Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka - trochę dziwnie bez Adasia i tak w domu pusto bez Niego. Bardzo tęsknię, brakuje mi go tak fizycznie, żeby się przytulić, pocałować. A jak słyszę jego cudny głos przez telefon to aż się roztkliwiam. Ale wiem, że jest mu tam dobrze, od rana do wieczora zapewniają mu różne rozrywki (jest babcia, siostra K z mężem i dużo dzieci sąsiadów). My nie bylibyśmy w stanie mu tyle zapewnić.
I jest mały problem, bo Adaś nie chce wracać do Krakowa. Chcieliśmy po niego pojechać jutro, ale teściowa prosiła by go jeszcze zostawić na parę dni dodatkowo. I sama nie wiem co zrobić. I tak pojedziemy i najwyżej na miejscu zdecydujemy co dalej.
Przynajmniej Adaś ma ciekawe wakacje. Jak wróci to potem moja siostra chce go znów wziąć do Zakopanego i jak wyrobimy mu paszport to jeszcze na Słowację by pojechał. Ale mu dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

Serdecznosci Imieninowe dla Krzysia - zdrówka!! :heart::tux:

Anulka super zdjecia, widac ze wakacje sie udaly - mma przy okazji pytanko, jak Maja znosila podroz? Z tego co podczytalam to zeszlo wam az 35 h w drodze powrotnej, pytam bo sama bede sie wybierac w podroz swiateczna samochodem i moja bedzie mniej wiecej w wieku Majeczki i sie wlasnie zastanawiam jak to bedzie, musialas ja duzo zabwaiac czy duzo spala??

Odnośnik do komentarza

Witam
Wszystkiego najlepszego dla Krzysia:party::love:

U nas dzis do poludnia byla piekna pogoda, skwar az milo bylo z dzieckiem wyjsc na dwor w koncu w krotkich spodenkach a po poludniu jak nagle lunelo, burza byla taka ze nadajnik z Ery padl i nie mam zasiegu :(:(
W planach mialam jechac po poludniu do siostry i dobrze ze Piotrus zasnal i w koncu nie pojechalam bo musialabym w ta burze pozniej z dzieckiem wracac. Mam nadzieje ze jutro bedzie ladnie bo w planach mam sprzatanie i mycie okien.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

gabalas
U nas koszmarna pogoda takie ulewy ze szok:Histeria:

Gunia tylko pozazdroscic ze Ci dziecie w dzien spi. Moj jest niestety nie do zdarcia:Kiepsko:

Gaba moj spi bo ja go wykanczam w ciagu dnia, dlugie spacery w domu zabaw ruchowe (ostatnio lubi jak mu sie wlacza muzyke i wtedy tanczy jak szalony a potem ledwo na oczy widzi i nie raz bylo tak ze wchodze do pokoju a on spi na podlodze (zasypia przy zabawie autkami :)).
Zaraz idziemy sie kapac, wlasnie zjadl pizze i juz widze ze oczka mu uciekaja wiec to dobry znak.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Anulka - trochę dziwnie bez Adasia i tak w domu pusto bez Niego. Bardzo tęsknię, brakuje mi go tak fizycznie, żeby się przytulić, pocałować. A jak słyszę jego cudny głos przez telefon to aż się roztkliwiam. Ale wiem, że jest mu tam dobrze, od rana do wieczora zapewniają mu różne rozrywki (jest babcia, siostra K z mężem i dużo dzieci sąsiadów). My nie bylibyśmy w stanie mu tyle zapewnić.
I jest mały problem, bo Adaś nie chce wracać do Krakowa. Chcieliśmy po niego pojechać jutro, ale teściowa prosiła by go jeszcze zostawić na parę dni dodatkowo. I sama nie wiem co zrobić. I tak pojedziemy i najwyżej na miejscu zdecydujemy co dalej.
Przynajmniej Adaś ma ciekawe wakacje. Jak wróci to potem moja siostra chce go znów wziąć do Zakopanego i jak wyrobimy mu paszport to jeszcze na Słowację by pojechał. Ale mu dobrze ;)

ja myślę, że powinien zostać...zawsze to coś innego :) a dziadkowie to najlepsze co może przytrafić się wnukom :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Asik
Serdecznosci Imieninowe dla Krzysia - zdrówka!! :heart::tux:

Anulka super zdjecia, widac ze wakacje sie udaly - mma przy okazji pytanko, jak Maja znosila podroz? Z tego co podczytalam to zeszlo wam az 35 h w drodze powrotnej, pytam bo sama bede sie wybierac w podroz swiateczna samochodem i moja bedzie mniej wiecej w wieku Majeczki i sie wlasnie zastanawiam jak to bedzie, musialas ja duzo zabwaiac czy duzo spala??

nie ma nic lepszego niż takie dzieci w podróży...Maja praktycznie całą drogę spała albo jadła i bawiła się...naprawdę polecam!

Odnośnik do komentarza

Nareszcie mam Internet. Chyba przez tę burzę coś się uszkodziło na łączach. Dostawca wciskał mi kity, że u ich jest ok, i że to u mnie są problemy. Ale K wrócił sprawdził i u nas było ok. Znów dzwoniłam i mówili, że k. 21.00 Internet może będzie działać, bo mają awarię. No i w końcu działa :D. I dobrze, bo w TV nic nie ma, spać mi się nie chce, a K na wieczorze kawalerskim ;)

Moniq – nie przepracuj się w weekend ;)

Słonko – fajne fotki :). Julka jest bardzie podobna do Ciebie, a Zosia do taty?

Gunia – u nas była też niezła burza, na wiele godzin wysiadł Internet na osiedlu.

Anulka – i chyba Adaś zostanie jeszcze na parę dni u babci :)

Monia – gratulacje dla siostrzenicy :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Anulka - Adaś tu też jest szczęśliwy ale tam jest dodatkowo rozpieszczony i uwaga wszystkich skupia się tylko na nim. Czegóż dziecko może chcieć więcej ;)
Mam tylko nadzieję, że nie rozpuszczą mi go za bardzo ;)

w to, że jest szczęśliwy z Wami nawet przez chwilę nie zwątpiłam...ale dziadkowie dają dzieciom jeszcze inny rodzaj miłości...ja mam wrażenie, że próbują nadrobić to czego nie dali swoim dzieciom :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...