Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Wiola ja się dzisiaj czujesz?
GosiaMiś dziękuję za wprowadzenie w świąteczny nastrój ;):*
kasik a dlaczego nie zjesz i nie potańczysz ? przecież szaleć nie musisz i zjadać wszystkiego ze stołu;)
Madzia miłego pobytu u babci;) n o to ładnie Ci nerwów napsuli;/ mam nadzieję że obejdzie się bez sądów
Anitka zapomniałam napisać że wianuszek i zawieszki świetne!!!!!!!!!masz talent;)
Zalotka super że prezenty masz już z głowy, my to nie szalejemy z prezentami bo tak umówiliśmy się z rodziną teściowie i rodzice tylko na Mikołaja kupują wnukom a tak z rodzeństwem umówiliśmy się że każdy kupuje własnym dzieciom i spokój:D
A Was bolą cały czas piersi czy już nie? bo ja to czuję od początku ciąży

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3e6hhgqbwe4vg.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczyny!

Gosia888 fajna cena jak za drewniane lozeczko, ja mysle ze sie oplaca mimo tych nie wyjmowanych szczebli- i tak na dlugo starczy. My sie chyba zdecydujemy od razu na turystyczne lozeczko, sa takie dwupoziomowe i z przewijakiem od razu, bo tez przyda nam sie na wszelakich wyjazdach.

Ndorka mnie juz nie bola, ostatnio tylko bardziej zyly widac na nich i na calej klatce piersiowej :-)

Wiola jak samopoczucie?

Odnośnik do komentarza

Hej w koncu Was nadrobilam..Dzieki Bogu dzis nic mnie nie boli tylko jeszcze czysci..wcz myslalam ze umre wszystkie miesnie noi to podbrzusze z prawej str promieniujace do nerki koszmar..musze zrec ta zurawine i zrobic mocz..Madzia masakra strasznie wspolczuje..oby wszystko poszlo po Waszej mysli..Ndorka mozesz podeslac linka gdzie kupic to na oczyszczenie org i jak to zazywac?mama teraz bierze jakies witamin y z duza il bialka i innych lekarka jej kazala kupic.Wgl juz niewiem co mam komu odpisac bo nie pamietam..dziekuje Wam za wsparcie kochane jestescie:*

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Nastrój świąteczny, a u mnie zero śniegu :(

Boję się jeść bo to w knajpie to pewnie wszystko smażone i tłuste będzie, a sałatki polane sosami albo majonezem. Nie chciałabym zafundować małej skoku cukru :)

Potańczyć mogę ale chyba wszystkich podepcze z moją zgrabnością ostatnio .. lepiej buty na płaskim założę :)

Ndorka - to fajnie się umówiliście. U nas co roku z mężem staramy sie aby pr3zenty byly tylko dla dzieci. Niestety zawsze ktoś się wygłupi i kupi każdemu jakieś pierdoły typu kubeczek czy dezodorant.

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8i9yw0dc0.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny :-)
Kasik, jakoś i ta impreza zleci a chociaż posiedzisz wśród bliskich :-)
Wiola dobrze, że już lepiej. Bierzesz smecte? Mnie zawsze szybko po niej przechodziło.
Co do łóżeczka ze zdejmowanymi szczeblami to według mnie jest fajne, jeśli chcemy dosunac do naszego łóżka żeby mieć dziecko na wyciągnięcie ręki na przykład do karmienia. Śpi z nami a jednak oddzielnie. Jeśli jednak nie mamy takiego planu to już specjalnie nie ma to znaczenia. Nie wiem jakie Kwietniowka ma łóżeczko ale u nas są niskie i Jagoda nim skończyła dwa lata wychodziła z niego sama. Aż byłam zła bo przez to miałam problem z usypianiem po południu bo mi uciekała. Także ja polecam takie łóżeczko i oby dziecko jak najdłużej nie umiało z niego wychodzić :-)
Gosia to jest super oferta za tę cenę, jeszcze z materacem. Nic tylko brać.
Madzia, Ty to się nastresujesz:( ale uważaj, nie warto dzidzia najważniejsza. Ja się wczoraj na denerwowałam na Jagode i widocznie sie pospinałam bo mnie brzuch na dole bolał aż nie mogłam zasnąć. Ale jak się nie denerwować jak ona mnie zmusza do pozycji w jakiej mam leżeć. Nie dość, że niewygodnie, wszystko uciska, plecy bolą, rece, nogi rwą to ona mi każe leżeć na jednym boku i koniec. Ja się ułoze a ona sie przenosi z drugiej strony po dwóch minutach i jest: mama odwróć się i nie zasypia tylko tak męczy aż do wrzasku i płaczu, że mam się odwrócić:( wczoraj jej nie ustąpiłam i miałam sceny przed snem prawie do północy.
Ale wracając, to mam nadzieję Madzia, że dziś u babci spędzisz miło dzień i odpoczniesz.
Kwietniowka, też się oszczędzaj i miłego dnia dla Ciebie również.
A co do oleju to jeszcze znalazłam, że słonecznikowy rafinowany ma punkt dymienia aż 235, wiec też do smażenia się nadaje.
Ciekawe czy te oleje są dostępne w sklepach. Pojadę na zakupy do Kauflandu to będę szukać.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Madzia, ale możecie im wyciągi z konta przedstawić itd. Nie rozumiem ludzi, którzy całe życie na oszustwach, bo pewnie nie Wy jedyni. Odpocznij u babci.
Kasik stoi ca też bez śniegu, ale słońce pozytywnie nastraja. Jak byłam we wrześniu na weselu, to do kościoła miałam wysokie, już na sali najpierw balerinki i skończyłam w sandałach gumowych nie pasujących do niczego. Wiec się tym zupełnie nie przejmuj. A spędzisz czas w bliskim towarzystwi, to najważniejsze.
Biskents my też chcieliśmy turystyczne i pewnie kupimy, ale jak się taka oferta trafiła to nam szkoda nie brać. Dziś znaleźliśmy za 50zł stelaż niby gratis materac, ale używane, więc do śmieci pójdzie.
Wiola, to dobrze, że samopoczucie lepsze
Mnie mąż położył a sam sprząta a mi z tym źle i tylko szukam sposobu jak coś zrobić

