Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe maluszki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje mink!:)
Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok;) oficjalnie mam termin 6 kwiecien , ale ze wzgledu na mlodsza to pewnie i majowka zostane ;)
Bede czekac na rozwoj wydarzen , kolejna wizyta dopiero za miesiac - nie wiem jak dotrwam:D

All ja tez trzymam kciukiii!! Bedzie dobrze;)

Odnośnik do komentarza

Melduję się z pozycji łóżka szpitalnego!
Prowadzący stwierdził że to nie śluz a krew już, ale fakt że akurat w południe trochę się charakter zmienił tego.
Na izbie przyjęć bardzo wnikliwe usg - mam sporo dobrych czynników rokowniczych jednak i jakieś podejrzenia przyczyny ale na razie nie chce pisać. Na razie zostałam przyjęta, wszyscy bardzo mili są dla mnie, mam duphaston 3razy minimum i będą zwiększać w razie potrzeby. Oczywiście leżenie leżenie i jeszcze raz leżenie. No to leżę i się uczę. ;)
Staram się być dobrej myśli. Raczej uda się utrzymać ciążę ale no będzie wymagać to troche zachodu.

Odnośnik do komentarza

hej jak tam dziewczyny, te lezace i te aktywne wszystko bedzie dobrze :)
ja czasem sobie marze o chwili lezenia oczywiscie nie ze chce zeby cos sie dzialo tylko po prostu nie mam ani chwili wytchnienia. mam duzo roboty do tego praca magisterska i corcia mi nie daje zyc masakra. martwie sie po prostu czy jak nie przystopuje to czy bedzie wszystko ok. no ale co zrobic terminy gonia corki nigdzie nie posle bo za mala a w domu nie ma mi kto pomoc a raczej twierdza ze ciaza to nie choroba. no ale badzmy dobrej mysli. milego wieczorku wszystkim:)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja po powrocie do pracy bardzo ciężko, przed urlopem normalnie dawałam radę, a teraz już o 16 myślałam, że usnę na stojąco, a druga zmiana do 22, do tego męczą mnie mdłości, czułam głód i że mnie muli, a przerwa dopiero w połowie pracy (na halę nie wolno nam wnosić jedzenia, a do picia tylko wodę nie smakową), po 4h stania przy maszynie to już kręgosłup mnie bolał i kombinowalam jak tu usiąść na chwilę, nie wiem czy dam radę tak pracować :/ a mój lekarz l4 mi nie wpisze, więc pewnie będę musiała chodzić i prosić innego...

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy jak to ci nie wypisze? ? Mówiłaś jakie masz warunki pracy??? To jego obowiązek jeśli mu powiesz ze nie dajesz rady. A pracujesz tez nocna zmianę? ? No wtedy to już powinien z miejsca wypisać l4. Zmień lekarza...
Ja ledwo zyje mdłości ustały ale córka mnie tak meczy ze spie na stojąco. ..a 13 miesiecznemu dziecku trudno wytlumaczyc ze mamusia nie może ciągle nosić schylać się i bawic... jak pomyślę ze nie długo będą 2 takie szkraby to chce mi się płakać... nie wiem czy dam radę... mam jakąś zalamke. ...
Aal lez odpoczywaj i ucz się do egzaminu... my tu wszystkie trzymamy za Twoje malenstwo kciuki. Dużo zdrowka!!!!

Odnośnik do komentarza

Dzięki dzięki :)
Dziś oprócz podstawowych badań w tym hcg nie będę jednak mieć nic robione. Mam sobie leżeć i tyle.
Jedynie zabawnym był jeden nawiedzony lekarz który nie opieprzył że on od 7 rano widzi że siedzę ciągle a nie siedzę a ja...mam zamknięte drzwi od swojego pokoju i oprócz śniadania cały czas leżałam xD ale nie, opieprz musi być xD

Odnośnik do komentarza

Hello dziewczyny :)
Ja dostałam żółtą kartkę od naszego Groszka, wczoraj byliśmy na rowerach i chyba trochę za długi dystans był, bo brzuch mnie zaczął ciągnąć. Położyłam się z córką już po 21:00 i wyspałam porządnie, ale rano dalej odczuwałam brzuch... I mocne mdłości mnie męczyły. I tak mi się chciało dziś soku pomarańczowego, że myślałam, że już w sklepie go opróżnię, ale coś nie chciał się nabić na kasę :P Powiedziałam, że bez niego nie wyjdę :P Z tego co pamiętam, to z córcią też piłam go litrami :P Nakupiłam też warzyw i owoców, bo jakoś chce się takich świeżości i soczystości ;)
aal odpoczywaj, niech czas szybko mija. Przynajmniej pomierzą i przebadają Cię porządnie :)

http://lbdm.lilypie.com/0IXHp2.png http://lb4m.lilypie.com/dWEAp2.png
Pamiętamy... (*) 23.02.2012.

