Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość asia30-85

Super że wszystko dobrze u was u mnie w Kielcach są tak upalne dni i noce że ciężko nawet usnąć jakaś masakra dzisiaj prawie 40 stopni mi termometr pokazuje. Ja mam w poniedziałek usg prenatalne to będę miała 12 tydzień i 3 dni ciekawe czy będzie mógł lekarz już powiedzieć płeć czy za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

Lucky co do drugiego trymestru to faktycznie jesteśmy na przełomie i ostatnie dni były ok ale wczoraj i dzisiaj mam takie mdłości i co gorsza wymioty jak w 10 tygodniu, nie wiem czy upał ma coś z tym wspólnego ale jest mi słabo i mam mega zawroty głowy i cały dzien bym spała. Gdzieś wyczytałam że jak się przechodzi w następny trymestr to łożysko bardziej się wykształca i przez to chwilami potrzebuje więcej energii.

Jagoda daj znać co z fasolką:)

Odnośnik do komentarza

Lucky ja byłam na prenatalnych tydzień temu i to był dokładnie 13 tydz i na 95% chłopczyk sama widziałam że coś tak sterczało. A jeśli chodzi o niskie ciśnienie to wiesz że możesz kawę wypić moja siostra tak miała że śniadanie na kilka razy robiła bo cały czas jej słabo było a jak sobie słaba kawę wypiła to odrazu lepiej tylko oczywiście nie na czczo bo wtedy znowu mdłości miała. Ja też czasem kawę wypije.

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia12345

Dawno sie nie udzielałam wygodniejszy jest fb. Aśka moze poszukaj innego w miescie na nfz ten wydaje sie jakis dziwny plci nie rozpoznaje, nie widzi czy to ciąża czy nie, nawet ci z odleglymi terminami przyjmuja pacjentki szybciej jak jest taka potrzeba. Co do spania z dziećmi jestem zwolennikiem bliskosci i my z dziećmi śpimy, mąż spi ze starsza ja z młodsza. Jestesmy w trakcie uczenia starszej spania w swoim pokoju, wtedy mlodsza pojdzie do taty a ja kilka miesiecy sama pospie:-) a potem z fasolka, juz sie nie mogę doczekac urządzać kąciku :-). Wczoraj bylam na usg dzidziuś jest śliczny:-P a tak poważnie to wszystko ok to 10/11tc i mierzy ponad 4cm. 17 prenatalne usg mam nadzieje że wszystko bedzie ok i oczywiscie bedzie widac co bedzie:-)
Nie wiem czy mogę ale muszę sie pochwalić zakupem, przyszedl mi bardzo praktyczny segregator od znanej mamy i ginekolog:-) na wszystkie dokumenty ciązowe jestem zachwycona bo w poprzednich ciazach malo praktyczne teczki mialam, także polecam ten zakup.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do dziewczyn które pironiły , nożecie mi napisać jakie to były objawy ? Ja dwa razy lekko plamiłam w odstępie tygodnia , teraz poczułam że bielizna mokra poszłam do ubikacji i podczas podcierania śluz z ciemną krwią trochę tego było , wcześniej buły to maleńkie plamki , wizyta u gin dopiero 18 dzwonię ale nie odbiera zostaje mi izba przyjęć !!;(

Odnośnik do komentarza

ManiaFrania
Pytanie do dziewczyn które pironiły , nożecie mi napisać jakie to były objawy ? Ja dwa razy lekko plamiłam w odstępie tygodnia , teraz poczułam że bielizna mokra poszłam do ubikacji i podczas podcierania śluz z ciemną krwią trochę tego było , wcześniej buły to maleńkie plamki , wizyta u gin dopiero 18 dzwonię ale nie odbiera zostaje mi izba przyjęć !!;(

Ja miałam poronienie samoistne. Nie dało się pomylić go z niczym innym. 3 razy mocniejsze krwawienie niz przy silnej miesiączce. Z tym, że to był 6/7 tydzień. Najlepiej idź do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Słyszałam o przypadkach w których plamienia się zdarzają na początku. I z fasolka jest wszytsko ok. Na mojej ostatniej wizycie mój ginekolog, ostrzegł mnie, że po stosunku może się pojawić lekkie plamienie, ponieważ mam małego krwiaka. Dobrze ze mi.powiedział bo zapewne byłaby panika! AskaS Nie porafiłabym czekać, idź prywatnie do jakiegoś lekarza.

Odnośnik do komentarza

Mania trzymamy kciuki żeby było wszystko dobrze. JAGODA duży chłopak ci rośnie
Jeśli chodzi o te upały to ja je strasznie znoszę też mam niskie ciśnienie boli mnie często głową ja czasami słaba kawę wypije. Jest mi ciągle słabo na dwór wychodzę wieczorami jak jest troszkę chłodniej bo mi słabo. Wczoraj poszłam do sklepu z rana przed 9 myślałam że nie dojdę do domu tak mi słabo się robiło dobrze ze poszłam z koleżanką to jakoś doszłam do domu:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...