Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie macie racje z tym szpitalem i lepiej dmuchac na zimne. Moj mezulek wogole sie nie przejal i pojechal do mamusi auto jej naprawiac. Chodzi tylko i powtarza ze w pierwszej ciazy tak nie wymyslalam. . . eh Moze jak wroci to sama pojade skoro go to nie rusza aczkolwiek wydaje mi sie ze dzis jest lepiej. W swieta to pewnie trudno bedzie o lekarza a dzis jakas szansa jeszcze jest.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywf71xlzpdv0fe.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie.Jeśli chodzi o plamienia i bóle brzucha,mi pani doktor powiedziała,że jeśli się pojawią,to od razu wsiadać i jechać do szpitala.I ja bym się do tego dostosowała.A jeśli chodzi o święta,to ja wszystko sama,ale jak chyba pisałam,nie czuję się jak bym była w ciąży...Żadnych,ale to żadnych objawów...Na szczęście już mogę świętować..Wesołych i Spokojnych Świąt wam wszystkim..I z dobrym samopoczuciem ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja swojego meza zaopatrzylam w ksiazke "w oczekiwaniu na dziecko" (polecam), siedzi, czyta, nie marudzi ;) ale chyba tez nie dociera do niego tak naprawde to ze zostanie ojcem, chociaz zarzeka sie ze sie cieszy :)

Wesolych swiat dziewczyny! Spokojnych przede wszystkim, bez zadnych problemow, mlodsci, bolesci i stresujacych sytuacji :) odpoczywajcie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq90bv50djf5mz.png

Odnośnik do komentarza

ja jestem na luteina i nospie. to samo dawali w szpitalu. leżę ile się da. nigdzie dziś nie wyszłam. przygotowania odpuscilam- mamę ściągnęła do córki i leżakuje. święta w szpitalu to porażka. jeden lekarz na cały oddział. zero badań.dotrwam do wtorku i pójdę do swojego gin na wiz z usg. boli nie mam, tylko to brudzenie na bieliźnie-wiem ze różnie się może skończyć,ale liczę po cichu ze może jakoś się tym razem maleństwo wybroni.

Odnośnik do komentarza
Gość Trzymająca kciuku

Witam co prawda nie jestem w ciąży ale ktoś B.mi blisko jest ciąża długo wyczekiwana były dwa zarodki niestety tydzień temu jeden straciła został jeden żywy trzymam mocno za to maleństwo wielka radość niestety w piątek serduszko maluszka biło tylko 70ud/min gdy ładnie rośnie lekarz powiedział że to nie dobrze... I znowu smutek ogromny to 7 tydzień, okres świąteczny w środę wizyta u lekarza i tak wszyscy czekamy na dobre wieści.Sama dlugo walczyłam o moje dzieciaki i tak b.chciałabym aby na początku listopada było maleństwo.Trzymam za Was kobitki i za wasze maluszki.

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki :-)
Jak się czujecie? Pojadłyście?
Powiem Wam, że ja jestem cały czas głodna przez ten ślinotok, ale nie potrafię zjeść dużo. po godzinie od obiadu znowu jestem głodna :-p
Muszę uważać, bo po dwóch ciążach mam już spory zapas kilogramów.
Smigus-dyngus mokry? ;-)
Bałam się, że będę miała rano wiadro na głowie, bo mój partner to wariat, ale na szczęscie nie zaszalał tak bardzo :-p

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

A ja znowu cale swieta w strachu:( dostalam krwawienia znowu, bylam w szpitalu zrobili usg, stwierdzili ze dzidzia zyje, kazali dalej brac duphaston i czekac:/ odchodze od zmyslow juz, bo ciagle plamie juz troche mniej ale jednak do tego zaczal bolec mnie brzuch juz sama nie wiem czy z tych nerwow czy faktycznie cos zlego sie dzieje:"/ dziewczzyny ta ciaza chyba wykonczy mnie psychicznie:(

Odnośnik do komentarza

Aldus90 musisz postarać się być spokojna, bo jak będziesz się denerwować i zamartwiac to możesz tylko pogorszyć sytuacje. Będzie dobrze, dzidzia jest silna, Ty też musisz być :-)
Ja się w te święta nie objadlam, wszystkiego po trochu.
Wy też jak tylko wstawienie to macie takiego mega głoda?! Ja jestem tak głodna ze aż mi słabo.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e4ta8zno5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...