Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Zazdroszcze braku okresu. Ja miałam dwa i to tak obfity ten ostatni jakby z kranu leciało.

Peggi u nas tez wózek tylko na kimke reszta spaceru na rekach i wkurza mnie to.

Wczoraj wieczorem mieliśmy atak histerii rzucał się i wyginął nie mogłam go ubrać po kompieli.

Dziś w dzień miał drzemke uwaga 2.5 godziny byłam w szoku.
Teraz siedzimy na działce młody z tata leży na trampolinie, cora w basenie pluska się a ja relaksuje się na bujaczce. Zbieram siły na wieczór hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Makdalenga

Ewelina to i tak szybko xd teorie w malym palcu mialam za pierwsxym razem zdalam :) praktyke tez myslalm ze mam ipanowana no alr... Jak jestemy w temacie to sie pochqelar ze dzis pod domem stabal moj samohodzik <3 tylko mam sttesa bo mojego autko ktorym dotychczas powozilqm to automat :p wiecie gaz i hamulec :p zadna gorka nie straszna no i juz sie z nim zaprzyjaznilam pozbalam jego moc itp.. Ale to nic tetaz z mikrusia sie zaprzyjaznie :D <br /> U nas skwar doskwieral my urzedujemy u tesciow na podworku i tam mam cala atmie zabawek piaskownice trampoline basen hustawki takze byliamy rano umyc basen pozniej drzemka i obiadek i pod qieczor woda w badenie byla rzekka bym przyjemna :D ja juz woze malego w spacerowce od pierwszych upalow bo w gondoli strasznie duSzno.. Kurcze moze wy mi podpowiecie bo widac mu dwie dolne jedynki juz zeby nie sklqmac ze dwa miesiace i ciagle sie jie przebily.. Nie wiem o co chodzi..

Odnośnik do komentarza

U nas dzis ciezki dzien a dokladnie ciezkie usypianie, prawie godzine walczylam dzis zeby mala zasnela bo wszystko bylo na nie i ciagle placz. Mam nadzieje ze to chwilowe bo naprawde ciezko wytrzymac.
U nas dzis i wczoraj upal mega, wiec siedzimy w domu bo mamy najprzyjemniej. Nawet ciezko wyjsc na spacer chyba ze wieczorkiem. Byc moze dzis tak zrobimy bo dopiero drzemka odchodzi wiec po spaniu sie wybierzemy.

Makdalenga automatem na pewno latwiej dla poczatkujacego kierowcy ale wsiadziesz do nowego auta pojezdziszi sie przyzwyczaisz;))
Fajne macie wakacje baseny i piasek :))

Odnośnik do komentarza

U nas wczorajszy dzień całkiem fajny. Mały nie marudzil mocno. Do tego uciął sobie dwie 1,5 godzinne drzemki byłam w szoku. Ostatnia 30min i to przed 19sta balam się ze do północy będzie wojował ale nie o 21 usnal. Nocka tez super jedna pobudka na mleto i spał do 6. Teraz juz drzemke ma. Cholernik taki grzeczny jak tata urlop ma a jak go niema to daje czadu i wtedy śpi po pol godz ze nic zrobić nie moge. A i robi się synus mamusi :-)) ciągnie do mnie, jak wyjde z pokoju a zostaje z tata to ryk zaraz a jak podejde to wyciąga raczki juz żeby go wziasc to takie słodkie. Fajnie daje mi buzi no czasem tez po pysku natrzaska.

Dziś mam 10 rocznice ślubu. Brawo ja! Sama sobie się dziwie ze tyle lat z tym moim T wytrzymałam.

Muszę teraz na dniach kupić fotelik bo wózek juz dziewczyna będzie odbierała. I pokładami wielka nadzieje w foteliku ze młodemu będzie wygodniej i polubi jazdę.

