Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EmMadlenn

U nas pogoda beznadziejna! Wyszłam na spacer i zastał mnie okropny deszcz... więc wróciłam do domu cała mokra. Ale przynajmniej kupiłam składniki na paczki i jutro będę pierwszy raz w życiu piec:D
My pajace zakładamy na noc tylko, w ciągu dnia legginsy i bluzeczki, pod spodem body na krótki rękaw:) jakoś nie umiem się przekonac do sukienek, niezbyt wygodne.
Jeśli chodzi o pampersy z lidla to ja nie polecam... chyba że te większe rozmiary są bardziej chłonne, my mieliśmy 2 chyba i po chwili były tak przesikane że nie wyobrażam sobie zakładania ich na noc bez zmiany, a dady nam wystarczają.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, Nie bylo mnie chyba z 2.5 mies ale po pierwsze nie mogłam się długo zalogować, coś się zepsuło że w końcu wywaliłam zakładkę w tel. a poza tym przyznam szczerze ze przy 3 dzieci jest kosmos. Trudno sie ogarnąć i resztę spraw ale dajemy rady i do przodu. Dziś postanowiłam zaglądnąć czy mi działa i widzę że jesteście dzielnie nadal. Co tam ciekawego. Dzieciaczki rosną, mój Jeremi 5 marca skończy 5mies także już duży chłop ;) z niego. Jak tam karmienie i czy rozszerzanie dietę. Ja dałam mu trochę kaszki do mleka a tak to czekamy do 5mies. Pozdrawiam serdecznie wszystkie dawne i nowe mamusie.

Odnośnik do komentarza
Gość Cukinkaa

Ale z Izuni słodzinka!! :)

Kurde, Pola właśnie odkryła, że rolując się z pleców na brzuch i z brzucha na plecy jest w stanie spierniczyć matce z zasięgu wzroku. No i wszystko byłoby piękne gdyby nie to, że się jeszcze nie pokapowała, że trzeba meble omijać... Mam pól domu w poduszkach...

Odnośnik do komentarza
Gość Cukinkaa

Mazos moja też robi taką kołyskę. To podobno najlepsze ćwiczenie na wzmocnienie mięśni pleców.
Jak się długo przewracać w ogóle nie chciała tak teraz... Koniec świata. Nawet na podłodze jej samej już nie zostawię, bo nie wiem w co zaś przywali :(

Odnośnik do komentarza

cukinka mój Bartoszek jeszcze nie chce sie przewracac na brzuch a Twoja Pola już tak śmiga...elegancko, zastanawiam sie, kiedy mój gwiazdor wreszcie bedzie rolował :-) :-) :-)

MaZos jaka słodka krakowianka :-) :-) :-) takie moje skojarzenie. Wygląda jakby tańcowała :-)

U mnie lało i wiało ale po 5 minutach tak sie pięknie rozpogodzilo, ze szok. Zrobilismy dzisiaj 7,36 km (świetne te endomondo. Dopiero to odkrylam. Spalilam w tym czasie ponad 500 kcal!!!!Jutro będzie można wrąbać jednego pączka lub dwa:-) :-) :-))
Zachaczylismy o lumpa i kupiłam pajacyka z metka i body.

Chyba przetestuje jutro też te pampery z lidla, tylko nie wiem jak one wyglądają. Mam nadzieje, że nie będzie dużego wyboru, że sie nie pomyle.

A to Mały przed spacerem ze swoim ukochanym gryzakiem.

monthly_2017_02/pazdziernikowe-mamusie-2016_55122.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz2n0aaasno3xk.png

Odnośnik do komentarza

Mamusiamuminka tez taki mam z ikei, ale do tej pory sluzyl jako podstawka pod garnki, chyba tez mu zmienie przeznaczenie ;)

Kamama welcome back, nawet myslalam o Tobie jakis czas temu, ja mam dwoje i ledwo ogarniam a pamietam ze Ty juz trojeczka, podziwiam!

Nasz Szkrab przekrecil sie dokładnie 4 razy i to raczej przypadkowo, jakiś taki chyba leniwy. Za to je ostatnio co 2h, i w dzien i w nocy :| kupilam mu kleik ryzowy, wymieszam z mlekiem moim i to bedzie jego pierwszy posiłek stały, moze najesobie sie choc na 3h bo moje cyce juz maja dosyc. Chyba też sprobuje tych lidlowych pieluch skoro zachecacie moze się przyjmą.

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jybsrf15q.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ijpbx1hpq5mq38zb.png

Odnośnik do komentarza

Słodziutkie Wasze Maleństwa.
My byliśmy u lekarza bo Błażej od kilku dni za uszka się ciągnie. Oprócz wkładania wszystkiego do paszczy to kolejny objaw ząbkowania. Lekarka zobaczyła i powiedziała, że dolne dziąsła strasznie opuchnięte. Do tego od 2 tygodni walczymy z wysypką. Kilka krostek ma i nic nie pomaga. Dzisiaj przepisała już maść z antybiotykiem i niestety sterydem.
Mimo deszczu spacerek jest. Plała na wózek i w drogę :-D.
Pauka Błażej nawet nie drgnął w wózku gdy sukienkę mierzyłam.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...