Skocz do zawartości
Forum

Problemy przy zajściu w drugą ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Takasobie gratuluję :) wierzę że ws, tstko będzie dobrze. Myślę o tym, że mógł nie pęknąć bo nieraz robiły mi się torbiele. Ja na śluz piłam siemię lniane i po nim miałam naprawdę dużo śluzu. Bardzo bym chciała żeby się udało ale się boję że na teście będzie jedna kreska.

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Dobrze wiem jak to jest, kiedy czekasz na 2 kreski. Ja nigdy nie testowałam przed miesiączka, żeby się nie nakręcać. A teraz widzisz, test pozytywny, ciążę widać a i tak mam stresy.
Lekarz chce mi robić betę u usg w sobotę ale chyba przeczekać tydzień bo mam dość tych nerwów. I tak nic nie zmienię tym ciągłym sprawdzaniem.
A czy Tobie lekarz nie zaproponowal monitoringu w związku z torbielami? Może zapytaj go?

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilla36

Może być tak, że prowadzisz zbyt stresujące życie. Inną przyczyną może być brak równowagi hormonalnej. Bądź co bądź, na stronie: https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ znajdziesz więcej na ten temat. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie znajdziesz przyczynę swojego problemu i uda Ci się go pokonać dzięki dostosowaniu się do tutejszych rad.

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Ania a może za wczesnie? Wydaje mi się, że miałaś testować 7.03? Przecież to są jeszcze 2 dni. Mi dzień po terminie wyszła bladziutka kreska, więc 2 dni przed też nic nie byłoby widać.. Spróbuj za 2 dni i to od rana.

Odnośnik do komentarza

Ja starania o drugie dziecko zaczęłam jakieś 3 cykle temu, wyznaczam sobie dni płodne za pomocą komputera cyklu myway, który na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego określa moją owulację. Na razie jestem bardzo zadowolona z jego działania. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Hej Takasobie zrobiłam dziś rano test i pojawiła się bardzo blada druga kreska ale też dzisiaj dostałam okres.Wydaje mi się ze to była ciąża biochemiczna.Ważne,że organizm zareagował na clo i od jutra rozpoczynam kolejny cykl z clo i mam nadzieję,że szczęśliwy. A Ty clo od którego dnia cyklu brałaś? bo ja biorę od 2 dc przez 5 dni.A Ty jak się czujesz? Kiedy wizyta?

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Ja też brałam 2-5dc. Za pierwszym razem zaszłam w ciążę chyba w 3 czy 4 cyklu. Teraz udało się w drugim. Podobno przy pierwszym cyklu skuteczność jest niższa niż przy kolejnych.
Czuję się ok, oprócz okropnych, nieustających mdłości, ale to znaczy że z ciążą jest w porządku. Byłam u lekarza we wtorek- wszystko dobrze, wymiar na usg odpowiadał tc wg miesiączki, więc się uspokoiłam:)
Trzymam kciuki za owocne starania.

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Duphaston brałam od 16 do 26dc i odstawialam. Moja gin mówiła żeby nie brać "na zapas", ponieważ wg jakichś badań progesteron prowadzi do feminizacji męskich płodów. Jeśli z ciąża jest wszystko dobrze, to chyba nie ma co szaleć.
Dzisiaj bylam bliska zwymiotowania w sklepie, tak mnie koszmarnie mdli. Najchętniej bym spała ale przy niespełna 3latku to niemożliwe.. Pocieszan się że jeszcze 4-5 tyg i powinno być lepiej..

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Nie biorę progesteronu. Jedynie jakiś suplement pregna.
Wiem, ja też o nich marzyłam, staram się nie marudzić bo wiem że to minie, ale mocno mnie trzymają i są na prawdę męczące.. No ale nic, byle do połowy kwietnia:)

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Ania, wizytę mam jutro, ponieważ na ostatniej lekarka nie założyła jeszcze karty ciąży. A druga sprawa ze że względu na mdłości chce wziąć tydzień l4- nie jestem w stanie normalnie funkcjonować i skupić się na pracy. Mam nadzieję że następny tydzień będzie lepszy:) dam znać jutro co i jak:)

Odnośnik do komentarza

Bibs tak powtarzałam i była ledwo widoczna druga kreska ale dostałam @ wiec to musiała być ciąża biochemiczna.Teraz zaczęłam drugi cykl z clo i mam nadzieję,że tym razem się uda.Ktoś mi powiedział ze hormony po ciąży biochemicznej pomagają zajść w kolejną ciążę czy to prawda?

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Ja też nie slyszalam o czymś takim, ale nie jestem lekarzem więc trudno mi się wypowiadać. Natomiast kiedyś czytałam że po poronieniu kobieta jest bardzo plodna.
Byłam wczoraj u ginekologa-wszystko jest w porządku. Serce bije, zarodek ma 1.5cm. Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
Aniajg2 trzymam kciuki za starania:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...