Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

mila2

to jedz!!Na chyba 6 godz przed cc nie wolno. Może masz tam coś w szafce poukrywane?:)

Ja zapakowałam jedynie suchary,2 batony i ciastka na czarną godzine:)

Koralina
mój też był bezbarwny. Poleciało i na tym się skończyło:D

Powodzenia jutro dziewczyny:*

ja to ciasto zrobię jutro,dziś mi się nie chcialo. Potem pomrożę dla mojego żeby podczas mojego pobytu w szpitalu miał do kawki.
Od 17 moj mały baaardzo ruchliwy,ale to bardzo-w tym momencie czkawka,a do 17 była cisza;D
jutro idę po laktator i fridędo apteki,nie było wiec musiałam zamowic. Stwierdziłam,że mi sie laktator przyda tak czy inaczej,mam zamiar odciagac mlesio i dawać mojemu w nocy do karmienia co któryś dzień. Dziś mu to oznajmiłam:) niby się uśmiechnął (a powiedziałam dosyć groźnie):P

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ta godzina,a ja jeszcze nie usnelam!!Jem kolejny posilek bo ciagle czuje glod i patrze na kompie jakies przepisy i co by tu jutro zrobic.

Normalnie nie wiem co ze sobą zrobić. Siedze w dresach i mysle czy zaraz do tesco nie isc bo otwierają od 6. Mam już dość normalnie.

Cała noc bola mnie biodra,pachwiny i brzuch...wzielam nospe pierwszy raz od 2 czy 3 miesiecy.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie nadrobie tych stron kilku ale melduje sie ze wlasnie wstalam po nocy spokojnej jak nigdy. Zero skurczy zero wstawania na siku po prostu cos cudownego. TERAZ zrovoe moim dzieciaczkom jakies kanapeczki jak wstana beda miec gotowe no i po 6 zbieram sie do szpitala. Dziś mam mieć te cc zobaczymy jak to będzie.
Zaczynam dzis 38+1 wiec rez jestem przed terminem ni ale cóżm Tak lekarz zdecydowal. Trzymajcie kciuki. Odezwe sie jak bede mogla.

Odnośnik do komentarza

Hej,
Gratuluję świeżo upieczonym mamusią :) i powodzenia dla tych co dziś będą tulić swoje skarby :)
Ja dziś często wstawałam do toalety i oprócz tego złapał mnie straszny ból pleców, że tylko marzyłam aby ketanol wziąć. Przeszło po pół h samo, na szczęście.
Wczoraj nic nie pisałam bo jakiegoś doła miałam. Oby dziś było lepiej.
Dziś czeka mnie wizyta u lekarza i zobaczymy co powie.
Pauka89 ty chyba przed snem wyciszyć się musisz aby złapać fazę spania :p przynajmniej potem nie będziesz miała problemów ze wstawaniem do synka.

Odnośnik do komentarza

Melduję się i ja po ciężkiej nocy, dzis wyjątkowo wcześnie, ale to ze względu na wizytę :) jestem kompletnie niewyspana ale z nadziejami jadę do mojej gin. Moj mąż się śmieje, ze prosto od niej pojedziemy do szpitala :) ja przeczuwam, ze ktg będę miała bo te skurcze są jednak coraz częstsze. Zobaczymy :) dam znać jak juz bede w domu :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Powodzenia wszystkim, które dzisiaj mają termin na cc.

groszek1 zawsze cesarki robią minimum 10 dni przed terminem, żeby mieć pewność, że zdążą ją zrobić. Moja ciocia 2 razy miała cesarki 14 dni przed planowanym terminem, a koleżanka aż miesiąc. Więc nie masz najmniejszych powodów do zmartwień :)

Moja noc dzisiaj była tragiczna. Bolało mnie wszystko od pasa w dół :/ Kryże myślałam, że mi odpadną dosłownie, brzuch też jakoś pobolewał, o biodrze nie wspomnę. Wstałam zła i niewyspana :/ Do tego mam jeszcze nabrzmiałe wszystkie palce u rąk i strasznie bolą mnie stawy, nie mogę ich normalnie zginać... Żyć nie umierać...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0ak4fq60ai.png

Odnośnik do komentarza

1groszek1 powodzenia! Wiele z nas Ci zazdrosci, że będziesz już tulić Maleństwo. Mi się wydaje, że dlatego robią wcześniej te cięcia, bo nie chcą żeby rozwinęła się akcja porodowa naturalna na dobre, no i jest w tym jakaś logika, a 38+ to już super wiek ciążowy, więc na pewno z dzieciaczkami będzie wszystko dobrze.. My wczoraj znów mieliśmy gości do 1 w nocy, ostatnio to nie ma tygodnia bez 2-3 imprez, teraz jeszcze to wesele, ale w sumie czuje się bardzo dobrze, więc nie ma przeciwwskazań do takiego szaleństwa właściwie.. Mam nadzieję, że na czwartkowej wizycie dalej będzie wszystko ładnie pozamykane, bo dopiero dziś 36 tyg skończone.

Odnośnik do komentarza

mblusia
Ale to co np robisz w nocy jak nie spisz??Ja to wylezec nawet nie moge bo tak mnie nosi,kuchnia,jedzenie,pokoj malego,skladanie prania,internet,zmywanie-jakies szalenstwo. Mam depreche ze zmeczenua,do tego stopnia,ze dzis po 5 obudzilam mojego i wrzeszczalam jak dzikus,ze jak moze spokojnie spac jak ja od tyg w ogole nie moge-straszna awantura byla wiec to bedzie w ogole ciezki dzien.

Jestem naprawde zmeczona,ide sie umyc:-(

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki za Was dziewczyny i za Wasze dzieciaczki, które już dzisiaj bedziecie mieć przy sobie :)

Ja dzisiaj też słaba noc miałam - a to biodra bolały a to siku a to jakieś durne sen o Bóg wie czym bez ładu i skladu. Na dodatek chyba się przeziebilam bo słabo się czuje i gardło mnie boli. Mam nadzieję ze mi przejdzie zanim moje dziecko zdecyduje się zobaczyć rodzicow.

Przyjemnego dnia chociaż Wam życzę.

Odnośnik do komentarza

MaZos chyba jakiś wirus panuje, bo co chwilę slysze ze ktoś chory, a ja mam na dodatek chłopa chorego! Właściwie przeziebionego, no ale wiadomo -słaby i cierpiący :D śmieje się ze specjalnie się pochorowal żeby do porodu ze mną nie iść :D
Pauka89 niesamowicie Ci współczuję tego nie-spania! Kurczę, spróbuj napić się ciepłego mleka, włączyć sobie jakąś muzykę relaksujaca? Przecież idzie oszalec!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...