Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Skive. To daleko my mieszkamy w Kopenhadze. Ja i tak sie dziwie ze Ci w ogole zrobiono bete. Tutaj to wcale czesto sie nie zdarza. I z Usg tez Ci szybko poszlo. Popatrz ja jestem w 10 tygodniu a usg dopiero 30 marca. A ciaza stwierdzona za pomoca testu .Nie masz innego wyjscia tylko brac wszystko na spokojnie

Odnośnik do komentarza

Aha... wydaje się że gdyby nie to, że jeszcze podlegam pod klinikę leczenia chorób kobiecych i niepłodności to faktycznie sczezła bym z niepokoju.. Betę miałam tego samego dnia co robiłam testy. Ale umowa była że co miesiąc robię test i daję znać o wyniku, zazwyczaj pisałam maile, które mi łatwiej przychodzą niż żywa rozmowa. Więc gdy oddzwoniła do mnie pielęgniarka, zapytałam czy możemy potwierdzić za pomocą badania krwi, odpowiedziała że możemy a ja że mogę dziś, powiedziała jak możesz być za godzinę to być. No i mąż przygnał i pojechaliśmy razem. Wynik otrzymałam po godzinie od badania, ta sama pielęgniarka zadzwoniła do mnie by przekazać że tak to ciąża.

Odnośnik do komentarza

No tak to Ty mozesz byc faktycznie traktowana niz ja. Bo wiesz u mnie to jest 3 wizyty u rodzinnego w czasie ciazy chyba 5 u poloznej ale pewnosci nie mam i 2 usg. To wszystko. Zadnego badania ginekologicznego nic. No jeszcze grupa krwii i przeciwciala na rozyczke i toxo. To wszystko. Tutaj sie z ciaza nie patyczkuja:-)

Odnośnik do komentarza

Ale tylko do 14 marca. Gdy się okażę że wszystko jest w porządku z pewnością będę musiała podreptać do lekarza pierwszego kontaktu. Klinika ma za zadanie zapłodnić (znaczy się pomóc w tym :-) ), a dalej ta sama procedura co dla każdej kobiety. Więc tak jak mówisz, będę miała dwa (a może w tym przypadku jedno?) USG oraz 3 wizyty u dr i kilka z położną.

Masz rację, poczytałam (akurat tu potrzebnie) o że tak nazwę trybie ciążowym w tym kraju i wydaje się to takie, żeby nikogo i nic nie obrazić, lakoniczne. Bycie w ciąży odbywa się tu bez zbędnego hurra.

Odnośnik do komentarza

A ja na zwolnieniu juz od 2 tyg. Ale to ze wzglendu na moj charakter pracy (dojsc meski,jestem montazysta :-P, praca moja wymaga stania po 8 godzin a pseldo liderka wymyslala co roz to glupsze rzeczy do wykonania a jak nie donos do dyra i kierownika powiedzialam dojsc i poszlam na l4 kiedy ostatnio widzialam chlopaczka z mojej ekipy powiedzial ze jak zapytali sie jak sie czyje to ich wyzwala i ze jak tak bardzo ich obchodzi to niech sobie nr ogarna i zadz. Do mnie bo ja to nie obchodzi! Patologia albo zazdrosc moze bo raz mi mowila ze staraja sie ze swoim juz pol roku i nic ( a ma 35 lat)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09koiqdad11.png

Oliwia 09.05.2005
Oliwier 13.11.2007

Odnośnik do komentarza

Wiesz w pierwszej ciazy az takich mdlosci nie mialam- ale to bylo dawno bo 7 lat temu wiec moge juz nie pamietac:-) ale z tego co sie orientuje to teraz przypada apogeum mdlosci. Jakos tak przy 13 14 tygodniu ustepuja. Ale tak mowia internety:-) a wiadomo ze te sie myla. W kazdym razie mdlosci jeszcze nie ustepuja tylko apetyt wrocil pomimo ich.
No i kurcze linia na brzuchu juz mi sie pojawia, slaba jeszcze ale nie da sie ukryc.
A jezeli piszemy o terminach to 1 pazdziernik- na razie bo usg jeszcze nie bylo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...