Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć a u nas dzis wielki upał i ciezko wytrzymać. Monalika super ze sie udalo ta glukoze zrobic, a teraz zycze ci milego wyjazdu, oby pogoda dopisała:) my planujemy wyjazd w poniedziałek:) juz sie nie moge doczekać:) Patrycja2403 ja tez nie mam problemow ze snem bo po calym dniu z rocznym dzieckiem, wieczorem ogarniam dom na szybko i między 23-24 juz zasypiam;) ale u nas tez jest goraco i całą noc mam otwarty balkon a spie bez kołdry:) Panifionaa daj znac jak po wizycie bedziesz:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam bo przyznam się szczerze że nie miałam odwagi... cieszę się że u was wszystko dobrze i trzymam za was kciuki. Tak okropnie wam zazdroszczę ale nie w złego tego słowa znaczeniu. Po stracie mojej małej córeczki nie mogę dojść do siebie nie ma dnia żebym nie zastanawiała się dlaczego Bóg zabrał mi moje maleństwo. Bardzo ciężko się z tym żyje. Tak bardzo za nią tęsknię... Każdy mnie pociesza że jeszcze dane mi będzie być mamą ale ja oddałabym wszystko żeby być mamą tego maleństwa które mnie opuściło. Jestem na zwolnieniu nie mam odwagi i siły żeby wrócić do normalnych obowiązków nie tak planowałam najbliższe miesiące... Przepraszam że was tu jeszcze obarczam ale kto mnie lepiej zrozumie niż matki. Pozdrawiam was ciepło. Aneta

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

Atena1987 bardzo mocno Ci współczuję, Ja Moje poprzednie maleństwo straciłam wcześnie bo w 10 tygodniu i bardzo to przeżyłam i dlatego nie wyobrażam sobie co musisz czuć Ty... tyle czasu nisikas pod sercem a tu taka tragedia... Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że najlepszym lekarstwem jest kolejna ciąża ... Mi zalecane odczekać 3 miesiące ale nie dałam rady i w drugim miesiącu już w ciazy byłam za pierwszym razem się udało :-) też ten miesiąc jest dla Mnie ciężko bo gdyby nie to co się wydarzyło miałabym już pewnie Swoje maleństwo przy sobie... gdyby nie to ze jestem znowu w ciazy byłoby Mi na pewno trudniej... więc myślę że gdy po raz kolejny będziesz w ciazy to będzie już wszystko ok i uda się do końca :-) trzymaj się kochana i myśl o kolejnym dziecku a o Tym którego nie było Ci dane poznać osobiście i tak nigdy nie zapomnisz ... musisz się pozbierać i żyć dalej ze Swoim Aniolkiem w sercu:-):-);-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribdtlc9238.png

Odnośnik do komentarza

atena1987
Cześć dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam bo przyznam się szczerze że nie miałam odwagi... cieszę się że u was wszystko dobrze i trzymam za was kciuki. Tak okropnie wam zazdroszczę ale nie w złego tego słowa znaczeniu. Po stracie mojej małej córeczki nie mogę dojść do siebie nie ma dnia żebym nie zastanawiała się dlaczego Bóg zabrał mi moje maleństwo. Bardzo ciężko się z tym żyje. Tak bardzo za nią tęsknię... Każdy mnie pociesza że jeszcze dane mi będzie być mamą ale ja oddałabym wszystko żeby być mamą tego maleństwa które mnie opuściło. Jestem na zwolnieniu nie mam odwagi i siły żeby wrócić do normalnych obowiązków nie tak planowałam najbliższe miesiące... Przepraszam że was tu jeszcze obarczam ale kto mnie lepiej zrozumie niż matki. Pozdrawiam was ciepło. Aneta

Wiem jak musi Ci być ciężko. Mam koleżankę, która tydzień temu straciła swoje drugie maleństwo. Pierwsze na przełomie styczeń - luty, teraz drugie. Widziałam się z nią wczoraj i tez mówiła że zazdrości mi w pozytywnym znaczeniu, strasznie na mnie uważała i podkreślała że ma dwa aniołki. Nie wiem dlaczego tak jest, że Bóg daje życie i tak szybko je odbiera. Moja koleżanka dbała o siebie itd. Wiem, że są dziewczyny które piją, pala, zużywają narkotyki i ciąża w porządku i dzieci zdrowe itd.. Nie wiemy co nam jest pisane i dlaczego pewne sytuację w naszym życiu maja miejsce. Wiedz że zawsze jesteś na forum mile widziana. Wpadaj, pisz odzywaj się. My tu jesteśmy z Tobą całym sercem. I czekamy na wieści, że w Twoim brzuszku zamieszkał nowy lokator. Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Gość Panifionaaa

Atena myślę o Tobie często i chyba Cię przywołałam myślami. Niewyobrazam sobie co czujesz. to musi być okropne . Owszem ja także straciłam ciążę ale na samym początku i od razu później wpadłam w wir pracy i ludzi by zapomnieć niestety zrobilam źle ponieważ nie miałam pojęcia że jestem w kolejnej ciąży i skutki są tego. Ja zaszlam dwa tyg po zabiegu lyzeczkowania całkowicie nieświadomie. Pamiętaj że jesteśmy z Tobą sercem.I tak jak mówisz tylko matka potrafi zrozumieć bolejace serce drugiej matki

Ja po wizycie. U maluszka wszystko jak najlepiej, szyjka też długa zamknięta więc jest się z czego cieszyć ale ja jakoś nie potrafię . Może faktycznie mam uraz i dopiero będę się cieszyć jak już się urodzi całe o zdrowe.
Justynka już śpi , upał był nie miłosierny po tym deszczu a teraz znów pada i grzmi dookoła
Ja leżę wcinam chrupki i zaraz planuje iść do łazienki i spać . Dobrej nocy mamusie !

