Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Anitka super to jest! A dopiero byłam w Ikei to mogłam Ci kupić i wysłać :/ ja kupiłam sobie pojemniki curver (lubię tą firmę bo ma estetyczne i solidne rzeczy, i ceny ok) takie do postawienia na blacie,, bo łóżeczko i przewijak obok wielkiej komody więc tam będę sobie trzymać. No i nie wiem czy na turystyczne by się dało założyć... W razie czego można kupić rzeczy z Ikei w sklepach internetowych lub na allegro, ciut.drozej, no ale.sa ;)
Ja nie zakładam poscielek i kocykow, wózek mam "ubrany" ale.schowany pod.folia przeciwdeszczowa, tak samo w.nosidelku upchalam rzeczy na wyjście że szpitala.i pod.folie, reszta pochowana z uwagi na kurz właśnie.
Ach ta Jagodka, śmieje się jak o niej piszesz choć pewnie by mnie to nie smieszyli jakby mi tak dziecko robiło :/
Zalotka.to ładnie wysiedzialas, mi się udało przestawić i o 22.30 dopiero zasypiam ale.spie do 5.30 a nie do 4 dzięki temu więc jestem happy :D

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Anitaa fajny ten zestaw, wczoraj byliśmy w Ikea wlasnie i oglądałam, super sie komponuje tez z ich drewnianym przewijakiem. A ten materac turystyczny to moze pamietasz gdzie konkretnie kupowaliscie? Bo nigdzie nie widzialam u siebie, a tak w ciemno z internetu to boje sie kupowac.

Ja mam w sumie wszystko pochowane w szafkach, a ciuszki to tak miesiac przed bede prala :-) juz nie umiem sie doczekać.

Wiola super to łóżeczko, gdyby nie turystyczne to tez bysmy podobne mieli.

My jutro do rodzicow na chrust jedziemy, uwielbiam :-D

Odnośnik do komentarza

Madzia wszystko osobno posciel odkupilam od jednej Pani na fb za 35 zl:)Karuzele dostalam od bratowej luzeczko uzywane tez od jednej Pani za 150zl.Wow ale sniegu w tym Ojcowie ale ladne widoki:)Anita powiem Ci ze jak dostalam tego cisnienia to stwierdzilam ze nie ma na co czekac bo moj M by sb z tym nie poradzil:/ pozatym nie chce miec wszystkiego takiego sterylnego bo to chyba tez nie ma co przesadzac.Pozatym tez zauwazylam ze sily coraz mniej.Zalotka to fajnie ze jestes pelna werwy:)Tak po tabletkach zmierzylam 119/80 wiec mega ulga:))zobacze wieczorem jeszcze.Anita fajne te organizery:)ja mam taki materialowy organizer na luzeczko ;)

Odnośnik do komentarza

Anitaa super ten zestaw, bardzo mi się podoba i cena naprawdę przystępna :)
Ja jeszcze mam wszystko w workach pochowane, pościeli nawet jeszcze nie kupowałam, bo i tak na początku mała będzie spała w bujaczku. Część ciuszków już wyprana i wyprasowana ale właśnie w workach czeka.
Wiola super że ciśnienie się unormowalo! Ulga wielka, ale kontroluj się nadal.
Madzia to gratulacje :D zawsze to lepiej niż o 4 rano.
Dziewczyny kurcze ale już niedużo zostało :) jeszcze trochę i będziemy tulic nasze maleństwa ❤

