Skocz do zawartości
Forum

Problemy przy zajściu w drugą ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Bibs powtarzała i jest taki sam jak wczoraj. Byłam dzisiaj u lekarza i Endometrium ma 14 mm jest powiększone wiec może być ciąża. Mam zrobić test 5 kwietnia i jak będzie pozytywny to za 2 tygodnie mam się zgłosić do lekarza. Owulacja była i pęcherzyk pękł bo jest płyn w jajniku. Pozostaje tylko czekać.

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Brałam acc w te dni kiedy brałam clo. Ono poprawia jakość śluzu. Czuję się znośnie- cały czas mam mdłości chociaż nieco mniejsze. Mam nadzieję że za jakiś czas miną bezpowrotnie. Dopadło mnie jakieś przeziębienie, a wiadomo że wybór leków dla ciężarnych jest ubogi, więc lecze się malinami, miodem i vitc.
Badania miałam we wtorek--wszystko jest w porządku.
Trzymam za Ciebie kciuki.

Odnośnik do komentarza

Bibs od 16 dc biorę luteine. Tak zdarzało się że widziałam bladą kreskę i przychodziła @. Progesteron miałam badany to jest 13 lekarz powiedział że jest w normie. Może teraz w 3 cyklu z clo się uda. Będę brała acc optima, pije siemię lniane i od owulacji będę brała Acard.
Taka sobie ty brałas to acc optima tylko przez 5 dni jak clo i po 1 tabletce dziennie?

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Aniajg- ja miałam w formie takich saszetek z proszkiem ale to chyba nie ma znaczenia. Brałam po 1 dziennie przez 5 dni. A od 16 dcduphaston. I kupiłam już sobie wiesiolek bo podobno działa ale się okazało że jestem w ciąży więc jego skuteczności nie sprawdzilam:)
Byłam na badaniach prenatalnych i będzie syn:)

Odnośnik do komentarza

Marysia napisz jeszcze równolegle w wątku "czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja" , tam dużo dziewczyn się udziela. Są tam dziewczyny, które miały niski progesteron i udało im się zajść.
A czy w związku z tym bierzesz duphaston/luteine?
Co do starań, po 35 roku 6mcy niepowodzeń to już wskazanie do dalszej diagnostyki. Tym bardziej, że już masz stwierdzony jeden problem...

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie staram się o drugie dziecko, pierwsze ma już 4 lata i jakoś tak z mężem brakuje nam tego gaworzenia. Kupiłam sobie urządzenie do śledzenia dni płodnych- komputer cyklu myway wyznacza moją owulację na podstawie wskaźników objawowo-termicznych. Na razie za mną 3 cykle, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny w tym cyklu brałam clo od 5dc i nie czułam owulacji :( termin @ mam na 3 maj ale na pewno przyjdzie.Ten cykl zaliczam do straconych w 4 cyklu spróbuje od 3 dc clo.Mam nadzieję,że w końcu sie uda.
Taka sobie a Ty jak się czujesz?
Wera życzę wytrwałości w staraniach.Powodzenia i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Aniajg, nie nastawiaj się negatywnie, ja nigdy nie czułam owulacji a jednak ją miałam. Głowa do góry..
Czuje się coraz lepiej. Nudności już praktycznie minęły ale dopadło mnie zapalenie zatok-po prawie 3 tyg prób leczenia disnenarem, miodem i cebula, poddałam się i biorę antybiotyk. Jest już znacznie lepiej, mam nadzieję że antybiotyk nie zaszkodzi dziecku.. Chociaż po rozmowie z kilkoma koleżankami okazuje się, że kilka przyjmowalo antyb w ciąży i dzieci urodziły się zdrowe:) mały ma już 10cm, wygląda że wszytsko jest w porządku.
Aniajg2 daj znać po 3 maja.. Trzymam mocno kciuki!!!

Odnośnik do komentarza

Taka sobie nie przejmuj się ja też w poprzedniej ciąży brałam antybiotyk na nerki i synuś urodził się zdrowy.
Dobrze,że mdłości już mijają.Oczywiście,że dam znać po 3 jak zrobię test ale nie nastawiam się,żeby mogło się udać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Taka sobie 3 maja robiłam test i 1 kreska :( dziś byłam na wizycie u ginekologa bo dalej nie mam @ a dziś jest 33dc a zawsze mam regularne co 28 dni .Zrobiła usg i nie jest pewna czy była owulacja a endometrium jest słabe bo ma 11 mm.Powiedziała,że jak dostanę @ to mam do niej zadzwonić i umówi mnie na wizytę zaraz po @ żeby zobaczyć jak wyglądają jajniki i może mi przepisze zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Może kolejny cykl będzie szczęśliwy.A Ty jak się czujesz?

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Hmm dziwne, że mając takie regularne cykle, okres się spóźnia 5 dni. No nic- trzymam kciuki za kolejny cykl:)
A u mnie jak po grudzie- po zapaleniu zatok, antybiotyku, złapałam jakiś wirus- od 4 dni psikam, smarka, kręci mnie w nosie. Dzisiaj jest nieco lepiej ale generalnie słabo. Jutro jadę do laryngologa, bo zatoki niestety nadal czuję- może nie jest to jakiś ogromny ból ale jednak głowa mnie po olewa, więc wolę, żeby sprawdzili, czy jest tam czysto. I tak od choroby do choroby. Mam nadzieję że to już ostatnia bo inaczej oszaleje:)
No ale mdłości już całkowicie przeszły:)

Odnośnik do komentarza

Taka sobie dziś dostałam @ i byłam u ginekolog i zapisała mnie na monitoring pierwsza wizyta 180 zł w czwartek 16 maja a kolejna w poniedziałek 20 maja 60zł i jak będzie ładny pęcherzyk to poda mi zastrzyk.Trochę drogo ale spróbuję może się uda a jak nie to odpuszczam i niech się dzieje co chce.

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza
Gość Anielka120

Ja właśnie przy drugiej ciąży zaczęłam kontrolować swoje dni płodne. Kupiłam sobie do tego komputer cyklu myway, bardzo fajne i intuicyjne urządzenie. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...