Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się i ja do sondy :D:D
Miesiączki przed Werka bolesne, że mdlalam z bólu jak GosiaMis a poród ekspresowy i położne mówiły że jakbym rodziła któryś raz z kolei. Po porodzie pierwsza miesiączka 9 miesięcy później i bezbolesne. Śmieje się, że Wercia wyleczyla mnie z wielu dolegliwości.
Madzia super że wszystko ok!!!! Super
Padłam z tych wód plodowych :D:D co WiolaBijan i ndorka pisały
kasik81m Twój wpis o teściowej też mnie rozbawił do łez :D
Dzwoniłam do szpitala, mam jechać na usg w czwartek i konsultacje. Super co tydzień usg.......
A ja wynegocjowałam z mężem że mogę iść na herbatkę do sąsiadki, bo blisko. Hura!!! Właśnie biegnę się przebrać zanim się rozmysli.
A jutro mieliśmy mieć randkę w restauracji ale zaczyna zboj się wycofywać :/ trzeba nad nim popracować bo boidupa się robi :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

Z reguły słowo teściowa przyjeżdża to brzmi.słabo hehe Kasik a u Ciebie to dobrze czy średnio?:)
Madzia nie szalej, spokojnie wytrzymaj do jutra i najwyżej się wypisz. A dalej go tak mocno czujesz? A czemu przez dwa tygodnie tak mało przybrał, wiadomo?
Ewalina dzieki za odpowiedz a co u Ciebie?;)
Wiola współczuję koleżanek nie wiem z czego tu się śmiać ;(

Odnośnik do komentarza

Kwietniowka więc jesteś kolejnym dowodem na nasze tezy hihi mnie.po porodzie już też nie bolaly miesiączki wcale ;) Ale za to na początku ciąży rozciąganie macicy bolało jak cholera ok drugiego miesiąca :/
USG się przyda jak chcą to czemu nie;) a na randce przecież będzie spokojnie to czego się martwi przecież nie musisz leżeć plackiem:)

Odnośnik do komentarza

Ja też nie ogarniam:) za dużo i za szybko:)
Madzia ciesze się, że największy strach minął. Tylko czemu tak słabo przybrał, a może to też błąd pomiaru?:/ bo z tymi wodami to chyba się dr pomyliła. Tak jak w pierwszej ciąży lezałam bez sensu w szpitalu bo mi lekarz wyliczył wielowodzie:/ na izbie już mi lekarz inny powiedział, że to błąd pomiaru i żadnego wielowodzia nie widzi ale lepiej zostać na obserwacji.
Pewnie u Ciebie też pomyłka. Tylko czemu tak czujesz kręgosłup Filipka?:/
Kwietniowka, fajnie, że nic poważnego a raczej optymistycznego, bo będziesz co tydzień miała wgląd do brzuszka.
Ja mam jutro wizytę ale pewnie mi usg nie zrobi.
Ja miałam bardzo bolesne miesiączki, razem z bólem krzyża i zwijałam się nieraz z bólu. Cierpiałam jak to opisujecie. Po porodzie też już złagodniały te bóle.
A gdyby nie te bóle krzyżowe to pewnie poród nie byłby taki bolesny. A tak pamiętam tylko ten krzyż. Nie do opisania co przeszłam.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Madzia a no wlasnie, pomierzyli Filipka znowu? bo mnie to tez wyglada na jakis blad pomiarow, przeciez to tylko maszyny, roznie sie moze zdarzyc. Ale ciekawe co z ta waga, dlaczego tak malo przybral od ostatniej wizyty...
Wiola dobrze ze bol 'ciupli' :D ci minal. Oh jak ja lubie te Twoje opisy ;)
EWAlina super ze u Was wszystko w porzadku, to oby mala sie odwrocila. :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ah jeszcze wrzuce wam jak pokoik pomalowalismy dla coreczki:) oczywiscie lozeczko bedzie na poczatku u nas w sypialni a w pokoju bedzie jeszcze biala komoda i szara kanapa. W tym pokoju bedzie stala wanienka, przewijak itd.
W ogole za lozeczko z szuflada, 3 wyciaganymi szczebelkami, 3 stopniowa regulacja pozoiomu materacyka i z materacykiem zaplacilam 310zl z przesylka. Ono jest nowe ze strony producenta,przyszlo w kartonie do zlozenia a materacyk zapakowany w folie i dalej tak lezy zeby sie nie zakurzyl. Balam sie troche o jakosc tego lozeczka ale jestem pozytywnie zaskoczona.

