Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Renataki84 śliczności ta twoja Lila. Moja Maryś też jeszcze sama nie siada. Jak ją posadzę to trochę usiedzi sama, ale czasem jak się zapomni to zaraz ląduje. A i ząbków nie ma wcale. Na wszystko przyjdzie pora.
Megs niezły zawodnik z twojego Dawidka. Nie masz przy nim spokoju. Jak nie marudzi to zwiedza świat. Musisz cały czas mieć go na oku. Jak ty cokolwiek robisz w domu? U nas spokojnie. Położę małą na dywanie i mogę zająć się czymkolwiek, a ona walczy w swoich zabawkach. Leżaczka już nie używamy. Wyrosła po prostu, a z resztą już ją nudził. Dobrej nocki mancie.:)

https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4zniq8um2d.png

Odnośnik do komentarza

Ranata Lilka przeslodka :)) czekamy na come back ;) nic sie nie martw jak pisze Magada bo u nas tez to siedzenie jeszcze nie jest pewne a zabkow tez mamy brak a u Was juz 6, chyba prowadzicie w tej kategorii.

Megs Dawid jest spyciula szybko mu nauka idzie ;))

U nas lezaczek jeszcze do karmienia uzywamy i czasem ja wsadzam jak musze cos zrobic. Ale juz tez mniej chetnie w nim siedzi.

Udanej slonecznej niedzieli

Odnośnik do komentarza

Magda no właśnie niewiele robię w domu. Jak śpi albo jak chwile jest w chodziły czy krzeselku do karmienia to owszem cos tam uda się ale większość moja mama robi np obiady a to juz jest dużo ze nie muszę gotować. Dobrze ze córka juz samodzielna bo by mi rak zabrakło a ile razy robię cos z młodym na rękach.

Dziś dziwną noc o 23 juz obudził SOE z placzem i wypił mleko. Spał do 5 po czym oczy jak 5zl i mialczy by GP wyciągnąć z lozeczka. Dalam mu znów mleko i przytulilam w łóżku ( o dziwo czasem mi pozwoli się potulic bo on to z tych nietulących) i uznał do 7.30 a ja taka jakąś rozbita i głową mi pęka.
Miłego dnia piękne słonko świeci. :-)

A Renata no wreszcie się odezwalas Lilusia przesłodka.
Spadam bo bestia wyrywa mi telefon z reki

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Cześć cześć ;)
U nas dziś tak gorąco, że wytrzymać się nie da a na być podobno jeszcze gorzej. Mała tylko w samym pampersie i cała zgrzana. Mieszkamy na poddaszu...
Renata gratuluję tyle ząbków dla Lilki . Śliczny pajacyk jak się nie mylę chyba z next ?? Gdzie kupujesz ? Bo ja uwielbiam ubrania z nexta ;)
Magda ślicznie się bawicie ;) i Marysia urocza.
Dziewczyny planuję kupić małej suchy basen z kulkami i zastanawiam się czy będzie wogole zainteresowana. Ma może któraś z was ?? Ogólnie ma w domu basen zwykły taki i w środku zabawki to chętnie siedzi w nim i się bawi.

Odnośnik do komentarza

Cześć:)
U nas dzisiaj tak gorąco ze nie da się nawet swobodnie oddychać...
Mały siedział dzisiaj w basenie, raczkował w nim i starał się wyjsc:)
Od poczatku wakacji chodzimy z Oliwerkiem na zajęcia nauki pływania dla maluszków i szczerze każdemu je polecam:)
Dzisiaj na horyzoncie kolejny zabek... mam nadzieje ze szybko się przebije bo małego meczy już drugi tydzień...
Dziewczyny, śliczne macie dziewczynki;)

