejsza bo pojechałam jeszcze do położnej na plastry na brzuch i plecy i od razu lepiej :)

No i podpytałam o biżuterię, no w przypadku cc to muszę obrączkę zdjąć. Więc jutro będę działać, może jakoś bezproblemowo zejdzie :/

No na prawdę odliczam dni...

Co do prania ubranek to ja prałam w balsamie Dzidziuś (pięknie później pachniały) a nasze rzeczy normalnie. Teraz też tak będzie. Wychodzę z założenia, że jak Mała będzie jakoś zle reagować to wtedy zmienię sposób prania (jakiś hipoalergiczny płyn/proszek plus pranie w tym naszych rzeczy). To samo tyczy się kosmetyków.

Zdecydowałam się w końcu na torbę do wózka. PacaPod. Tym razem będzie idealna! ;) Ale udało mi się ją dorwać w dobrej cenie na niemieckim eBay. U nas nie dość, że trudna do dostania to jak już gdzieś była to w innym kolorze niż chciałam i cena astronomiczna!

I zamówiłam jeszcze otulaczek z Lullalove z działu II gatunek. Wczoraj przyszedł i serio, ale nie wiem z jakiego powodu ten drugi gatunek... obejrzałam dokładnie i jest ok i w niższej cenie niż normalnie :)

Juz nic nie kupuje.

;)

Odnośnik do komentarza

jagodowa oj tak mojemu też nie służy tylko że ja leżę pod kolderka i oglądam a zamawiam przy porannej kawusi jak wstane:)

Byłam w weekend na zakupach i niestety 3sklepy to max co jestem w stanie wykonać a biodra bolały mnie dwa dni jak chodzę to młoda na pęcherzu jak odpoczywam pcha się pod zebra i wtedy boli :( mega wyprzedaże ubranek były w smyku za to w świecie dziecka po 15zl kupiłam lovele któraś z was pytała o odplamiacz będę testowała również z loveli chociaż wątpię czy nie będzie za słaby a też mam kilka ubranek poplamionych ewidentnie mlekiem... Także jestem już bliżej niż dalej...

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

alexia tzn? Jak Cie cmi żołądek? Ja ost codziennie się budzę z bólem żołądka,myślę że maly tak napiera..
Karolina współczuję choróbska u synka :( będzie dobrze..

A u nas co..mieliśmy jechać na zakupy ale oddaliśmy auto do naprawy i dzisiaj rano obudził mnie telefon że chyba jeszcze będzie musiał zostać cały dzień :/ młody już od rana mnie kopie także dzień jak co dzień...nie wiem ile tygodni jeszcze tak wytrzymam :(
Meza prosiłam żeby przyniósł mi deskę do prasowania z pralni " Kochanie zrobię to rano" budzę się nie ma :( dzięki Serce do 13 jestem w domu, nie śpię i nic nie zrobię ale powiedział że wróci z pracy i poprasuje, chyba przytargam sama to wszystko do góry :(

Odnośnik do komentarza

Lidi spróbuj, mam nadzieję że i Tobie pomoże.
Jagody są też dobre dla cukrzyków, więc i dla tych co mają w ciąży problemy z cukrzycą powinny pomóc.

Ja wczoraj prasowałam 4 godziny i aż mnie mąż opiepszył. A dziś już uszykowałam łóżeczko. Teraz leżę i odpoczywam i zdycham bo zgaga mnie męczy. Moje dziecię też jest bardzo żwawe, daje mi nieźle popalić.
Rączkami kopie mnie w pęcherz a nóżkami w żebra i żołądek. Kiedy ona śpi, to ja nie wiem. Ale może nawet lepiej że w tą stronę niż odwrotnie miałoby być bo tak bym się denerwowała, że za mało się rusza.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Catarisa, my podobny termin, ale z tego co piszesz to Ty już wszystko masz gotowe!! Ja w tyle jestem.. No i 4 godziny prasowania to sporo rzeczywiście :)

Rose, co Ci powiedzieć... Tacy już są czasem ci mężczyźni... Może daj mu szansę, niech prasuje potem, może mu się spodoba i będzie już zawsze ciuszki prasowal dla dziecka :)

Ja zakupiłam ostatnio majtki te jednorazowe z firmy akuku. No i mimo, że mierzyłam sobie obwód bioder to rozmiar, który miał być na mnie dobry okazał się za mały :( już na oko! A jak próbowałam założyć to trzasla gumka i się rozdarly. I mam pytanie - jakie macie wy - jedno czy wielorazowe? I z jakiej firmy. Jakie się sprawdziły u tych z Was, co już rodziły?

Odnośnik do komentarza

karolinatr no ja termin mam na 28 luty, ale będę mieć cc i dokładny termin poznam na wizycie w przyszłą środę 7 lutego, dostanę wtedy skierowanie. Prawdopodobnie będzie to 19-21 luty.

FloralDrop ja właśnie nie pamiętam, które mi się sprawdziły. Pamiętam że przy ranie cc któreś były wygodniejsze, ale właśnie nie pamiętam już które ;) teraz kupiłam jednorazowe Horizon rozmiar 38 (paczkowane po 7 szt.) i takie poporodowe z siateczki niskie i wysokie rozmiar 38-40 - jak będziesz chciska to mogę Ci wymiary napisać.

Dziewczyny nie szalecie tak z prasowaniem! :)

Odnośnik do komentarza

Jagodowa, nie e słyszałam o firmie horizon, jakoś nie rzuciła się w oczy mi nigdzie. przy sprzedaży internetowej powinny być wymiary podane. Tak patrząc na te co mam - ważne chyba żeby gumeczka była bardziej elastyczna bo ta nie była dlatego pękła ehhh...
Karolina, też myślałam że może teraz z canpolu spróbuję. Co bym nie wybrała, na pewno znów kupię trochę i sprawdzę i wtedy ewentualnie dokupie.
Dzięki dziewczyny, te zakupy gorsze niż te dla dziecka :)

Odnośnik do komentarza

Floral ja mam 5 slips filets extensibles one size firmy NUK. W sklepie wszystkie rodzaje mialy jeden rozmiar, wiec bylam nieco sceptycznie nastawiona do zakupu jakichkolwiek. Wybralam te na chybil trafil i nie zaluje. Sa elastyczne, dobrze dopasowuja sie do figury, nic nie peka, nie uciska, mozna je prac w pralce w 6O° Wydaja sie byc super wytrzymale. Polecam :)

Catarisa no wlasnie juz zaczelam kuracje jagodowa. Przed nastepna wizyta zrobie jeszcze raz badania i zobacze czy cos sie polepszylo :)

Rose ciesz sie i korzystaj jak maz oferuje ci pomoc sam z siebie. Oby mu zostalo.

jagodowa savana ja tam nigdy nie lacze komputera z karta bo juz dawno poszlabym z torbami :p

alexia niestety nie jest lepiej :I Po przeswietleniu okazalo sie ze kamien nadal tkwi na swoim miejscu. Maz dostal wiecej lekow, nie moze prowadzic samochodu, ale przynajmniej nic go nie boli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...