Skocz do zawartości
Forum

Problemy przy zajściu w drugą ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Aniajg2 przykro mi :( Ale masz te @ jak w zegarku... Ja z kolei ostatnio mam miesiączki bardzo skąpe, krótkie i bezbolesne. A w tym cyklu do dnia dzisiejszego (18dc przy 26,27) nie było wzrostu temperatury, zaczynam się niepokoić, że będzie problem z jajeczkowaniem. Tak jak Ty Alexiss bylo mało śluzu, jajnik czułam ale tylko delikatnie.
Sylaaa a Ty nadal czekasz na @?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie wszystko jest pokrecone, jajnik mnie pobolewał tylko trochę w dotychczasowym terminie owulacji a był śluz, potem jak nie było śluzu to jajnik zaczął boleć i nawet do dziś go czuje. Mam nadzieję, że na tym moim jednym budulku nic znowu nie urosło bo bym się chyba załamała. Jak na razie nie mam plamien z czego baaardzo się cieszę.
Aniajg2 masz rację, przy takiej rozpiętości to na pewno się trafi, chce tylko zrobić monitoring owulacji i muszę jakoś wycyrklowac w nią. No to razem czekamy do 17 maja.
Alexiss super masz ten progesteron. Kiedy masz mieć @?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny... u mnie po staremu...powoli zbliżam się do ovu wiec zaczynamy działać...30 maja mina 3 lata starań...wiec trzymajcie kciuki:-) na poprzedni cykl mega liczyłam bo czułam się koszmarnie takiego spadku mocy i zmęczenia nie miałam nigdy...ale małpa wredna przyszła i to dwa dni wcześniej...w sumie lepiej wcześniej niż później...jak zwykle bylo smutno ale trzeba wierzyć ze kiedyś się uda:-)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny byłam dziś u gina i nie mam już torbiela ale za to mam dwa pęcherzyki dominujące i bardzo dużo śluzu płodnego. Lekarz dziś dał mi skierowanie na badanie które są wymagane do hsg i jak będzie wszystko ok to 14 czerwca da mi na hsg i zobaczymy mam nadzieję,że w końcu się uda...

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny testuje 2 czerwca. Od paru dni bolą mnie strasznie nogi od kolan w dół i mam dziwne uczucie pełności w macicy i jestem strasznie zmęczona. Wiec zobaczymy. Wyniki odebrałam i są ok wiec jak @ przyjdzie to 14 czerwca idę po skierowanie na hsg i zobaczymy może po tym się uda.

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza

Miałam tak samo jak wy, mi również 2 ciąża dała popalić... Z zajściem w 1 ciąze nie miałam zupełnie problemu, mało prob i gotowe.... 2 ciąza za to, to była katorga ... Ciągla walka i walka i zero efektów. Już mysłalam, ze moze przez moje obsesyjne myślenie o tym wszystko psuje... Lek na to okazał się prosty, znalazłam go w jednym z czasopis dla mam i było to iGenesis - terapia DNA i tu chciałbym polecić Panią Dr Beata Dethloff - szybka piłka, bez pouczania. Od 1 spotkania złapaliśmy z Panią doktor język i efekty były fantastyczne, 2 msc pozniej zaszłam w 2 ciązę! Dziękuje Pani :****

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...