Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie babeczki
ostatnio to tylko wpadam czytam i uciekam

zubelek, fotki cudne!!!

monika, slyszalam tez ze pogoda juz piekna wiec wakacjucie sie ile wlezie!!

monia, jak tam basen??

manenka, nic nie wiem o efekcie jojo w tej diecie.... z tego co wszedzie slysze kazda dieta w ktorej sie czegos zabrania prowadzi do efektu jojo, ale czy tak jest zawsze to nie wiem.... u mnie zero samozaparcia w tej kewstii wiec pozegnalam sie z dietami

Odnośnik do komentarza

Witam

Ostatnio na wszytsko brakuje mi czasu, ale tak to jest, gdy jest się samą 24 godz na dobę z dwójką dzieci. M. na budowie, już tam nocuje, do domu wpada tylko na zmianę ciuchów. On to już gosciem jest bardziej niż domownikiem.

zubelek foty superaśne, a Ty laska, że fiu, fiu.

slonko no, jak wczoraj fotki obejrzałam, to się rozmażyłam, ech.... fajne masz wakacje.

monika udanego wkacjowania.

Miłego wieczorku.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

i ja tez sie witam

dziewczyny schudlam 3 kilo nie moge uwierzyc diete znosze dobrze nie jestem glodna dobrze ze jset cieplo to pic sie chce zawsze malo pilam a teraz to poprostu pije i juz
jak dlugo wytrzymam to niewiem mysle ze do konca psychika robi swoje nie chce jesc to nie jem i nawet mi nie jest przykro dobrze sie czuje i pewnie dlatego

pogoda piekna po poludniu wyjezdzam odwiesc corke kuzynki a wziasc druga na wakacje

to narazie zycze milego spedzania czasu

Odnośnik do komentarza

Witam

manenka wytrwałości w diecie i oby później efektu jojo nie było.

Monia i jak fotki strzeliłaś z pluskania się w basenie?

gabalas jak ja bym chciała, żeby mój M. o 19-20 wracał, ale mój że nie wraca do domu, bo szkoda pogody na jazdę w tą i z powrotem i nocuje na budowie, rano do pracy umysłowej, a po południu do fizycznej, od czasu do czasu wpadnie do nas, ale tylko albo wymienic ciuchy, albo coś tam przekąsić i zabrać zarełko na kilka dni. W sumie, wiem, że robi ten remont dla nas, ale wiesz, juz powoli puszczają mi nerwy...ciekawe, ile tak jeszcze pociągnę...

Dziś zafundowałam dziewczynkom (zwłaszcza Niśce, bo wiadomo, Justyś w wózku, więc nie odczuła) z samego ranka niezły maraton. Najpierw spacerkiem do ściany płaczu (bankomatu), później na plac zabaw (Werka zapoznała się z dziewczynką, a ja z jej babcią i tak jakoś się zgadałyśmy, że razem będziemy weselić się we wrzesniu u mojego brata stryjecznego. Zatem Niska poznała koleżanką do zabaw weselnych. Jejku, jaki ten świat mały.) Potem kierunek sklep - Zielony Ogród, Niśce spodobały się gryzonie wszelkiej maści i już sobie chomika zażyczyła na urodziny, wrr.... Potem zakupy pieluchowo-spożywcze w Biedronce i na koniec maratonu wstąpiłyśmy do sklepu dziecięcego i tam tez troszkę kasy wydałam. A po drodze wstapiłyśmy do parku, bo akurat Niśka kolegę z ulicy spotkała i koniecznie chciała się z nim przywitać. I tak z chwilki wyszła godzinka i doczłapałyśmy się do domku na 12. Uff, Niska po zupince tak mi padła, że aż 3 godzinki spała i Justyś też :Śmiech:

Idę walczyć z komarzycami, bo kurcze taki urodzaj na komary jest w tym roku, że nic na nie nie działa. Chyba jakieś to są mutanty, bestie krwiożercze. Tak mi poprzedniej nocy pokłuły Niśkę, że ma bąbel na bąblu. I żaden raid, off i takie tam nie zadziałał:Real mad: A sufit mam taki piękny, że aż żal...widać ślady walk :Oczko:

Dobrej nocki.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Byłam, poczytałam i uciekam

Sezon ogórkowy ruszył pełna parą. pracy huk. Spieczona na mahoń jestem.

Zdjecia wolną chwilą

Ściskam Was mocno, dziewczyny :11_9_16:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

lehrerin

W sumie, wiem, że robi ten remont dla nas, ale wiesz, juz powoli puszczają mi nerwy...ciekawe, ile tak jeszcze pociągnę...
Najpierw spacerkiem do ściany płaczu (bankomatu)
Tak mi poprzedniej nocy pokłuły Niśkę, że ma bąbel na bąblu. I żaden raid, off i takie tam nie zadziałał:Real mad: :Oczko:

PRZYNAJMNIEJ ROBI!!!!!!!!!