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Madzia, sliczne zdjecia:) aż bym chetnie pojechała:) tylko daleko.
No własnie nie widziałam żeby mozna bylo w internecie to kupić:/ najwyzej poszukam jeszcze albo poproszę. A spodobało mi się własnie to, że nie trzeba grzebać gdzieś po kieszeniach, czy na dole na półkach tylko tak od razu bez schylania pod ręką. Szczególnie z moim kregosłupem bardzo wygodne się wydaje.
Biskents ten materacyk w dużym sklepie dzieciecym w Ostrowie Wlkp kupiliśmy ale nie wiem jak się ten sklep nazywa. Jakbyś się chciała wybrać to zapytam M jaki tam jest adres i podam, bo teraz drzemie. Były dwa rodzaje M chciał kupić ten droższy bo myslał, że lepszy ale jak go obejrzał to stwierdził, że ten tanszy lepszy. I chyba ok. 30 zł kosztował.
No właśnie mi się nawet w szafkach kurzy:/
I jeszcze się boję żeby Jagodzie się nie chciało te ubranka przymierzać:/ bo mi wszystko wybrudzi a już kiedyś probowała.
A w ogóle to aż się boję.
Wczoraj pojechaliśmy po leżaczek bujaczek taki zwykły bez bajerków na olx znalazłam za 20 zł a potrzebuję tylko, żeby łatwo się z dzieckiem przemieszczać po domu jak coś będę robic.
No i czekałysmy w samochodzi i Jagoda się pyta gdzie tata poszedł, więc mówię, że po leżaczek dla dzidziusia. A ona: nie, to moje.
I cały czas się upierała, że to dla niej i jak wróciliśmy do domu to od razu się w to położyła. Także już widzę jak będzie ciężko jej wytłumaczyc że coś może nie być dla niej:/ oj będzie się działo.
A do tego ona jest za ciężka żeby w tym leżeć bo zepsuje. Pozwoliłam jej na razie lale w to wkładać i póki co się zadowoliła.
Tłumaczyłam jej, że tak bedzie dzidziuś leżał a ona będzie się nim opiekować. No ciekawe:/

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
WiolaBijan śliczne łóżeczko :) ja mam poprane wszystko i poprasowane i zabezpieczone, nie powinno się zakurzyc ;)
Torba też gotowa. Ciuszki osobno, kilka rozm.50 , całe wyposażenie rozm.56 i czekają na włożenie do torby.
Rożek śliczny, a cena powalająca :)
Biskents super to łóżeczko :)
grazka cieszę się że u ciebie dobrze.
anutek padłam z tego kaczego chodu, ale chyba coś w tym jest :D
ndorka to Natalka dała czadu ze skarpetkami :D
Madzia śliczne widoki w tym Ojcowie :)
zalotka to nieźle wczoraj miałaś speed :D i długo wytrzymalas
U nas już nie ma zimy, była niespełna pół dnia....buuuu.....
Ja ostatnio kiepsko śpię :/
A wogole w pracy słyszę same komplementy typu "kiepsko wyglądasz" "wyglądasz na bardzo zmęczoną" "wyglądasz okropnie" etc...no cóż poradzić. Ale jedna koleżanka ostatnio powiedziała że kształt brzucha mi się zmienił i od tyłu nie widać że jestem w ciąży ;)
A co do wagi to znów w dół i było już 6.8kg a teraz jest 6.3kg, a w pasie 97cm.
Nie pamiętam o czym jeszcze była mowa, więc przepraszam jak kogoś pominę ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

Wiola kurcze ja nie wiem ale jak nie ma co obniżać to może nie brać, albo skonsultować się z jakimś lekarzem. Ja się w sumie boję cokolwiek radzić.
kwietniowka no to Ty też już gotowa :) a co do komentarzy to olej, ludzie czasem z zazdrości gadają takie rzeczy :/ albo myślą że są mili żałując Ciebie jaka to biedna jesteś i zmęczona. Też to czasem przerabiam. Ale się nie przejmuje :D to Ty bardzo nieduzo przytyłas, u mnie stuknelo 10 kilo plus, czyli ważę 65kg a obwód brzucha 99cm.
A mnie dziewczyny coś chyba bierze choroba :( niestety, tyle odpieralam ataków, ale w końcu nastąpił jakiś punkt krytyczny (chyba za dużo chorych ludzi w moim otoczeniu ostatnio) i coś mnie gardło zaczyna boleć, wypieki na twarzy, jakby migdałki nieco powiększone, więc nie wróży to nic dobrego... Pojadlam trochę czosnku, zaaplikowalam witaminę C, jeszcze wspomagam pomaranczami i nie wiem co jeszcze mogę żeby się ulec chorobie...

