Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 31 lat i to moja druga ciąża. Mam córeczkę Nadusie z marca 2015 roku. Jestem z okolic Łodzi :) Co do literatury to mialam " kalendarz ciazy "- on był podzielony na tygodnie i tam zapisywalam wsystkie zmiany i obawy jakie mnie dreczyly. Nie dawno do niego wróciłam fajna sprawa. Natomiast mój mąż kupił sobie książkę " Pomocy będę ojcem " :) . Ja przechodzę ciążę podobnie jak poprzednią. Żadnych wymiotow, zawrotow głowy czy mdlosci. Jedyne co to.idę spa na 30 minut jak moja córcia ma drzemkę popołudniowa.

Odnośnik do komentarza

Hej kochane.
Dawno mnie tu nie było ale widzę że niewiele się działo. U moich listopadówek 2015 cały czas pisanie wre pomimo tego że dzieciaczki juz po 6-7 mies mają. My przenioslysmy się na Facebooka bo jakoś tam jest poręczne pisać niż latać po stronach forum. Co wy na to żeby i styczniowki przenieść i wszystkie nowe dziewczyny tez tam dopisywać? Na prawdę to ułatwia komunikację ;-)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny :) ja rowniez tydzien temu zobaczyłam 2 krechy :):) bardzo sie z narzeczonym cieszymy nasza pierwsza ciaza skonczyla sie poronieniem samoistnym i mam teraz wiele obaw i nawet az strach sie cieszyc. Lekarza mam dopiero na 23 czerwca, czuje sie rrwelacyjnie troche mnie nieraz cos poboli brzuch z tym ze dosc lekko mam wielka nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) pozdrawiam Was Stycznioweczki milo wiedziec ze jest tak nas wiele w tym pieknym stanie :)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny dołączam do was :) Ja o ciąży dowiedziałam się dzisiaj. Staraliśmy się rok czasu a przez ostatnie dwa miesiące postanowiłam zrobić przerwe od starań jakie było zdziwienie jak zorientowałam się że @ spóźnia się już tydz. Dziś rano szybki test który wyszedł pozytywny i pędem na betę wynik 465.60 wskazuje na 5,6 tydz. Poród pewnie będzie w styczniu :) Mam nadzieję że w moje urodziny które mam 14 :)

Odnośnik do komentarza

Kochane styczniówki lekarz potwierdził dzidziusia, termin na 27 stycznia!! :) martwi mnie tylko,że mam cystę, mam brać luteine i za dwa tyg. do kontroli. Gin mówił co prawda,że to nic nie zagraża ciąży i może się szybko wchłonąć,ale lepiej by było żeby jej nie było.. no cóż,ważne,że fasolka pięknie się "ulokowała" :)

Odnośnik do komentarza

~agataa
Na fb już istnieje grupa zamknięta "styczniówki 2016" więc może zamiast zakładać kolejną to tam się dołączymy?

Ale my przecież jesteśmy styczniówki 2017, to chyba nie bardzo...

Tak pytałam o literaturę, słyszałam, że ta "W oczekiwaniu na dziecko" to taka wręcz encyklopedia ciąży.
Moja koleżanka ze studiów, która ma termin na grudzień dostała do przetestowania "Twój kalendarz ciąży". Podobno wkrótce wchodzi do sprzedaży. Ona mówi, że to fajne, bo jest jak taki kalendarz zdzierak na ścianę, tylko że odlicza dni do porodu, a na odwrocie też są informacje o rozwoju dziecka i porady o ciąży. Spodobało mi się to :D koleżanka mówi, że przy zamówieniu trzeba podać datę porodu i każdy taki kalendarz drukują indywidualnie.
Czy któraś z Was to gdzieś już widziała? Ciekawi mnie, ile to może kosztować...

monthly_2016_05/styczniowki-2017_48375.jpg

Odnośnik do komentarza

witajcie
chcialabym sie przywitac,
nie wiem czy przebrne przez wczesniejsze wpisy...
dwa tygodnie temu zrobilam test, wyszedl pozytywny, po paru dniach zobaczylam krew w ubikacji, (a rok temu juz poronilam), pojechalam szybko do szpitala, ze to byl poczatek to nic nie iwedzieli i powiedzieli ze poronilam :/, pozniej znow krew, co sie okazalo, ze mialam hemoroida i ten mi takiego psiukusa zrobil,
beta rosnie mi powoli, caly czas boje sie, jak bedzie, mysli juz po jednej stracie sa inne, w piatek mam usg, wiec mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...