monthly_2017_01/marcowe-malenstwa-2017_54485.jpg

monthly_2017_01/marcowe-malenstwa-2017_54488.jpg

Odnośnik do komentarza

Ah jeszcze wrzuce wam jak pokoik pomalowalismy dla coreczki:) oczywiscie lozeczko bedzie na poczatku u nas w sypialni a w pokoju bedzie jeszcze biala komoda i szara kanapa. W tym pokoju bedzie stala wanienka, przewijak itd.
W ogole za lozeczko z szuflada, 3 wyciaganymi szczebelkami, 3 stopniowa regulacja pozoiomu materacyka i z materacykiem zaplacilam 310zl z przesylka. Ono jest nowe ze strony producenta,przyszlo w kartonie do zlozenia a materacyk zapakowany w folie i dalej tak lezy zeby sie nie zakurzyl. Balam sie troche o jakosc tego lozeczka ale jestem pozytywnie zaskoczona.

monthly_2017_01/marcowe-malenstwa-2017_54486.jpg

Odnośnik do komentarza

Ah jeszcze wrzuce wam jak pokoik pomalowalismy dla coreczki:) oczywiscie lozeczko bedzie na poczatku u nas w sypialni a w pokoju bedzie jeszcze biala komoda i szara kanapa. W tym pokoju bedzie stala wanienka, przewijak itd.
W ogole za lozeczko z szuflada, 3 wyciaganymi szczebelkami, 3 stopniowa regulacja pozoiomu materacyka i z materacykiem zaplacilam 310zl z przesylka. Ono jest nowe ze strony producenta,przyszlo w kartonie do zlozenia a materacyk zapakowany w folie i dalej tak lezy zeby sie nie zakurzyl. Balam sie troche o jakosc tego lozeczka ale jestem pozytywnie zaskoczona.

monthly_2017_01/marcowe-malenstwa-2017_54487.jpg

monthly_2017_01/marcowe-malenstwa-2017_54489.jpg

Odnośnik do komentarza

Ewalina piekny pokoik malej ksiezniczki:)Fajnie ze jestes zadowolona z luzeczka:)Ja zaraz ise sie myc i lezakuje dalej bo mlody znowu sb przypomnial o moim pecherzu:/Kasik to fajnie ze masz dobre relacje z tesciami.Moj tesciu ostatnio dzien w dzien przychodzi wieczorami i sleczy nad Kacprem albo nad M jak graja na konsoli..troche to jest wkurzajace ho on kometuje na glos:/pozatym ja max o 20ide sie myc i nie lubie paradowac w pizamie przy nim..ostatnio chyba do 22 siedzial..eh zacznie sie dopiero jak urodze..on sie nie krepuje i nawet przy karmieniu potrafi..siedziec obok paranoja..a niestety w zadnym pokoju nie mam drzwi wszystkie sa takie otwarte:/chyba w kiblu bede karmic..

Odnośnik do komentarza

Mąż był w odwiedzinach ale kurcze.nic nie zjadłam :( za cały dzień banana pół jogurtu i kapke jajecznicy, zawsze tak mam gdy smutkuje :( miałam nadzieję że lepiej to zniose ale nie umiem być bez męża, od razu mi się tryb deprechy włącza, pogadam jutro z moją lekarka że muszę wyjść, mam to zrobić na spokojnie a pewnie skończy się na histerii :(
W ogóle to wydaje mi się że coś się stało w niedzielę co mnie tak bardzo bolało, a wczoraj i jeszcze dziś rano miałam obolaly brzuch po tamtym. Koło 10 zaczęło przechodzić i rozluźniac się, brzuch jest miękki i ruchy czuje zupełnie normalnie delikatnie. Więc w sumie to samo przeszło bo jeszcze żadnych leków nie zdążyłam dostać. Jeśli chodzi o pomiary to wczoraj i dziś robila.je ta sama lekarka, i może te.roznice w ilości wód i jego wielkości były spowodowane uciskiem macicy. Dziś jest luzniejsze to można było pomierzyc. No albo nie wiem w sumie co się stało. Zaraz was doczytam i poodpisuje.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Tez na początku nie chciałam nic rozowego i jak jechaliśmy po farbę to mialam kupic tylko szara, ale jak zobaczyłam tą różową to zmienilam koncepcję:)

Wiola wspolczuje sytuacji z tesciem. To musi byc krepujace. Mnie dzidzia "kopie" glownie pod zebrami i po bokach, mam dosyc wysoko brzuch wiec po pecherzu raczej nie obrywam ani tez nie musze w nocy wstawac do wc. Czasami raz sie obudze ale nie zawsze. Pozniej jak brzuch sie opusci to na pewno zrozumiem co czujesz.