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Biskents ale fajne to wasze łóżeczko.
Kasik dobrze że się odezwałaś :-)
Karinka Ty jesteś ranny ptaszek , a rożek śliczny no i cena jaka super.
WiolaBijan ten Twój facet to czasami przegina (przepraszam ) albo należy do tych co to przed użyciem wstrząsnąć ;-) ale bym zjadła bigosu mniam ale cudnie łóżeczko
Anita no i u Ciebie też większość na głowie , kurcze nie potrafię ogarnąć takich związków. Przepraszam Was za te słowa . Ale sie uśmiałam z tej Jagody Waszej no niezłe ziółko .
Madzia a te wiszące to rybki ? Bo u mnie ze wzrokiem nie tak ;-)
Zalotka jak to jest że sprzątamy w domu na bieżąco a jak mają być goście to człowiek i tak dodatkowo sprząta i tak ;-) kuruj się kochana .
Kwietniowka zmęczona jesteś i tyle , więc trudno żebyś wyglądała kwitnąco a i w domu córcia czeka żebyś się z nią pobawiła. I tak Cię podziwiam.

Ja się nadal dobrze czuję chociaż ciśnienie pokazuje różnie , ale przypomniałam sobie że jak brałam tabletki antykonc. to miałam problemy z ciśnieniem. (jeszcze 3 lata temu brałam tabletki na obniżenie ciśnienia i pulsu) i nie powiedziałam o tym położnej. Byłam na zakupach potem obiadek w domku z mężusiem potem drzemka i prawie po dniu.

Odnośnik do komentarza

Ja tam komentarzami się nie przejmuje, bo jak nie dosypiam to kiepsko wyglądam :D mąż wczoraj też wygonil mnie do łóżka wcześniej, bo powiedział, że jestem blada.
WiolaBijan dobrze że zapytalas bo ja w sumie też miałam Cię pytać czy musisz brać leki jak ciśnienie ok.
Madzia no to ładnie i na Ciebie czai się chorobsko :/ pamiętam ndorki receptę: syrop z cebuli, czosnku i miodu ;)
A ja mieszkałam z mężem przed ślubem 3 lata i nie brałam kota w worku. Było ciężko na początku ale teraz uważam, że jesteśmy zgraną parą.

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

My używaliśmy turystyczne lozeczko to miałam dwa kocyki i przesciradelko i spokojnie spal młody na tym. Bylo porównywalne do materaca gryka-kokos z twardością. A teraz jskbjuz starszy to wrzuciliśmy materac normalny bo sie nasze dziecię mocno wierci .
Ja właśnie się zastanawiam kiedy ruszyć z praniem zeby nie za wcześnie no i nie zostawić wszystkiego ba koniec bo juz fizycznie coraz trudniej.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

WiolaBijan mam nadzieję że może się jeszcxze twój facet zmieni.
Kwietniowka ja myślę że to nie ma znaczenia czy się mieszka przed ślubem razem czy nie bo ja mojego widzialam 30 dni przed ślubem (a znałam 4 miesiące ) i żyjemy razem i to dobrze już 26 lat (minęło nam 12 go stycznia) a wcale nie musieliśmy się pobierać ale dzieliło nas 300km i nie potrafiliśmy wytrzymać rozłąki.

Ja mam już wszystko gotowe dla fasolki i jak któraś powiedziała nie chcę żeby wszystko było sterylne. Jak się nakurzy no to trudno drugi raz prać nie będę .

Odnośnik do komentarza

Ja się nie odzywam bo jesteśmy w.górach, jechaliśmy ponad 10h, mąż jechał dość wolno bo drogi nie zbyt odsniezone w niektórych miejscach a i padał śnieg przez większość drogi. Ale czułam się dobrze, żadnych dolegliwości, zapomniałam że jestem w ciąży ;> dzisiaj byliśmy na nartach, mała się uczyła- pierwszy raz była, zadowolona;) Ja oczywiście grzecznie wjechałam wyciągiem i patrzalam;) mąż ciągle latał żebym się nie wywrocila nigdzie ;) jutro idziemy na skocznie, mam nadzieję ze mnie tam nie zagniota;)
Kwietniowka ale komentarze.. Chyba są zazdrosni brr. Nie chudnij za bardzo bidulko i odpoczywaj bardzo duzo.
Wiola dobrze ze już lepiej z ciśnieniem Ale współczuję chorób.. Zdrówka dla rodziny.
Biskents super łóżeczko! Też bym kupiła materac mam takie Do celów turystycznych i zawsze kładę gruby koc na dno na ten cienki materac a dla niemowląt koniecznie coś wygodnego.
Ktoś wstawial dezodorant Alterra. Tak jest dobry skład, bez aluminium, polecam każdej wymienić na taki bez aluminium;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...