Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Tosca, ja staram się chociaż raz w tygodniu poćwiczyć, albo na siłowni, albo w domu z Youtube - GymBreak, mają fajny trening dla ciężarnych :) też sflaczałam, cellulit większy, ale pocieszam się, że po połogu postaram się znów wrócić do formy, nie mogę się tego doczekać :)
U mnie pojutrze wizyta, najwyrazniej połówkowe, bo potem następna będzie już po 22 tyg, chyba że każe przyjść wcześniej.
Mi dziś spuchły palce u stóp, pierwszy raz w życiu, ale mamy taki ukrop i wymęczyłam się sprzątając... następnym razem poczekam na gorszą pogodę z generalnym porządkiem.
Pojutrze sprzedajemy nasze wielkie łoże z sypialni i będzie można zacząć już myśleć o kąciku dla malucha. W pokoju musi być nasza szafa i komoda, a resztę już pod maluszka urządzimy, nie mogę się doczekać! :)

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Hejka! Tosca ja codziennie oprócz niedziel chodzę na kijkach ok 7 km:)rano po śniadaniu, właśnie zaraz będę się szykowała. Czuję się po tym rewelacyjnie. Czas ok 1,5 godz marszu. Czasami chwilę dłużej, chwilę mniej. Zależy jakie mam plany. Dziś popołudniu okaże się czy sporo utyłam, bo my wagi nie mamy u siebie:) Jak na razie lekarka nie widziała żadnych przeciwskazań, wręcz mówiła, że mam spokojnie ćwiczyć i chodzić. Zobaczymy:)

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqe6hhw5c61oj2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Wreszcie dziewczynki w naszym gronie. Gratulacje!
Evil2 podziwiam za to codzienne chodzenie. U mnie z aktywnoscia ostatnio slabo. Wiosne przespalam a teraz goraco ;) czlowiek zawsze wymowke znajdzie! Trzeba sie zmotywowac, fajnie ze dajecie dobry przyklad!

Odnośnik do komentarza

evli2 - ale super! zazdroszczę motywacji! przed ciążą też byłaś taka aktywna? Ja się boję (?) jakoś tak sportowo szaleć... nie wiem dlaczego. muszę zacząć więcej spacerować- od dzisiaj mam postanowienie.

mroweczka i mokraona2 - gratulacje córeczek ;)
Ja póki co też córa... Mam nadzieję, że nic się nie zmieni, bo do połówkowego jeszcze trochę (mam 17 lipca) a wczoraj znowu zamówiłam pakę z endo - tym razem same dziewczęce wzory. Nie jakieś róże i koronki ale takie kwiatuszkowo-groszkowe ubranka- ewidentnie dla dziewczynki. Naprawdę jakość mają super te ubranka. Taka bawełna, że aż miło. Chciałam wybrać coś w smyku ale nie ma porównania według mnie...

Sylwia26eM - Ja chciałam dla chłopczyka Kajetan, ale toczyłam o to walkę z Mężem ;P ostatnio Pani Doktor stwierdziła dziewczynkę więc jest Lilusia ;) ale kto wie co nam strzeli do głowy :) Chociaż fajnie jak przyszły tatuś mówi: "to dla Lilki" :)

Odnośnik do komentarza

Tak przed ciążą też często rower, kijki i ćwiczenia w domu. Zresztą pracowałam dużo fizycznie, także zaprawiona w boju. Ja dziś o 16 wizyta- Proszę trzymać kciuki- aby maluszek się w końcu ukazał:) Zapytam lekarkę czy nie ma przeciwskazań do takich długich spacerów- ale ostatnio mi zalecała. Zobaczymy:)Jutro z kolei endokrynolog, także cały dzień zejdzie, bo od razu zajadę do rodziców, bo to w ich miejscowości. My z imieniem dla chłopca nie mamy nic, dla dziewczynki wybrane na początku:)

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqe6hhw5c61oj2.png

Odnośnik do komentarza

Ja ćwiczyłam na początku i było super. Angelika Pióro na YT ma fajne zestawy dla babek w ciąży podzielone na trymestry. Przyjemne nie jakieś forsujące ale pupa miewała zakwasy ;) był rower stacjonarny i miał być jeszcze basen ale po ostatnim szpitalu mam zakaz aktywności. Zobaczymy co w środę powie lekarz bo mam kondycję biedronki od tego siedzenia;)
Co do imion to u nas Stefcio i raczej zostanie, ale bardzo podoba mi się Franek, Leon i Nikodem;)
Szukamy teraz nowego mieszkania bo wynajmujemy kawalerkę i nie mogę się doczekać jak będę mogła już planować kącik dla naszego serduszka:)
Ostatnio żywię się truskawkami i arbuzem normalnie na kilogramy idzie;)
Dziewczyny pojawiła się już u Was siara? Ja ostatnio miałam zażółcony biustonosz, nie za wcześnie?
Jak leżę wieczorem na plecach to mam wrażenie że pod pępkiem bije mi drugie serce, nie wiem jak to określić takie jakieś pulsowanie-może to być Stefcio? My połówkowe mamy 10 lipca. Mam nadzieję że wszystko dobrze:)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc9vvj3tedvfnf.png

Odnośnik do komentarza

gratuluję pomyślnych usg polowkowych.ja dopiero 12 lipca tj 21 tydz 4 dni. Ja też odczuwam takie pulsowanie w okolicach pępka i myślę że to nasze dzieciątko .ruchy czuje już od dłuższego czasu ,najpierw było delikatne łaskotanie a teraz od wczoraj czuje już wypinanie się aż deformuje to brzuch .boli ale coś cudownego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...