Skocz do zawartości
Forum

Problemy przy zajściu w drugą ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość TakaSobie122

Aniajg spróbuj. Faktycznie drogo, ale jeśli po tym się uda, to ta kwota nic nie znaczy:) trzymam kciuki i daj znać.
W poprzednich cyklach nie miałaś w ogóle monitoringu? Czy sam monitoring bez zastrzyku?

Odnośnik do komentarza

Takasobie Właśnie wróciłam i pęcherzyk jest 1 i ma 14 mm jest też mała torbiel. Powiedziała że zobaczymy czy pęcherzyk urośnie. W poniedziałek mam wizytę na 20 i jeżeli będzie ok 20 mm to przepisze mi zastrzyk na pęknięcie. Jeżeli teraz nie zajde to spróbujemy innymi lekami. A Ty pamiętasz jak miałaś monitoring ile miałaś pęcherzyków i jakiej wielkości?

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Ania niestety nie pamiętam jakie miałam pęcherzyki, wydaje mi się że 14-17mm przed owulacja. A jak poszłam w cyklu, w którym zaszłam w ciążę, to okazało się że jest już po, ponieważ pęcherzyk był zapadnięty. Ale wtedy endometrium było, jak to określił ginekolog, ładne:)
Trzymam kciuki za pęcherzyk i z całego serca życzę powodzenia w tym cyklu.

Odnośnik do komentarza

Hildegarda dziękuję Ci za słowa otuchy. Staram się nie poddawać chodź jest bardzo ciężko bo wszystkie staraczki z którymi pisałam już zaszły i urodziły a niektóre to starają się już o kolejne a ja dalej w tym samym punkcie. Ale i tak staram się myśleć pozytywnie. Pozdrawiam

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza

My się właśnie staramy o drugiego maluszka, lekarz mi powiedział żeby koniecznie brać witaminę D bo ona też ma wpływ na płodność, biorę mamadha, bo to witaminy które brałam w poprzedniej ciązy i czekam :) mam nadzieję że niedługo się uda, bo synek się dopomina o rodzeństwo ;

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja :-) Kto był na "czekających na dwie kreseczki" to mnie pewnie zna bo starałam się tam o pierwsze maleństwo dwa lata A teraz od kilku miesięcy staram się o rodzeństwo dla córki.
Hildegarda widzę że nasze córeczki są w tym samym wieku ! Moja z 18 sierpnia ❤ Też się starajcie już o następne? Nie czytałam całego wątku więc przepraszam za pytanie ;-)
Anijg trzymam mocno kciuki by to był owocny cykl !!

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena89
Witam się i ja :-) Kto był na "czekających na dwie kreseczki" to mnie pewnie zna bo starałam się tam o pierwsze maleństwo dwa lata A teraz od kilku miesięcy staram się o rodzeństwo dla córki.
Hildegarda widzę że nasze córeczki są w tym samym wieku ! Moja z 18 sierpnia ❤ Też się starajcie już o następne? Nie czytałam całego wątku więc przepraszam za pytanie ;-)
Anijg trzymam mocno kciuki by to był owocny cykl !!

Tylko raz się wypowiedziałam na tym wątku. My się już znamy z forum sierpnióweczek 2018 ;) Dopiero zaczęliśmy się starać o następne.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

Aniajg u mnie wszytsko dobrze. Minęły wszystkie przykre dolegliwości, kończę 20sty tydzień. Mały rozwija się dobrze, więc nic tylko się cieszyć:) chodzę jeszcze do pracy, ale już niedługo. Jestem zmęczona wczesnym wstawaniem, upalami no i tym że po pracy tyram w domu na drugi etat:) teraz trochę odpocznę.
Myślę o Tobie, że może dobrze by bylo żebyś przeszła się do innego lekarza. Tak długo się już starasz, a w sumie niczego konkretnego nie wiesz. Wszytsko jest w porządku, a ciąży nie ma, czyli może jednak jest jakaś przyczyna. Bo ty nie masz zdiagnozowano żadnej choroby? Czy lekarz proponował Ci inseminacje? Masz porządnie zbadane hormony? Nie jestem lekarzem, ale skoro się nie udaje, to może warto odstawić leki i poszukać przyczyny? Czy jednak jesteś przebadana wzdłuż i wszerz a przyczyny nie znaleziono?

Odnośnik do komentarza

Takasobie hormony mam w normie.,cykl regularny, owulacja ok drożności też ok męża nasienie też ok. Ostatnim razem 9 Mc się starałam ale poroniłam i teraz już z 1,5 roku nie mogę zajść. Na razie teraz i tym nie chce myśleć przez wakacje robię sobie wolne. Pisz na bieżąco co u Ciebie. Fajnie, że już dobrze się czujesz. A gdzie pracujesz? Teraz odpoczniesz. Pozdrawiam

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobie122

No to faktycznie jesteś przebadana. Nie wiem, dlaczego Ci się nie udaje? A tzw wrogość śluzu miałaś badaną?
Ja mam pracę biurową, przyjemna- bardzo ją lubię, zarządzam zespołem, co czasem na prawdę potrafi być stresujące:) no o ogólnie praca ma też momenty, kiedy się denerwuję. Do tego dojazdy, codziennie pobudki o świcie a w domu dziecko, które wymaga uwagi. Dlatego postanowiłam dać już sobie spokój.
Myślę że świat nie runie:)
Czekam mimo wszytsko na dobre wieści od Ciebie. Może ta przerwa spowoduje, że zaskoczy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...