Odnośnik do komentarza
Gość Panifionaaa

Dzień dobry ;-)
Halo co z wami ?
Ja miałam dziś pobudkę o 6 i tak się nie wyspalam że szok, teraz mała maruda ucina drzemkę a ja ide zaraz pranie nastawić
Też macie czasem taie dni że nie macie kompletnie na nic sił ?
Ja ostatnio zbyt często takie miewam ;-)
Jakoś ciężej przechodzę ta ciążę...
Odezwijcie się mamuśki !

Odnośnik do komentarza

Urlop mi przyznali teraz 4 dni lenistwa, ale jakoś nie mogę usiedzieć na miejscu tylko łażę i sprzątam, bo koło 13 komisje budowlaną ze spółdzielni mam. Odbierają nam okna a mój kot jakby się uparł i cały czas je paprze a ja latam i muszę całe umyć.

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37cwa1tvsvvnny.png]Tekst linka[/url]a href="https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx0tc7at991j01.png]Tekst linka[/url][url=[im

Odnośnik do komentarza

Mały ruch na forum, bo są wakacje a większość woli widocznie korzystać ze słonka niż siedzieć w internecie :)

My urlopujemy się do niedzieli a potem powrót do zakupów sprzątania i gotowania.. oj nie chce się mega!
Wizytę mam dopiero 17.08 ale będę chciała poprosić w poniedziałek o jakieś zwolnienie bo pracuję od początku ciąży mimo wszelkich bóli, stanów zapalnych czy wizyt w szpitalu. Tak wiec stwierdziłam, że co za dużo to niezdrowo.

Powiem wam że od kiedy jestem nad morzem maleństwo chyba głównie śpi i odpoczywa razem ze mną bo praktycznie prawie mnie nie kopie a ja już to delikatnie. Wczoraj wieczorem specjalnie położyłam się na plecach żeby poczuć ruchy bo zaczęłam się zastanawiać czy to ja przesyłam zwracać na nie uwagę czy mała tylko śpi. Na szczęście od razu dała o sobie znać i brzuszek falował tak śmiesznie :)

Atena bardzo Ci współczuję i często o Tobie myślałam :* myślę że czas jest tutaj najważniejszy.. z biegiem czasu będzie Ci lżej i niebawem znów pojawi się pod Twoim serduszkiem mały skarb który zostanie już na zawsze :*

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zf0ol3s77.png

Odnośnik do komentarza

listopadowka093
A moja niunia od kilku dni caly czas caly dzien sie wierciucha az sie martwilam ze cos nie tak bo ciagle nie spi ;p nawet noca.. ale to takie slodkie..
Ogladalam dzis przylot papieża i płakałam na tym hymnie ajj... hormony...

nie moge znalezc tej tabeli z wyprawka???

Tabelka z wyprawka jest w linku u Panifiony, masz ja w innym arkuszu podpisaną jako wyprawka. Tylko dziewczyny tam jest dużo rzeczy, gadżetów, których nie trzeba kupować.. wrzuciłam je w listę aby można był się o nich dowiedzieć. No i wiadomo, wszystko zależy od tego ile chcemy wydać hi hi:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1rjjsobtdw.png

Odnośnik do komentarza

Hej ja zazwyczaj pisze ok 12 bo wtedy syn idziw spac i mam chwile na 2 sniadanie i na forum właśnie;) Ja tez mam takie dni ze nic mi sie nie chce ale mam tez i takie ze od rana jestem pelna energii i ciagle jestem na nogach i cos robię;) dzis jest akurat dzien energii wiec obiad juz gotowy, pranie zaraz bede wieszac, spacer z synkiem zaliczony, zakupy tez i po sniadanku jeszcze kuchnie ogarne i bede miala wolne;) Moj maluszek tez czesto daje o sobie znać, ale odkad zmienil pozycje to nie mam juz parcia na pecherz tylko czasem mnie zgaga łapie:/ Fiole ja jeszcze nie bylam u stomatologa moj lekarz tez nic na ten temat nie mówił. Pewnie dopiero pod koniec sierpnia sie wybiore bo bedzie moja mama to zostanie z moim synem:) ale dobrze ze u ciebie nic nie trzeba robic;) a jesli chodzi o wyprawke to ja jeszcze nic nie kupilam;) nie mam na to narazie czasu:) ale w pierwszej ciazy to juz od 5 miesiąca cos powoli kupowalam, robiłam listy co trzeba kupić teraz podejscie sie zmieniło:) na ta liste patrzylam i czesc rzeczy mam czesc nie byla mi porzebna a jak cos mi jeszcze przyjdzie do glowy to dopiszę tylko kompa bede musiala wlaczyc bo teraz caly czas na tel:) ale sie rozpisalam, milego dnia mamuśki:)

Odnośnik do komentarza

Moja córcia delikatnie daje o sobie znać! Zawsze jak sobie pojem, a później się położę to szaleje w brzuszku. Jeszcze mnie nigdy nic nie zabolało od tych jej wygibasow. Lubi wspinać się po prawej stronie brzucha obok pępka, nie wiem czy to pupa czy głowka hi hi,ale dziwne uczucie bo robi się nagle tam tak twardo i takie wzniesienie widać!:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1rjjsobtdw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...