Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Mari, Anielka śliczniutka dziewczynka, aż mnie zazdrość bierze że już jesteście po... Chociaż 2 tyg bym chętnie jeszcze poczekala do 38tc.
Zmobilizowałaś mnie jednak, biorę się za prasowanie ciuszków. Wprawdzie syndromu wicia gniazda u siebie nie zauważyłam, wręcz przeciwnie zero energii tylko bym spała więc może jeszcze mam czas ale z drugiej strony trochę mnie zmobilizowalyscie i dziś poprasuje jak chłopcy pójdą spać. U mnie w domu angina, starszy synek pochodził 2tyg do szkoły i już przerwa. Usilnie staram się nie zarazić.

Odnośnik do komentarza

Kamama
może aż tak bardzo nie przeżywasz bo już masz dzieciaczki w domu:):)już nie chce Ci sie,aż tak szykować i tak musisz ciągle przy dzieciach co są w domu latać i robić!

zjadłam kolejny posiłek jakoś tak ze stresu: pol rogala,knedle 2 i kanapke i mały zaczal wariowac w brzuchu. Jadłam strasznie w pospiechu i dostał on czkawki!!

Mari83
będzie mi Ciebie brakować po nocach jak nie bede mogla spac:P chociaż Ty tez nawstajesz się do karmienia itd. już na pisanie na forum nie bedzie tak czasu,ale dawaj czasem znac i przekazuj wiedze takiej zestresowanej,wrazliwej pierworodce jak ja:)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie moj brzuch tez dosyc wysoko.
Ja to spac sie jeszcze nie wybieram. Ze 2godz temu wywiesilam pranie dla malego i swoja koszule do szpitala co dzis kupilam.Wyprasuje wszystko i spakuje sie w ten weekend do szpitala,malego waliza gotowa:-)

Ogladam jakis film,na reklamie pozmywalam. Troche mi sie nudzi. Jutro u mnie w nuescie jakies koncerty,zarcie,atrakcje-moze sie zatocze.Znajomu chca sie spotkac na koncercie TSA,ale gdzie dla babelka taka ostra muzyka.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny będę zaglądać do Was w miarę możliwości bo jakoś się z z Wami zżyłam.

Bajka
Ja 3dni przed porodem tez miałam przez 3h regularne skurcze co 20min i jak już chciałam jechać do szpitala to one przechodziły same. Na porodówce położne mi zdradzily ze na sprawdzenie czy skurcze są tylko przepowiadajacymi najlepszy jest ciepły prysznic lub kąpiel- min.20 minut.bo wtedy ponoć te przepowiadajace zanikają a te rzeczywiste nie! Także w razie wątpliwości weryfikujcie w ten sposób.

Aniela we śnie przeżywa poród bo kwili co jakiś czas.wystarczy ze ja poglaszcze i się uspokaja.
Kurde dziewczyny na sali nie chcą zgasić światła na noc i mi daje po oczach - nie mogę przez to spać :(
Dobranoc brzusie! Życzę Wam jak najmniej dolegliwości ciążowych...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ke6x11xzt.png

Odnośnik do komentarza

Pauka89
Zrobiłam serniki na zimno, sernik z brzoskwiniami i placek z owocami leśnymi :D czekałam aż mój wróci z pracy. Dla teścia na imprezkę :)
Ja już bym chciała rodzić, niby fajnie by było dotrwać do końca września, bo byłoby najbezpieczniej dla Zosi,ale już mi ciężko strasznie.. męczę się potwornie czasami,no i po prostu nie mogę się doczekać już :D
Tak mi przyszło do głowy ze u Mari to chyba " pomógł " ten stres o serduszko, że tak szybko się zaczęło, pamiętam że do 20.09 chciała conajmniej wytrzymać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...