Kornelia, Renata co u was?
No i co u pozostałych dziewczyn? Brak czasu pewnie. U nas tez lekko nie jest ale znajdzie się chwilka by parę slow skrobnac.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Megs wszystkiego dobrego na dalsze lata wspólnej drogi:). Gratuluję pierwszej dziesiątki. My za parę dni tez będziemy obchodzić​ swoją rocznicę. 18tkę;). A poza tym u nas dalej zębów brak, humor dopisuje, a spacerówka się sprawdza. Mnie dopadła jakaś infekcja. Upał + klima = aktualny stan mojego zdrowia:(. Mam nadzieję że młoda nie podłapie. Maszkaron ja okres miałam już dwa razy. Pierwszy był trochę mocniejszy a drugi już taki jak zwykle. Też się bałam jak to będzie, bo po poprzednich ciążach było strasznie. Ale może dlatego że byłam czyszczona. Teraz było naprawdę znośnie.

https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4zniq8um2d.png

Odnośnik do komentarza

Megs no to gratulacje i kolejnych 20 :))) mały Ci zrobił prezent i tak grzeczny. U nas to samo przy tatusiu to córeczka anioł tylko mnie tak marudzi że czasem mam ochotę uciec

Magada to już pełnoletność osiągnięta, dojrzały związek :)) wszystkiego naj oczywiście :)) i zdrowka. A jaka masz spacerówkę???

U nas dziś pogoda fajna na spacerek dlatego byłyśmy dwa razy. Mała w spacerówce jeździ jak królowa, nogi wywalone na pałąk i wszystko obserwuje uważnie. Jeździ przodem do świata i mamy nie widzi ale chyba jej to nie przeszkadza, a mnie się lepiej prowadzi także obu nam pasuje. Wieczorami chciałabym zrobić jeszcze tyle rzeczy a jestem tak padnięta że marzy mi się tylko łóżko i dla z planów.
My też w tym roku świętowaliśmy 10 lat naszego nie-malzenstwa :))) te nasze dzieciaki to takie na rocznicę prezenty.

Spokojnej nocki Mamcie :)))

Odnośnik do komentarza

Maszkaron zdecydowaliśmy się na joie. Na piankowych kółkach. Szybko się składa i nie jest ciężka. Marysia też jeździ z nogami na pałąku:). No i zaczęła wyrzucać zabawki z wózka. Trzeba mieć oczy na około głowy. Przez tą infekcję nie biegam:(. A tobie jak idzie bieganie? Ja daję radę prawie codziennie. Albo idę o 6 rano albo około 20 tej. Wolę rano bo nie jest tak gorąco. Myślę żeby jeszcze na basen pochodzić. Tylko nie lubię Marysi zostawiać.

https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4zniq8um2d.png

Odnośnik do komentarza

A my znowu chore. Ja prawdopodobnie alergicznie, muszę zrobić serię badani i do alergologa, plus wyszło mi coś na wewnętrznej,dolnej powiece lewego oka, jęczmień to nie jest, taki jakby wrzód mały, muszę iść z tym do okulisty, prawdopodobnie mi to wytną, dadzą do zbadania... a Amelka katar, kaszel, temperatura, kaszel taki, że aż ją na wymioty bierze, ale ma i tak do dziś antybiotyk na pęcherz, daje jej pedicetamol, tantum verde, maść majerankowa pod nosek, herbatka z majeranku na kaszel, inhalacja nebbudem. Już dziś jest lepiej. Ale w nocy dobrze nie śpi, kaszel ją wybudza i zatkany nos. Ale i tak jest wspaniała, bo które dziecko zasypia przy inhalacji? :D
No i wyciągnęłam ciązowy gadżet... w łóżeczku gałgan mały już praktycznie nie śpi, szczególnie jak jest teraz chora, czasem zdarza mi się ją tam położyć, ale z racji tego, że więcej śpi w łożku, a że się wierci nawet przez sen, to ją kładę, i obtulam na około rogalem do spania i rewelacja, ona śpi bezpiecznie a ja spokojnie. i w ogóle fajnie jej w tym, ogląda namalowane na tym zwierzątka i tak się wtula w niego i moment dziecka nie ma. :)
Ehh, te chorubska nam teraz potrzebne jak świni siodło.
Póki co stan zębów się nie zmienił, dwa kasowniki dalej tylko są, siedzieć nie siedzimy, raczkować również nie, ale ostatnio jak siedzę i opieram ją nóżkami to nawet skubana ustoi ale jeszcze nie łapie takiej równowagi, ale jak jej pokażę, żeby się złapała mojej głowy albo oparcia kanapy to stoi :D
A jak u was, jak radzą sobie wasze maluchy w te upały?
Magda, Melka też się wozi jak szefowa :D