SWIETNA NAZWA NA BANKOMAT:Oczko:

SPROBUJ DLA NISKI ZIAJA ANTY BZZZZ NAPRAWDZE SKUTECZNIE DZIALA! TRZEBA CO 4 GODZ POWTARZAC ALE JEST DLA DZIECI SPECJALNY, DLA RDOROSLYCH OSOBNY...

agatron
manenka - super, że chudniesz, trzymam za Ciebie kciuki!
Ja próbuję zacząć ćwiczyć brzuszki, bo mam problem nie z waga, ale z oponą. Słabo mi to wychodzi jak do tej pory. Mam nadzieję, że w końcu zacznę ćwiczyć na poważnie, bo przez najbliższe 2 miesiące akurat będę miała na to czas.

ZAJRZYJ NA FORUM DIET I CWICZEN DLA MAMUSIEK, ZA CHWILE LINK WRZUCE, MOJE "PUBLIKACJE" PRZEJRZYJ JESLI ZECHCESZ...

Ann
dobry wieczór, pozdrawiam z drogi do domu. Nie dam rady nadrobić, w piątek wyjeżdżam z dziećmi do Piwnicznej

MILEGO POBYTU TAM:smile_jump:

manenka71
zaczelam dzis diete kopenhadzka
ktora ja stosowala lub cos wie moze mi da znac
niestety musze cos zrobic bo pomimo mojego biegania po domu nic nie chudne moja psychika jest nastawiona trudno musze choc tydz wytrzymac moze troche zoladek mi sie zmiejszy i nie bede musiala tyle wcinac ha ha

pa pa

ZZAJRZYJ NA DIETY
A TA KOPENHASKA JUZ TRZYMAJ, I TAK NAWET JAK DASZ RADE TO BEDZIESZ SIE MUSIALA "STABILIZOWAC" INACZEJ JO-JO MASZ GWARANTOWANE, NAJDALEJ ZA 2 LATA...TO MANKAMENT TEJ DIETY, ZE TRZA NIE TYC ZA WIELE, BO DOPIERO PO 2 LATACH JĄ MOZESZ POWTORZYC...DUZO LUDZI SOBIE CHWALI, JA POLECIC NIE MOGE...CHOC NIE STOSOWALAM, PRZYZNAJE, ALE WIDZE CO I JAK PO ZALECENIACH - PO CO SIE KATOWAC, JEDZ ILE CHCESZ, WYPROBUJ PROTAL ALBO SB.
SKROT SB JEST NA BLOGU POD SUWACZKIEM MOJEGO SYNKA, JAK I TA KOPENHASKA EZ...

monika4
a potem juz tylko słońce, hehehe do obrzydzenia:sofunny:
w sumie siedzieliśmy jakieś 4 godziny z przerwą na obiad, m. spiekł raka, Kuba ma czerwoną buźkę o sobie nie wspomnę
mam nadzieję, że już tak będzie wciąż
dzisiaj morze było cieplutkie jak nigdy!!!

PONOC JUZ TAKIE UPALY MAJA BYC...

slonko2208
Monia to super ze sie dobrze bawicie\a ja szukam domu i szukam i szukam tzrymajcie kciuki albo sie modlcie, do wyboru buziaki

TRZYMAMY:36_1_11:

manenka71
ZUBELEK piekne foty o jeju jak macie fajnie Ty super figurka a mąz to jak taki pirat fajnie wyglada ,zycze dobrej pogody i udanego plazowania
co to montigana ,schudl i przybral czy nie, bo ja sie boje efektu jojo

JO-JO ZALEZNE JEST OD ORGANIZMU DANEGO I OD TEGO ILE JUZ DIET STOSOWALAS - IM WIECEJ ICH ZACZYNALAS, TYM WIEKSZE RYZYKO JO-JO, NAMAWIAM NA PROTAL LUB SB, NA SB SAMA PIEKNIE SCHUDLAM PRZED CIAZA, TERAZ PO WAKACJACH WEZME SIE ZA PROTAL...

monikouette

manenka, nic nie wiem o efekcie jojo w tej diecie.... z tego co wszedzie slysze kazda dieta w ktorej sie czegos zabrania prowadzi do efektu jojo, ale czy tak jest zawsze to nie wiem.... u mnie zero samozaparcia w tej kewstii wiec pozegnalam sie z dietami

A O DIECIE DR PIERRA DUKANA SLYSZALAS?
ON FRANCUZ JEST....WLASNIE ON TEN PROTAL STWORZYL...

newania
Kurczę, jakbym schudła 3kg to by mi więcej nie trzeba było - tylko żeby to sie później utrzymało.... Trzymam za Ciebie kciuki Manenka!!

NO TO DALEJ, NA 3 KG TO CI TRZEBA 3-5 DNI PROTAL 1 FAZA, PRZECHODZISZ NA FAZE 3 JAK NIE CHCESZ CHUDNAC DALEJ NA 3-5 TYGODNI, CHOC W PIERWSZYCH 2-3 TYGODNIACH RADZILABYM STOSOWAC FAZE DRUGA, OBOJETNIE CZY 5/5 DNI CZY 1/1, A POTEM FAZA 4 - LATWIZNA....

