Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

KasiKate, z tego co się orientuję, to aktualne wytyczne mówią o wyłącznym karmieniu mlekiem (matki lub modyfikowanym) do ukończenia przez dziecko 6 miesiąca życia. Odnośnie glutenu to czytałam, że wcześniejsze jego wprowadzenie nie zmniejsza ryzyka jego nietolerancji przez organizm, więc wg mnie też nie ma sensu się spieszyć..
Oczywiście każda z nas zadecyduje sama, ja nie planuję podawać Młodemu przed ukończeniem pół roku nic poza moim mlekiem. A później dietę chcę mu rozszerzać bardzo powoli, zdąży się jeszcze najeść w życiu wszystkiego ;) Ogólnie jakby ktoś znał jakąś fajną stronę / książkę z aktualnymi wytycznymi to dajcie znać proszę, bo ja póki co wszędzie po trochu czytam, a wolałabym mieć wszystko w jednym miejscu. Mamy jeszcze 2 miesiące, więc się tez nie stresuję.

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp8nj9ljuv.png

Odnośnik do komentarza

Bylismy 2 godziny na spacerku do 14:30 i maly od godziny ma drzemke:) ja relax!Spac mi sie chce,ale nie oplaca mi sie bo moze za chwile sie obudzi.Wyciagnelam kopyta i ogladam przepisy:)na ciasta oczywiscie:D...marzy mi sie....snickers:)ale nie umiem go zrobic,za duzo roboty i za drogi:P moze na Wielkanoc.

Ja kaszkę tez za jakis czas wprowadze,ale zrobie najpierw zwykła mannę.

My bioderka mielismy 2 razy i koniec.

Aliceteż pewnie bym wymieszala wszystko!a sera dowalila tyle,że kolacyjka by stracila cała zdrowotność:) Kocham zolty ser.

Moj wraca o 20.
WawAniato o której maz konczy prace?bo jak moj wraca miedzy 20-21 codziennie to ja juz na nic nie mam sily!zawsze.codziennie jak ktoras z Miś odkurzam,myje podlogi,a maly w bujaczku rozkrzyczany:( wieczorem juz bym nie miala sily na sprzatanie.

Kurcze marzy mi sie zostawuc malego na jakies 3-4 godziny i isc na kolacje.Niestety nie ma szans bo by padł z glodu:(je dalej co 1,5-2,5godz.)L:(( a poza tym nikt nie chce z nim zostawac...

Odnośnik do komentarza

ela_85ja też wlasnie jak chodzilam na fitness to nie dla chudniecia bo nie musze,ale zeby na maksa sie wypocic:)glosna muzyka i to co sie dzieje na sali(ta potliwość) jest dla mnie najwiekszym relaksem!:D
fajnie,że chodzisz regularnie!Mi się jakos odechcialo:( bo po prostu ciagle kombinowanie z kim Mikolajka zostawic,a ja baardzo nie lubie kogoś o coś prosic,jakos sie wstydze!

Odnośnik do komentarza

Pauka89 ja też kocham żółty ser, wszelkiego rodzaju, chociaż największą miłością darzę Cheddar'a i oryginalną holenderską Goudę. Zresztą wszystkie sery kocham, pleśniowe też :D

My na bioderkach byliśmy raz, w styczniu, w kwietniu mam przyjść drugi raz, bo musza być w książeczce wbite 2 wizyty, pomimo, że z bioderkami wszystko ok :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0ak4fq60ai.png

Odnośnik do komentarza

Pauka - m;oj wraca różnie strasznie teraz. Zawsze byl najpóźniej 15:30 ale po zmianie pracu najwcześniej o ktorej moze byc to 16:30, ale przeważnie jest kolo 19:00... i wtedy słyszę ze jest zmęczony. No rozumiem ale chyba ja tez moge byc? A jak on caly dzien Malej nie widzi tp 15min bym mogla spokojnie zjesc kolacje to chybs nie jest dużo?

Poza tym dziewczyny POMOCY! Dzis powinam dostac okres, trzeci po porodzie. No i spoko, rano przyszedl, polecialo ttroche krwi, zawsze tak miałam. Ale potem cisza. No i teraz wieczorem poczulam ze polecialo wiec do łazienki. Ale zamiast krwi... cos czarnego :/ co to moze byc??

Odnośnik do komentarza

WawAnia może jeszcze jakaś "resztka" po porodzie wyleciała, ewentualnie to był jakiś skrzep, czy coś. Jeśli nie krwawisz mocno i nic nie boli, to chyba nie ma powodów do paniki :) Mi lekarz mówi, że do pół roku różne dziwne rzeczy jeszcze się tam mogą dziać, więc... Ale jeśli Cie to niepokoi, to umów się do lekarza, niech przegląd zrobi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0ak4fq60ai.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja od kilku dni ledwo żywa. Nasza Ala krzyczy i krzyczy i ciagle wymaga naszej uwagi. Ja juz nie mam siły. Nie placze tylko krzyczy. Nie wiem czy to ns zęby czy cooo. No i wogole nie spi. W noc przy cycu i to z jednego na drugiego ją przekładam i ciągle cos źle. No szoook.
Widze temat chrzcin był i rozszerzania diety.
Ja dziś podałam trochè marchewki,dosłownie może z 2 łyżeczki. Jezdzi jej w tym brzuchu i kupki czesciej robi niz zwykle wiec moze cos ta marchewka zatrzyma.

Odnośnik do komentarza
Gość Cukinkaa

WawAnia może to coś dziwnego to był jakiś skrzep i właśnie się go pozbyłaś :)

A moja Pola od 16 ucina sobie drzemkę i ani myśli przestać... Chyba ją na jedzenie będę musiała zbudzić i potem niech już śpi do rana :)

groszek Współczucia! Może ma jakąś niestrawność czy coś... :(

Odnośnik do komentarza

Jej groszek strasznie Ci współczuję bo przeszłam przez taki tydzień z Franusiem :( mega test na wytrzymałość psychiczną, bo Mojego nie mam obok.. Małe u Nas minęło. Ja nie wiem, czy to żeby czy co..
Wawania idź do lekarza, skoro masz i tak jakieś problemy.. Sprawdzisz i będziesz spokojniejsza. Trzymaj się, facet może się naprawi :)
Ela. Architekturę Wnętrz studiuje. Więc oprócz czystej teorii której jest malutko, mam tworzenie makiet i prace na kompie. Komp to jeszcze super siadam jak bujam Franka.. Ale makiety? ? No nie bardzo mi wychodziło przy tych awanturach..
Pauka czemu nikt nie chce zostać z Mikołajem? :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...