monthly_2017_07/grudniowki-2016_59733.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7yrsnyy62l.png

Odnośnik do komentarza

Ewelina a może to gradówka? Córa znajomych tak miała. Najpierw zabieg, potem antybiotyk. Też mieli z tym problem bo miała nawroty. Dobrze że Amelka dzielna przy inhalacji. Pewno jej katar spływa i dlatego ma ten odruch wymiotny. Nam się sprawdził ten aspirator podłączany do odkurzacza. Świetnie ściąga te smarki które są głęboko. U nas też jeszcze Maryś nie siada ani nie raczkuje. Tylko się fajnie kula. I zjada wszystkie okruszki. Ale upały znosi całkiem nieźle. Staram się nie wychodzić z nią w południe, tylko rano albo po południu. Zdrówka wam życzę ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4zniq8um2d.png

Odnośnik do komentarza

Ewelina zdrowia dla was.
My dziś pol dnia na dworze. Dawid nieźle znosi upały nawet nie marudzi bardziej niż zwykle. Tez nie raczkuje ale juz jest coraz bliżej zaczyna kombinowac jak ręce przekladac i próbuje się łapać i podnosić dlatego jutro obnizamy lozeczko bo młody za dużo kombinuje a nie chce by mi wypadł.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

My w te upaly prawie caly dzien w cieniu na kocyku,bo w domu tragedia,teraz mamy 29 stopni!
Matylda raczkuje i to tak zasuwa,ze juz czasu dla siebie mam 0. Dzis sie zlapala mnie i wstala na nogi,troche postala.i pacla na dupke a tak sie chichrala:-)
Ja usypiam na rekach i odkladam do lozeczka,z tym ze nieraz robie 4 podejscia,bo jak odloze to odrazu siedzi i chce znow na rece. Nie raz pol nocy uda jej sie przepsac w lozeczku ale teraz przez to zabkowanie spi niespokojnie i poplakuje przez sen i ciagle chce byc noszona.
Ewelinchien duzo zdrowka dla was! Chorowac w taki upal nie zazdroszcze.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hsaytum47.png

Odnośnik do komentarza

Ewelina zdrowia dla Was, ja też myślę, że to gradów ka. Mojemu mężowi zniknęła sama, okulista polecił by masować to ciepłym, ugotowanym jajkiem, ogrzewać tez ciepłym powietrzem z suszarki i po tygodniu takich zabiegów, zniknęło. Ta pogoda jest zmienna, u nas raz upał, kolejnego dnia zimno i deszcz, wiec jest to trochę szok dla organizmu. Oliwier siedzi sam , pełza i próbuje rączkowac, aż miło mi patrzeć bo jest wczesniakiem, a pięknie się rozwija, ale marudny i krzykliwy jest nadal. Dziś budził się w nocy i popłakał, zauważyłam, że ma w miejscu dolnej jedynki takie przecięcie, aż podkrwione może wyjdzie ząbek na dniach.