Odnośnik do komentarza

Aal, nawet nie wiesz ile daje leżenie. Ja z moja córka leżałam CAŁĄ ciążę i jest moja wyczekana dziewczynka. Miałam też zagrożenie poronieniem, teraz miałam to samo ale leżę, oszczędzam się i dzidzia rośnie <3<br />
Jezus. Od 3 dni sennosci mają swoje apogeum a mdłości nie mam jedynie po domowej tortilli, pomidorach ze śmietaną i jogurtach pitnych. Ble.

A u Was jak tam objawy? Jakieś nowe może są? Widać już brzuszki? Ja mam tyle skóry po pierwszej córce, że pewnie taki ładny brzuch będę mieć kolo 30 tyg. W ogóle w pierwszej ciszy w dniu porodu mój obwód brzucha wynosił 135 cm !!!! Gdzie zazwyczaj brzuchy mają do 120 max. Moja koleżanka która urodziła trojaczki w 35 tyg miała mniejszy brzuch ! :o mam nadzieje ze tym razem brzuch będzie mniejszy.

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3k7eirsgoi.png

Odnośnik do komentarza

Zakażona u mnie od wczoraj mega mdłości :( Obudziły mnie w nocy, i przed 2 godziny nie mogłam zasnąć. A teraz próbuję pracować, zagryzając suchą bułkę.
A z drugiej strony, cieszę się, że ciąża przebiega prawidłowo, bo to nie zawsze jest tak różowo. A mdłości i senność to prostu cena za rosnącą fasolinkę w moim brzuchu :)

https://www.suwaczki.com/tickers/wnidvcqg7q7ib22g.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kobietki,
czytam Was i wszytskie piszecie o męczących objawach. Czy jest tak, że któraś nie ma ich prawie wcale? U mnie mdłości brak, piersi w normie (jedynie sutki bolą, ale bardziej jak na owulację) , jeżdżę dzień w dzień na rowerze po min 16 km (ciąża była planowana i jeszcze przed ciążą lekarz mi pozwolił na takie dystanse) i nie mam po tym żadnych problemów. Jedyne co, to jestem zmęczona bardziej (ale nie codziennie) i serce wali mi jak młot. Tak się strasznie boję, że to źle wróży, tym bardziej, że jedna ciąża już się zakończyła poronieniem... Lekarza mam dzisiaj po południu i mega stresuje :( Nie robiłam bety, jedynie dwa testy i w obu wyszły grube dwie krechy.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgasjuqoqj.png

Odnośnik do komentarza

Ja zasadniczo nie mam objawów żadnych. Pirsi trochę bolą ale już się przyzwyczaiłam. Mdłości mam dopiero teraz ale bankowo to stąd że w pozycji siedzącej jedynie jem a idę tylko siku 3 m od łóżka. Jak zjem to się kładę znów i chyba to od tego...

Zakażona dzięki za pocieszenie, ja leżę niecałe 48 godzi dopiero a już mnie szlag trafia ( delikatnie mówiąc) no ale plamienie niemal całkiem ustąpiło już.. Mam nadzieję że max 1 trymestr tak będzie bo inaczej zamiast na ginekologii będę leżeć na psychiatrii.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie arma, jeszcze masz czas na objawy ;) Nie wszystkie kobiety maja mdlosci w ciazy. Moja sis, matka trojki dzieciakow, ani razu nie miala. Moje przyjaciolki tez nie wszystkie. To zalezy.

Agataa, bardzo dobrze, ze idziesz do endokrynologa. Na pewno sprawdzi, czy dawka, ktora przepisal ci ginekolog jest dobra i doradzi ci, kiedy/jak czesto robic kontrole. Ewentualnie mozesz sobie zrobic badanie tuz przed terminem, zeby mogl porownac wyniki (moj wysyla mnie zawsze przed wizyta do laboratorium).
Pozdrawiam was wszystkie lezace/aktywne/te z mdlosciami/te bez i zycze pieknego weekendu!

Odnośnik do komentarza

arma Moja bliska przyjaciółka nie miała żadnych prawie objawów ciąży w pierwszym trymestrze. A ciąża bez powikłań, donoszona. Więc nie ma zasady. A mdłości podobno dotyczą tylko 50-60% kobiet.
A swoją drogą ja mam tak, że im bardziej objawy dają mi się we znaki, tym bardziej zaglądam na forum w poszukiwaniu emocjonalnego wsparcia i poczucia, że nie jestem z nimi sama ;)

Halszka23 - nawzajem, Miłego weekendu :)

https://www.suwaczki.com/tickers/wnidvcqg7q7ib22g.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...