Odnośnik do komentarza

Hej. Ślicznej wasze gwiazdy!!!
U nas dziś tez taka gorączka ze nie idzie wytrzymać zwłaszcza w domu. Na dworzu w cieniu przyjemnie niż w domu. Mały dziś spał dwa razy po pol godz a po 17 jak mi usnal na dworzu to do 19 i teraz pewnie będziemy się męczyć do 23. W ogule taki sen ma niespokojny albo mu za gorąco albo przez te ząbki. Noc będzie ciezka tak mamy gorąco (ostatnie piętro)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny przesylam pozdrowienia z Chorwacji podobno rownie goracej co Polska :-) my z wody prawie nie wychodzimy... Krzys plywa sobie w takim dmuchanym krzeselku albo z nami na materacu siedzi... Powiem wam ze jestem dumna z Krzysia bo to ze on wytrzymal taka podroz to szacun... Wiadomo jechalismy duzo dluzej ni bylo zaplanowane ale jazda na noc to byla udreka dla nas bo bylismy strasznie padnieci ale mlody bardzo duzo spal na szczescie a jak sie budzil to na picie, jedzenie, zmiane pampersa. Jeszcze tylko zeby tak w druga strone bylo... Zdjecie wysle jak wroce do pl bo tu slaby internet, a musialam nadrobic czytanie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

Aga zazdroszcze, zawsze chciałam do Chorwacji na wakacje jechać...może kiedyś będzie nam dane. Super podziwiać Krzysia ja bo je się co to będzie jechać z tym moim maruda na długi weekend nad jeziorko tylko 60km od nas. Miłego urlopu i czekany na fotki.

Klodi ja nie pomoce bo mój jest na mm i po stałym posiłku popija herbatka co prawda tylko parę lykow i zawsze 3 godziny wytrzyma czasem nawet dłużej.

U nas taki skwar ze nie wyrabiany 27'mam w domu zdycham. Mały trochę marudzi. Wczoraj moczyl dupcie w basenie na działce nawet mu się podobało. Zaraz IDE na dwór bo jak na razie jest przyjemniej jak w domu. A jak wasze dzieciaczki znoszą upały?

Dawid z dnia na dzień coraz odwazniejszy próbuje wstawać przy wszystkim co się da.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Megs u nas też tragedia. W domu 28 stopni- mieszkamy na poddaszu. Zosia się wczoraj kapała 3 razy.
Klodi u nas mała nie je już wcale mleka. Wcześniej jadła chociaż dwa razy w nocy po 120 a od dwóch dni nie chce wcale. Płacze jak jej tylko butelkę z mlekiem daje. Jak jej dam wodę w nocy to pije chętnie.
Dziewczyny mam taki problem, że od dwóch dni Zosia nie robi siku od 22 do 8 rano. A jak tylko się obudzi to siusia już normalnie. Juz od 10 zmieniłam 3 razy pampersa. Nie wiem czy powinnam się martwić ?? Iść do lekarza ? W dzień robi siku i to sporo i sporo też pije. Tylko dwie noce takie się zdazyly. Może to przez te upały, bo poci się strasznie.

Odnośnik do komentarza

Kłódki u nas stałe posiłki to kaszka ok 9.30, potem deserek po spaniu różnie to wychodzi między 12- 14 tą, obiadek między 15-17 a potem kaszka przed snem 20-22. Cyc dalej na żadanie tak z 6 - 7 razy, więc nie kontroluję ile wytrzymuje pomiedzy posiłkami. Nie dopajam, bo chce jak najdłużej utrzymać laktację. W te upały więcej pije i staram się więcej karmić. W upały raczej nie wychodzimy. Tylko rano na zakupy, a pod wieczór do ogródka. Maryś w te upały nie chce spać a jak śpi to niespokojnie i krótko. Ale dajemy jakoś radę. Przynajmniej pranie schnie ekspresowo;). Ewelinchien fajnie, że mała już próbuje jeździć;). I dobrze że konik spokojny. U nas koty na widok Marysi wpadają w popłoch i nie ma szans na przyjacielskie przytulasy. Megs teraz chyba musisz mieć oczy dookoła głowy. Fajnie patrzeć jak te nasze maleństwa rosną. Dziś kolejny cieplutki dzień. Dobrego dzionka wszystkim życzymy.

