Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamianna

Oni mi regularnie robia ktg, od 40 tc dwa razy w tygodniu i nie mam żadnych skurczy. Zero. Dlatego położona mi mówiła, że jak przyjdę w środę (jutro) i nic się nie zmieni to mi da przekaz do szpitala i wtedy będą wywoływać. Ona mówiła, że wywołują 10 dni po terminie czyli pewnie w pt będą chcieli, bo w czw. jest u nas święto.

Najlepsze jest to, że nie mamy w czym wozić dziewczyn naraz. Chcieliśmy kupić tę nakładkę na wózek, żeby starsza mogła stać ale byliśmy w sklepie i koleś stwierdził, że do naszego modelu wózka się nie da. Szukałam info w necie i nic nie znalazłam. Byłam dzisiaj w mieście i weszłam do sklepu z wózkami i kobieta stwierdziła, że muszę to w innym miejscu zamocować i obrócić hamulec ale się da. Pytanie kiedy mam tam pojechać z wózkiem to kupić jak lada moment urodze...

Odnośnik do komentarza
Gość kamianna

theamy pierwsza była 4 dni po terminie. Też nie miałam skurczy tylko mi w nocy wody odeszły i koło 16 dostałam oksytocyne...

Czasami mam wrażenie, że ja jakaś bezskurczowa jestem ;)

Dostałam od położnej przepis na herbatę wywołująca, jutro kupię składniki i będę testować ;)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze chwila i u mnie pojawi się Suwaczek ile dni do wyjścia ze szpitala.
Jak to szybko minęło mój synuś kończy dziś tydzień.
A my nadal w szpitalu :(
Lekarz powiedział że na wyniki posiewu czeka się do 5 dni i nie będzie tyle nas trzymał więc jutro o 12 minął 3 doby i dopiero wtedy. Wypis przygotowany więc mam wielką nadzieję że jutro będziemy w domku. Dziś mnie z szokowal na wadze 3936 a wczoraj było 3790 ale widać też chcę już do domku do tatusia :)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

Odnośnik do komentarza

Hej :-D synek mi zrobił prezent na dzień Matki. Urodził się dzisiaj SN o 3.40. Udało się choć było ciężko. Wczoraj o 23 dostałam lekkich skurczy i ok 9 byłam w szpitalu. Ale lekarz powiedział że nie wyglądam na rodzoca. Zostawili mnie na sali przedporodowej i ciągle monitorowali. Rozwarcie ładnie szło ale skurcze były wg mnie mocne ale nie regularne. Po rozwarciu na 6 cm przeszliśmy na porodowke. Tam rozkrecalismy skurcze. Ale że były słabe to postanowili mi dać trochę oksytocyny. I po oksytocynie się rozkrecilo. Miałam super położne. Mówiły że pięknie rodzilam na partych :-) ale już przy 8 cm prosiłam w myślach o cesarke.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hmy1bn4ak.png
http://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3k8kbwxs5t.png

Odnośnik do komentarza

Lovella-no taki prezent to ja rozumiem :D dość że super synus to w dzień matki i jak chciałas urodził się sn :-) pięknie!

Wspaniale wiadomości z rana!

Wszystkim mamusiom- i tym tulacym już swoje serduszka w ramionach i tym z podwójnie bijacymi serduszkami-życzę samych cudownosci! Aby każdy dzień był świętem i powodem do dumy-z własnego dziecka i siebie jako Matki <3

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza
Gość kamianna

lovella gratulacje!!! Super, że się udało. Dobra położna to połowa sukcesu ;)

My już w domu. Julia na wieść o herbatce, zdecydowała się opuścić brzuch dobrowolnie ;)
W mega skrócie 3520 g i 48 cm. Poród myślę, że szybki, najpierw wody, po 2 h skurcze, po kolejnych 2 poszlam do szpitala i po nastepnych 3 juz była. A najlepsze, ze samych partych bylo z 30 min.
Pije ładnie także zapowiada się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Gość kamianna

To jest herbata z werbena pospolita i z tego co czytałam, nie należy jej pić w ciąży bo powoduje skurcze.

Przepis:
1 laskę cynamonu, 10 goździków i min. 2 cm imbiru zalać 1 l zimnej wody, zagotować i zostawić na małym gazie 10 minut, dodac 1 łyżkę werbeny i gotować kolejne 10 minut. Przecedzić przez sitko, wypić w ciągu dwóch godzin.

Ale tak jak pisałam, mała się na samą wieść zdecydowała ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...