Odnośnik do komentarza

Mi po wizycie na izbie z tym bólem brzucha przepisała Urosept bez recepty, bo obstawiała jakąś bezobjawową infekcję . I miałam niepokojącą wydzielinę z pochwy, to dostałam dopochwowo Clotrimazol. Co do wydzieliny, to nie wiem, bo ona nie wypływałamią na wkładkę, ale o dziwo widzę różnicę w bieganiu do toalety. Więc nieświadomie pomogło

Odnośnik do komentarza

Anitka na slonecznikowym nie smaż nawet jak tłoczony na ciepło;)
Wiola ale dla kogo chcesz oczyszczanie? Wieczorem napisze Ci na priv co dla mamy;)
Urosept bierze się przy infekcji ukladu moczowego wydzieliny z pochwy to infekcje grzybicze lub bakteryjne pochwy w zależności od zapachu wydzieliny bezwonna biala serowata to grzybica Candida a smierdzaca rybą to infekcja bakteryjna.
Wiola Ty masz zapalenie pecherza moczowego czy infekcje pochwy? bo się polubiłam.

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3e6hhgqbwe4vg.png

Odnośnik do komentarza

Wiola to szkoda, że Ci wtedy posiewu nue zlecił. Bo może antybiotyk by był konieczny. Urosept to doraźnie.
A ja ndorka przy zapaleniu nie miałam wydzieliny na zewnątrz, dopiero na rękawiczce po badaniu wyszła i miałam wejście do pochwy bardzo zaczerwienienione , więc dostałam i na to i na drogo moczowe.
Mamy łóżeczko 50zł, gratis ochraniacz i 2 zupełnie nowe prześcieradła. Niby też materac gratis, ale raczej nowy kupimy. Także jesteśmy zadowoleni z transakcji

Odnośnik do komentarza

Wiola odpoczywaj kochana i jak dalej tak słabo się będziesz czuła to może podjedz gdzieś żeby Cie jakis lekarz zobaczył mimo wszystko?
gosia no to super okazja! Pochwal się zdobycza :)
Ja mam wanienke od koleżanki- wprawdzie to jest ta malutka no ale skoro dostałam to nie wybrzydzam :D najważniejsze że jest na stelażu :) i jeszcze wrzucam fotkę tych dwóch płaszczyków :)
A co do zakupów to ja szukałam na allegro, jest dużo sprzedawców (sklepow) które mają praktycznie wszystko więc można na przesyłce zaoszczędzić zamawiając u jednego.

monthly_2016_12/marcowe-malenstwa-2017_52892.jpg

monthly_2016_12/marcowe-malenstwa-2017_52893.jpg

monthly_2016_12/marcowe-malenstwa-2017_52894.jpg

monthly_2016_12/marcowe-malenstwa-2017_52895.jpg

monthly_2016_12/marcowe-malenstwa-2017_52896.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ndorka, więc słonecznikowego nie będę używać. A z ciekawości, co z nim jest nie tak?
Zalotka, chyba nie jest aż tak mała ta wanienka. Moja jest bardziej w kwadrat i jeszcze w środku wyprofilowana dziwnie, co jeszcze zabiera miejsce. Dlatego w stelaż M zamontował zwykłą dużą wanienke i jest ok. Jak u Was maluch wyrośnie to też możecie tak zrobić. Na dłużej wystarczy :-)
Fajne zakupy. Podobne mam kożuszki dla Jagody. Bardzo lubiłam ją w nie ubierać. Choć zima niezbyt sprzyjała bo było jej w tym za ciepło. Ale dzidzia tak ślicznie w tym wygląda :-)
Łóżeczko za 50 zł, jeszcze lepiej, tyle że materac dość drogi. Chyba, że się trafi jakiś nowy w korzystnej cenie.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Anita, wiem że drogi, ale gdybym kupowała nowe łóżko i nowe materac, to dopiero bym się zastanowiła nad kupnem.
Wiola tak, posiew jest w stanie wykryć jak jest bakteria, to jakie i podać jakie antybiotyki trzeba zastosować. Ja płaciłam 30zł, chyba że uda Ci się nawet od rodzinnego wziąć skierowanie. Albo przybliż sobie wizytę u ginekologa.
Zalotka wstawię zdjęcie jak mąż złoży. Na razie nie widzi sensu, ale pracuję nad tym;) a Twoje rzeczy też świetne. Ja jeszcze z tydzień poczekam i zacznę łowy na przyszłość

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...