Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

U nas takie tematy jak imiona, wyprawka itd. właściwie nie istnieją mam nadzieję, że przyjdzie na to czas, ale na razie jest za wcześnie i boję się o tym rozmyślać.
Chociaż jeżeli chodzi o imię dla chłopca to „od zawsze” był Franciszek po dziadku i pradziadku, ale teraz to imię zrobiło się bardzo popularne i trochę mnie to zniechęca.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Ja pewnie będę robić test Pappa. Na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że przy następnej wszystko mi powie odnośnie badań genetycznych w I trymestrze.
Merenka wydaje mi się, że badanie należy wykonać między 11 tygodniem 0 dniem a maksymalnie 13 tygodniem 6 dniem, więc 14 tydzień to chyba za późno.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie - czy wy jecie produkty głęboko mrożone? przeczytałam gdzieś, że kobieta w ciązy nie powinna jeśc produktów głęboko mrożonych... i tak się zastanawiam nad tym bo w necie nic o tym znalezc nie moge... Uwielbiam np warzywa na patelnie , które właśnie są takim produktem... Ale z drugiej strony zawsze wydawało mi się, że takie mrożone warzywa są lepsze niż te które pojawiają się teraz tzw.nowalijki , które są naszprycowane chemią , żeby szybciej urosły.....

Odnośnik do komentarza

Na pewno przeczytałam to najakiejś stronie internetowej , nie na żadnym forum... sprawdzałam jeszcze w sklepie bo myślałam , żę głęboko mrożone są np paluszki rybne, ale okazało się, że na takich warzywach mrożonych jest informacja, że produkt jest głęboko mrożony, a mi wraca apetyt i ochota na warzywa,a że takich warzyw typu rzodkiewka o tej porze nie jadam (kiedyś się zatrułam i skończyło się pobytem na SORZE) zawsze sięgałam po mrożone.... też mam wątpliwości co do prawdziwości tej informacji, bo teraz jak szukam o tym na necie - to nigdzie nie jest napisane, że nie można jeść mrożonek....

Odnośnik do komentarza

Śledzę Was i śledzę drogie Mamuśki i postanowilam dołączyć :-) Moja 3ciaza. Jestem w 8 tyg 6dz. wg USG. W pierwszym miesiacu zwiekszone zapotrzebowanie na siusiu i okropnie obolale piersi. Od 6 tyg mdlosci 24h na dobe... Jestem wykonczona i probowalam juz chyba wszystkiego.Wymiotowalam na szczescie tylko 3 razy. Test papp-a przede mną. Mam nadzieję ze z wami będzie mi łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Moniczka_W termin z miesiaczki 25.10 z USG 30.10 :-) A jak bedzie to się okaże:-) Ja w poprzedniej ciazy testy robilam prywatnie,do gina też prywatnie. W 2015 płaciłam 100 zl. Skierowanie wypisal lekarz. Testy nie są obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...