https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4zniq8um2d.png

Odnośnik do komentarza

Kłódki u nas stałe posiłki to kaszka ok 9.30, potem deserek po spaniu różnie to wychodzi między 12- 14 tą, obiadek między 15-17 a potem kaszka przed snem 20-22. Cyc dalej na żadanie tak z 6 - 7 razy, więc nie kontroluję ile wytrzymuje pomiedzy posiłkami. Nie dopajam, bo chce jak najdłużej utrzymać laktację. W te upały więcej pije i staram się więcej karmić. W upały raczej nie wychodzimy. Tylko rano na zakupy, a pod wieczór do ogródka. Maryś w te upały nie chce spać a jak śpi to niespokojnie i krótko. Ale dajemy jakoś radę. Przynajmniej pranie schnie ekspresowo;). Ewelinchien fajnie, że mała już próbuje jeździć;). I dobrze że konik spokojny. U nas koty na widok Marysi wpadają w popłoch i nie ma szans na przyjacielskie przytulasy. Megs teraz chyba musisz mieć oczy dookoła głowy. Fajnie patrzeć jak te nasze maleństwa rosną. Dziś kolejny cieplutki dzień. Dobrego dzionka wszystkim życzymy.

https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4zniq8um2d.png

Odnośnik do komentarza

Magda, to mnie uspokoiła bo nam wychodzi tak z 7-8 albo i więcej karmien w ciągu dnia i 2-3 stałe posiłki + woda ile potrzebuje. Mały potrafi napić się wody i za minutę wołać cyca;) taki cycusiowy chłopak mi się trafił;)
My jemy obiadek koło 12 i taki podwieczorek koło 16-17 rano nie ma czasu na śniadanie bo po nocnym spaniu wytrzymuje zaledwie 1,5-2h, wola cycusia i spanie;)
My w te upały całymi dniami siedzimy w cieniu na polu w przewiewnym miejscu, mały zadowolony i zaczyna sam siadać czasami;)
Dzisiaj wrzucę go do basenu to trochę się jeszcze ochłodzi po drzemce.

Odnośnik do komentarza

Magda, to mnie uspokoiła bo nam wychodzi tak z 7-8 albo i więcej karmien w ciągu dnia i 2-3 stałe posiłki + woda ile potrzebuje. Mały potrafi napić się wody i za minutę wołać cyca;) taki cycusiowy chłopak mi się trafił;)
My jemy obiadek koło 12 i taki podwieczorek koło 16-17 rano nie ma czasu na śniadanie bo po nocnym spaniu wytrzymuje zaledwie 1,5-2h, wola cycusia i spanie;)
My w te upały całymi dniami siedzimy w cieniu na polu w przewiewnym miejscu, mały zadowolony i zaczyna sam siadać czasami;)
Dzisiaj wrzucę go do basenu to trochę się jeszcze ochłodzi po drzemce.

Odnośnik do komentarza

U nas tez Skwar, a na 3p mam ok 30 stopni. Mały strasznie marudzi, cały spocony. Nauczył się sam siadać i wczoraj miał już mały wypadek. Mąż tak go pilnował, że się przewrócił i uderzył w główkę, strasznie płakał. Teraz te nasze bobasy to już strach sanepid nawet na podłodze zostawić. Megs, gratki dla Dawidka, silny chłopak. Oliwierek w nocy budzi się teraz z 6 razy, a kiedyś 2

Odnośnik do komentarza

hejo dziewczyny :)))
my tez siedzimy w domku bo inaczej sie nie da, we wtorek u mnie na termometrze 50 st w sloncu, zero wiatru, normalnie afryka.

ang81 u nas tez juz byl taki wypadek, ale nie uniekniesz bo ja siedzialam obok i na chwile spuscilam wzrok i bam.

klodi u mnie tez staly posilek raz dziennie a reszta cycus prawie co 2h ale ja nie nazekam bo po pierwsze chce utrzymac laktacje a po drugie wygoda.

megs Dawid wymiata, chyba przoduje w zdolnosciach ruchowych, mocny facet.

aggaa wypoczywajcie :))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...