W ogole jak jest u was z tymi wymazami pobieranymi? Bo ja nastepna wizyte mam 10 lutego i wtedy moj ginekolog będzie pobieral jakies wymazy z pochwy i z odbytu, ale nie pamietam w jakim celu. No i moj ginekolog od tego momentu zakazuje juz seksu zeby nie zepsuc wynikow. A wiele razy sie spotkałam z tym, ze lekarz wrecz kazal sie pokochac zeby szybciej urodzic. To co kazdy ginekolog pobiera w różnym terminie te wymazy?

Odnośnik do komentarza

Ewalina ten wymaz to na gbs, 40% ludzi niby go ma i w razie czego po porodzie mała dostanie antybiotyk. Robi się go chyba w 36tc czy coś koło tego.
Mi chyba żadnych wymazów robic nie będą w szpitalu jednak, kazali tylko rano mocz dać. Dali mi drugie ktg i po 40 min okazało się że nie wydrukowalo i od nowa.ech...
Wiola współczuję kopniakow, oby mały dał Ci trochę odetchnąć. Maz zgadza się żebym szla.do domu, widzi w jakim jestem stanie i w razie czego sam pogada z lekarka, żeby nie to se chodzę do niej i ma mi cc robić to bym na chemia wyszła bez słowa wyjaśniania ale nie chce tak robić, mąż mówi że ona zrozumie. No oby bo już się stresuje na rano :(
Ewalina piękny pokoik! Lubię połączenie szarego z pastelami, Filip będzie miał szary z niebieskim i granatowe.dodatki :)
Wiola ten Twój teściu to niezły przypal nie ma co :/ ech nie masz lekko z tesciami... Dobrze ze mąż.sie nawrócil choć i pomaga :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Wiola ja z teściami nie będę miała raczej problemu, bo mają do nas 10 minut a jednocześnie nas gdzieś. Jakoś się z tym próbujemy pogodzić. Więc współczuję. Ale nawet jak nue będziesz miała komfortu karmienia, to też niefajnie.
Ewaluacji ja gbs miałam pobierane wczoraj (35+6), na wynik około tygodnia będę czekała. Ogólnie się go robi 35-37, choć ba forum facebookowym dziewczyny miały już pobierane w 33 tygodniu. A pokoik świetny. Aż żałuję, że my na razie nie mamy takiej możliwości. Przed pobraniem 3 dni zakazuje się współżycia. Nigdy się nie spotkałam, żeby to było przeciwskazaniem na później. Po to też dostaje się antybiotyk w trakcie porodu. Ja to właśnie męża i chodzenie po schodach do indukcji zamierzam wykorzystać
Madzia, tylko przed wpisem niech Cię jeszcze pomierzą bo za duże różnice jednak wyszły. I upomnij się o kontrolę. A nie, że poczekamy do następnej wizyty.
Kwietniówka mój też się mnie boi gdziekolwiek zabierać po mojej skłonności do urazów. I jak gdzieś sam wychodzi a ja sama w domu to co chwilę dzwoni.
Anita kiedyś polecałaś jakieś dobre mydła. Jakie to? Pamiętam, że była tam barwa siarkowa. Co jeszcze?
A propo przygód, to powiem Wam, że dziś w sklepie biorąc słoik, strąciłam dwa stojące obok. Przybiegła jakąś Pani z obsługi i karetkę wzywać chciała. Myślała, że mi się coś stało. Cóż.
A a propo moich cotrzytygodniowych czwartkowych urazów: po upadku śmiałam się do męża, że za następne 3 tygodnie to już poród będzie. Wypada to w następny czwartek, u nas będzie 37+2, także nie najgorzej i się zastanawiam czy się sprawdzi. Bo jak znów coś, to chyba tego nie przetrzymam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...