Skocz do zawartości
Forum

Problemy przy zajściu w drugą ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dziewczyny, ja już jestem po. Operacja się udała, jajnik cały. Dowiedziałam się, że podczas poprzednich 2 operacji praktycznie usunięto mi drugi jajnik, stąd odpowiedź dlaczego dotychczas miałam owulację tylko z prawego jajnika.
Aniajg2 oby torbieli już nie było na wizycie.
Alexiss nie łam się, trzymam kciuki za następny cykl.
Kamagotka co u ciebie?

Odnośnik do komentarza

Alexiss tak miałam laparoskopie, wszystko ok, czuję się dobrze, tylko boją mnie mięśnie od gazu. Operacja trwała 2,5 godziny bo trudno było wyluszczyc te potworniaki z jajnika. Teraz cieszę się że poszłam do prywatnej kliniki bo być może w państwowym szpitalu wycieliby jajnik razem z torbielami.
Ps. Racja, zapytaj o stymulacje, jak nie poprosisz to lekarze sami z siebie kiepsko coś proponują, przynajmniej ci z którymi ja miałam do czynienia ;), mi moja ginekolog bez problemu zapisała ovitrelle,oczywiście na moją prośbę... który notabene leży w lodówce i czeka na lepsze czasy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o kłopoty z zajściem w ciążę, to moja siostra była w podobnej sytuacji. Starali się kilka miesięcy i nic, a podczas poprzedniej dwójki nie mieli żadnych problemów. Jak się okazało, Kasia miała trochę rozchwianą gospodarkę hormonalną - nie wiadomo czym to zostało spowodowane, ale skutecznie utrudniało jej zajście w ciążę. Dostała na to Ovarin https://www.apteka-melissa.pl/produkt/ovarin-60-tabl,11318.html , który przepisuje się właśnie kobietom starającym się o zajście w ciążę. Łykała to trzy czy cztery miesiące i poskutkowało :) Dziś Łukaszek ma pół roku i nie przestaje się śmiać. No chyba, że akurat jest głodny haha Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny nie odzywałam się bo u mnie nic nowego.1 cykl po hsg zakończył się @...niestety.Dzisiaj 14 dc ale niestety ten cykl stracony bo maz wyjechał akurat w tygodniu wiec przytulanek nie było. Dzisiaj teoretycznie powinnam mieć ovu ale w tym cyklu mam wrażenie ze była wcześniej bo już szczyt śluzu mam za sobą... no nic jak się uda dzisiaj to powalczymy...ale czuje ze to za późno...ale jest jedna pozytywna rzecz jestem dumna z mojego męża bo od ponad miesiąca zero alkoholu, bierze witaminki wiec bardzo się stara....

Odnośnik do komentarza

Blibs dokładnie oby się w końcu udało. Mi na wizycie ma dać skierowanie na HSG. Ja testuje 6 mają a od paru dni mam zgagę i wczoraj jak przyszłam do pracy to lekko zasłabłam. Ale nie chce sobie robić niepotrzebnie nadzieji. Wiec czekam spokojnie. 30 kwietnia wyjeżdżamy do Poznania do znajomych wiec się trochę oderwę. Pozdrawiam

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza
Gość Sylaaa

Czy może wyjść wynik testu negatywny w dniu spodziewanej miesiączki i czy jest badał szansa ze jestem w ciąży? Czy jest prawdopodobieństwo ze może jeszcze tego test nie wykryć... @ ciagle nie ma

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...