Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi proszę bo trochę mnie to martwi. Mam od jakiś 2tygodni takie dziwne ataki ćmienia brzucha. Nie jest to ból, a coś jak na okres albo takie napięcie/skurcz i wtedy jak dotykam brzucha robi się twardy i ta twardość sprawia ten dyskomfort. Dzieje się tak przeważnie kilka razy dziennie. Możliwe, że po jakims wysiłku choć nie jestem pewna. Zazwyczaj lapie mnie wlasnie idąc gdzieś. Może to kwestie jelitowe. Jakies wzdęcia, ucisk na jelita ... nie wiem. Też tak macie? Idę do lekarza w środę to spytam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Owca ja twardy i napiety brzuch mam wlasnie po obfitym posilku, ale nic mnie przy tym nie boli.
Moze to macica cwiczy. Slyszalam, ze skurcze hb moga sie juz w polowie ciazy pojawic. Najlepiej jak dopytasz w srode. Ja bede przed 15 :)

Odnośnik do komentarza

A to ja mam chyba na 16 ;) musze się upewnić. No mogloby to mieć sens, że po posiłku bo ja jem na okrągło ;))) musze sprawdzić czy to się zgadza. A to tak precyzyjniej takie ciągnięcie... trochę się zmartwiłam bo się naczytałam jakiś pierdól :P miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Ja na poczatku kladlam synka na boczek i podkladalam poduszeczke z boku. Raz jedna strona raz druga. Czasami tez na plecach ale nie po jedzeniu bo balam sie, ze gdyby mu sie ulalo to moze sie zakrztusic. Na brzuchu polubil dopiero wtedy kiedy sam nauczyl sie obrac. Od wtedy juz tylko tak spi i do tej pory bez poduszek.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Dzisiaj jest ostatni dzien pierwszej polowy ciazy. Az niewiarygodne, ze jutro zaczynam druga polowe. Jakos bardzo szybko plynie czas w ostatnich tygodniach...
Jutro pierwszy raz bede leciala w ciazy samolotem. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Dziewczyny a jak u Was po lataniu - wszystko bylo ok?
Mamy blizniakowe jako cicho rzeczywiscie ostatnio.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie 20tydzien trwa. Dzisiaj skurcze i stawianie się macicy tak dały mi się we znaki, ze poszlam do swojego lekarza prowadzącego. Mialam mieć wizytę jutro ale... strach był silniejszy. Okazuje się, że wszystko jest ok i widocznie Dzidziuś się tak intensywnie wierci. Bo non stop fika. Przy okazji okazało się, że będzie to Synek ;))) czyli chłopów wysyp dalszy ;))))

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U mnie tez potwierdzona dziewczynka w poniedziałek :)
Oprócz tego szyjka nadal sie skraca wiec w przyszły poniedziałek do szpitala i kiedys zaloza mi szew, on jak najszybciej.
Szyjka nie daje objawow skracania, trzeba ją mierzyć przez usg dopochwowe.
A stawianie sie brzucha o ktorym piszecie jest normalne kilka razy na dobę. Nie moze być regularne. Ja go nigdy nie miałam ale doktor mi tłumaczyl ze jak uwypukla sie w dole brzucha macica i robi sie stożek to jest właśnie to.
Ja mam jedynie czasem twardy caly brzuch ale to przez problemy z wypróżnianiem.
Tez mi jakos szybko leci ta ciaza, poza tym nie spinam sie tak jak w pierwszej ciąży i co ma być to bedzie:)
Pozdrawiam wszystkie panie :*

http://www.suwaczek.pl/cache/c3963e8f05.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie!
U mnie 3 tyg temu lekarz stwierdził, ze płeć raczej będzie męska, ale teraz w piątek mam wizytę wiec się okaże na 100%.
A co do ruchów to u mnie już 17+5 a ich praktycznie w ogóle nie czuje... może ze dwa razy czułam takie pukanie w dole brzucha i nic więcej :( martwię się bo mówią ze w drugiej ciąży powinno się czuć szybciej :(
Waga u mnie idzie szybciej do góry, już mam prawie 4kg :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgbqdn01el.png

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Martusha dzieki. Jestem juz po locie. Czulam sie dobrze, jak zawsze, ale balam sie troche o Malucha. Mam nadzieje, ze nie wplynie to latanie na niego.
Owca bylam dzis u naszego lekarza i wywarl na mnie bardzo pozytywne wrazenie.
MichaKaro a to rutynowe badanie czy lekarz mial jakies podejrzenia? Bo mi lekarka nie mierzy a ostatnie usg dopochwowe mialam w lutym.
Pozdrawiam tym razem z Polski :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, mam pytanie natury medycznej... Odebrałam dzisiaj wyniki moczu (zapomniałam zrobić je przed wizytą!) i widzę że leukocyty 25 ul..... któraś miała podwyższone w ciąży? co to oznacza? Nie mam żadnych dolegliwości, nic nie piecze, nie sikam jak najęta... nie wiem;( wysłałam wyniki do mojej pani doktor, ale denerwuję się że coś jest źle ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...