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

pisalam wam ze malz moj w niedziele sie rozbil po pijaku moim stuningowanym za ciezkie pieniadze na jego widzimisie golfem?
nie wiem jeszcze w jaki stanie jest auto, jak je odbierze z parkingu policyjnego to sie okaze,,,,
skasowal inne auto
bedzie mandat jak fiufiu
i zabirali mu prawko
eznania niedlugo ale rosprawa w sadzie to nie wiadomo kiedy i na ile mu prawko zabiora...i czy zawiasy dostanie za jazde po alkoholu....
koszty tak czy inaczej tragiczne beda
on trche poturbowany, na L4
kolega gorzej - byl szyty na twarzy ale oskarzenia ie wniesie, sam byl schlany jak bela
a ja pojechalam do PL bo ie moge na niego patrzec, kara musi byc...kurcze, ale sie i nas zalatwil...

schowalabym kluczyki , ie bylo mnie w domu jak to zrobil...
ech...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

witajcie, nie udaje mi się być na bieżąco, tydzień mija mi na ogarnianiu po powrocie do domu i przed wyjazdem (jak wspominałam, w piątek z dziećmi do Piwnicznej na dwa tygodnie)
devachan przykre z wypadkiem (nie mam jednak zrozumienia dla tych ktorzy siadaja za kierownica po alkoholu, jeden taki czlowiek zburzyl moje zycie 15 lat temu zabierajac zycie mlodemu człowiekowi).
agatron chyba nie miałam okazji powitać na Mamutkach
zubelek sliczne foty widzialam
lehrerin sil na ten remontowy czas, u nas pomagaja dzieciom psikacze a do tego bransoletka mothercare, a jak juz cos ukąsi to sprawdza się u nas dapis żel
słonko powodzenia w poszukiwaniu domu
monika czy tez sie tak jak ja nasycilas sloncem i zrzucasz skore? (ja na plecach bardzo, stara a głupia)
gabi wytrwalosci, u mnie to ze bylam sama do 20-22 jak sie urodzil Szym to byla norma, raz w tygodniu okolo 19 a tak caly czas sama z dwojeczka... Ale my kobiety mamy poklady sil
monia jak Ty sie czujesz? robilas w koncu jakies badania z serduchem?

Pozdrawiam Was wszystkie oczywiscie

Odnośnik do komentarza

Devachan
newania
Kurczę, jakbym schudła 3kg to by mi więcej nie trzeba było - tylko żeby to sie później utrzymało.... Trzymam za Ciebie kciuki Manenka!!

NO TO DALEJ, NA 3 KG TO CI TRZEBA 3-5 DNI PROTAL 1 FAZA, PRZECHODZISZ NA FAZE 3 JAK NIE CHCESZ CHUDNAC DALEJ NA 3-5 TYGODNI, CHOC W PIERWSZYCH 2-3 TYGODNIACH RADZILABYM STOSOWAC FAZE DRUGA, OBOJETNIE CZY 5/5 DNI CZY 1/1, A POTEM FAZA 4 - LATWIZNA....

Devachan
http://parenting.pl/zdrowie-i-pielegnacja/239-cwiczenia-diety-dla-mamusiek-czyli-odchudzamy-sie-7.html#post685712

PROSZE OTO LINK, DÓŁ STRONY 6EJ I STRONA 7 W PREZENICE DLA WAS - JAKBY CO , PYTAJCIE, DORADZE!!!
W KWESTII CWICZEN TEZ...

Zaintrygowałaś mnie tymi dietami, poczytałam sobie z tego linka co podałaś, ale tak się zastanawiam, czy mogę taką dietę przy karmieniu stosować? W sumie nic takiego złego ani bardzo restrykcyjnego tam nie widzę, ale nie wiem czy z tym chudnięciem nie powinnam się jeszcze wstrzymać do zakończenia karmienia, czyli tak przewiduję mniej więcej do końca roku.

Odnośnik do komentarza

Witam:Oczko:
Poprosze o hektolity kawy, mloda obudzila sie o 2.30 w sumie ok bo zjadla i zasnela ale o 4 juz jej sie nie chcialo spać:Histeria::Szok::Spoko: gdzie te moje przespane nocki , niech wracają!!!!!!!!!!!!!!!!!:Histeria::Histeria::Histeria:

Lehrerin chlopa nie widzisz ale przynajmniej jakas korzysc z tego bedzie za jakis czas, a moj poprostu tylko pracuje i wielkie g...z tego jest, przez 2 miesiace robi za azdego co na urlop idzie zeby samemu moc wyjechac na 2 tyg.:Zły:

Devachan wzielabym wielka pale do basebola i tak mu zap...... w ten głupi leb co by sie chlop otrzasnał, niestety nie mam taryfy ulgowej dla takiej głupoty:Zły::Zły::Zły:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...