Odnośnik do komentarza

U nas dziś ulewa taka ze dosłownie woda płynie i ciemno jakby wieczór był. Tez mieliśmy jakąś nie spokojna nocke kręcił się strasznie i rzucał w tym lozeczku.
Uwaga mamy pierwsza kupe do nocnika hehe. Mały czasem tak się męczy i steka aż się bordowy robi i strasznie twarda kupke robi wiec postanowilam sądząc go na nocnik może mu lżej będzie szło.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie ;)
Czytam was cały czas ale co się biorę żeby coś napisać to mi coś wypada.
Zosia raczkuje i wszędzie jej pełno, ostatnio nie mam czasu nawet posprzątać czy coś ugotować , bo marudzi i ciągle potrzebuje uwagi.
Staje na kolanach i już nawet z dwa razy ustala na nogi.
Megs u nas też z tymi kupkami kiepsko, pręży się, robi czerwona i ciężko jej zrobić a jak już zrobi to właśnie taką twarda. Nie wiem od czego to? Może coś nie tak daje jej do jedzenia?
Ewelina współczuję choroby i zdrówka dla Ciebie i dla Amelki.
U nas upałów nie ma tak za bardzo. Ostatnio większość dnia spędzamy na podwórku.
A gdzie się podziała Renata, Kornelia, Agaaa25 ?? I reszta ;))

Odnośnik do komentarza

Hello dziewczyny, w końcu jest co czytac ;))

Ewelinchien zdrowka jeszcze raz bo coś wam nie może odp puścić chorobsko. U mnie też rogal jest w użyciu bo wypełnia przestrzeń między łóżkiem a łożeczkiem i dzięki temu nie musze się bać ze mała spadnie bo spi z brzegu.

Magada jeśli chodzi o bieganie to ja wracam po ciążowym lenistwie, minął rok nic nie robienia i prawie trzeba zacząć od początku tylko trochę się szybciej wraca. Biegam na razie raz w tyg ale jak tylko wykarmie mala to dawaj dluga... bo wcześniej to brałam udział w biegach od 5 km do polmaratonu. Uwielbiam i jestem uzalezniona ale przynajmniej się wyrównuje z moim slodyczowym uzalenieniem.

Megs Dawidzio wymiata na tym nocniku. U nas tez kupy twarde a tylko raz dziennie jemy coś innego niż cycek.

PeggiSu u nas tez marudy okropne, 30 min po spaniu jest dobrze a pozniej raczki raczki i raczki, obstawiam zęby no chyba ze jakoś skok.

Ang gratulacje postepow i lecę na pocztę zobaczyć Twojego synia ;)) moja tez dzis miała w nocy pobudke i taki placz chyba z 15 min. Juz się odzwyczailam bo jak była noworodkiem to ostatni raz tak plakala, należy do pogodnych dzieci.

Magda no teraz to będzie sztuka zapanować nad pelzakami i dom ogarnąć. I jeszcze żeby nic nie spadło na głowę. Catering trzeba zamówić ;P

U nas marudki i raczki, jedynie dzięki spacerowce można spokojnie chodzić na spacery. Moja dziewczyna jest bardzo wiejska cały dzień by na polu siedziała, jak tylko wchodzę z nia do domu to ryk. I te pobudki o 6 mnie wykoncz.
Miłej niedzieli Mamuski piszcie czesciej.

Odnośnik do komentarza

Maszkaron, PeggiSu Wasze skarbusie śliczne i widać, że już raczkują, albo lada moment zaczną. Cieszę się z postępów mojego synka bo jest wczesniakiem, a z moimi problemami w ciazy i tym wcześniejszym porodzie to bałam się o Jego rozwój. Na razie jest super, oby jeszcze był spokojniejszy, ale nie może być idealnie ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, sodki ze rzadko sie odzywam ale z mlodym coraz mniej czasu, czytam was na bierzaco ale czasu odpisac i zebrac mysli nie ma...
Krzys juz raczkuje juz albo dopiero bo jest najstarszy a widze ze niektore dzieciaczki juz raczkuja...
Smialam sie jak pisalyscie ze dzieci na okragle rocznice bo u mnie 30 lipca bedzie pierwsza rocznica slubu :-D ale znamy sie z mezem od 8 lat
... Czas leci, a propo bo zapomnialam tez Wam podziekowac za zyczenia urodzinowe :-*
Wracajac do Krzysia to od trzech dni raczkuje i uwielbia wszelkiego rodzaju przewody i kabelki i wszystko poszlo do gory ale i tak trzeba pilnowac na okraglo bo rowniez rozrywka jest dopadniecie sie do butow, pantofli i branie do buzi wiec trzeba pilnowac a no i wczoraj dopadl sie do psa i biedny pies sie nie ruszal, nie wiedzial co zrobic a Krzys siedzial i go glaskal i wciskal palec w oko i probowal za jezyk zlapac :-D a i uwielbia jak doczlapie sie do szafy gdzie jest lustro od podlogi i sie bawi z kolega :-D i lustro wypalcowane... A ja tylko latam z odkurzaczem i mopem bo nie dosc ze pies to jeszcze kot... No i uczulenie... Masakra... Na szczescie na razie mu sie goi zostaly tylko rozowe slady na skorze ale to pewnie tez zniknie... Ja teraz mam chwile spokoju bo krzys dostal pietke sucha do gryzienia a zaraz kapiel, jedzenie i spac.
Dzis bylismy z mezem i Krzysiem w zoo i Krzys tak sie smial na kozy w mini zoo gdzie mozna bylo doksc do zwierzat ze ta koza zaczela beczec na niego... Obserwowal wszystko nie wiedzial na czym sie skupic i jak tylko wrocilismy do auta to w 2 sekundy zasnal tak sie zmeczyl.
A teraz tydzien bedziemy miec zapiernicz bo w sobote wyjezdzamy na wczasy wiec musze wszystko pokupowac, poprac, poprasowac... I byc gotowa na wszystko bo za granica trudniej ze wszystkim szczegolnie z takim malym potworkiem
Megs super z tym nocnikiem :-D moj potworek tez sie zazwyczaj czerwony robi jak kupke robi ale tylko ma chwile i nie ma jakis bardzo twardych kupek a czasami jak siedzi i zrobi kupe to mu plecami wychodzi...
Ewelina zdrowiejcie bo przerabane jeszc ze takie pogody przy chorobie na pewno daja popalic... Ja liczylam dzis po poludniu na jakis deszcz bo strasznie goraco ale niestety nic na razie nie spadlo... I siedzimy przy wentylatorze...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

U nas dzisiaj dzień marudy. Spanie po pol godz i piski i placzki. Chciałam by go tatuś pobawil ostatni dzień urlopu ale ten cholernik ręce do mamy wyciągał. Kupilam fotelik wybralam espiro delta nie wiem czy będziemy zadowoleni ale mam nadzieje ze tak. Do 13kg tyłem potem przodem.

Ang Oliwier do schrupania. Maszkaron twoja niunia tez słodka i taka wesola, a mata super gdzie kupowalas?internet?

Dawid ma chyba jeszcze za słabe raczki do raczkowania albo za ciężką dupcie bo stanie na czterech i się buja albo raz ręce przelozy i leci na buzie albo na bok.
Mam nadzieje ze noc spokojnie minie bo takie jakieś duszne powietrze ciężko usnac mu było i cały mokry. Niezawodny szumis jeszcze daje rade :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Megs oczywiscie ze allegro ;)) fajna polecam

Mija niunia zaliczyla dzisiaj spotkanie z panelami. Siedziala i puscilam ja bo siegnelam po zabawke a ja przewazylo do tylu. Na nieszczęście byla na brzegu maty i główką uderzyla w panele. Byl placz na szczescie krotko, my bardziej przestraszeni. Ale mam nadzieje ze nic strasznego sie nie stalo, pozniej juz sie śmiała.

Dobrej nocki ;))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...