Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie a ja tak zapytam z innej beczki, można dokupić do wózka samą gondolę? dostałąm od siostry wózek, w dalszym ciągu jest do kupienia w sklepach ale tak jakos teraz są bardziej zgrabniejsze i w ogole ładniejszei mysle czy by samej gondoli nie kupić..stelaż mam zdejmowany od gondoli, nosidełko jest, spacerówka z tej gondoli nie wygl ada głupio to zeby tylko wymiary sie zgadzały to dało by rade dokupić?

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, ze samej gondoli nie da rady kupic. Takiej bez stelaża. Ale nie wiem, popytaj w sklepach.

Izu tak daję radę. Nie pisałam Wam, ale w piątek wieczorem dzwonek do drzwi otwieram i co.. Przyjechał z wyjazdu służbowego, miał wracać dopiero pod koniec miesiąca. Puścili go pod pretekstem problemów rodzinnych. W szoku byłam nie wiedziałam co powiedzieć. Niby rozmawiamy, ale dystans jest. Mieszka u rodziców, bo wywiozlam tam jego rzeczy :) narazie nie chce go wpuszczać do domu, przyjmować z otwartymi ramionami.. Niech ma nauczkę jak mu inne dupy w głowie.

Odnośnik do komentarza

bajka_3 nie jestem pewna, podejrzewam tak, bo jeszcze takiej wydzieliny nie miałam od początku ciąży, taki zbitek mały śluzu na wkładce, nie wygląda na jakiś infekcyjny, bo po pierwsze tyle co się przeleczyłam i żadnych objawów/upławów nie widzę a po drugie no wygląda całkiem inaczej. Może to nawet nie jest to, ale tak podejrzewam.
To ja też mam pytanie, robiłaś wosk u kosmetyczki czy sama? I że tak zapytam niedyskretnie, jaki zakres? Brazylijska?

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja śluz zwiększony mam przez cala ciąże, ale wczoraj i dziś miałam taki glutek właśnie i podejrzewam ze to mogło byc to - chociaż tez słyszałam ze to moze byc podbarwione krwią, u mnie nic takiego nie zaobserwowałam (kropka krwi i ja bym z zawałem na IP wyladowala :D )

A ja byłam na brazylijskim :) bardzo spoko (bałam sie ze będę bardziej wrażliwa niz przed ciąża) ale jedynie chyba temperaturę bardziej niz kiedyś odczuwałam
W każdym razie stwierdziłam ze nie chce sie męczyć z jednorazówka jak wody odejdą a i liczę na to ze Tymek sie pospieszy wiec i po porodzie będę miec chwile dłużej spokój :)

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie ale ja nie mam specjalnego problemu z depilacja bo jakieś 3 lata temu byłam na laserze i zafundowalam sobie wtedy właśnie brazylijskie i do tej pory jest efekt :) Te parę włosków na krzyż co się pojawiają usuwam golarką damską więc właściwie robię to 'na czuja' a i tak efekt jest super i bez możliwości skaleczenia :)
O paście nie slyszalam ale ciekawie brzmi :)

Odnośnik do komentarza

Ja dziś pół dnia w gościach byłam, teraz sobie siedze w domku i się zastanawiam co by tu zjeść.

Zupełnie się nei wyspałąm bo mój do 2 w nocy siedział i jak się pchał do wyra to mnie obudził i od razu rozbudził :/ dostałam jakiś skurczy w górnej części brzucha, a po każdym mała mnie kopała (chyba jej przeszkadzałam - wredny charakterek ma na pewno po mnie). Jak przeszło i zasnęłam to dostałam w łeb od mojego, bo się obracał i mnie walnął przypadkiem, a oczywiście do tego standardowe wstawanie na siku....

W dodatku nadal jestem zła na te fotki, więc już mu 3 raz powiedziałąm, że musi spać gdzie indziej bo mi przeszkadza i nie mogę się wyspać.

Mój brzuch niby nie wygląda na opuszczony, ale mała jest na pewno niżej, główką się pcha do wyjścia no i górę brzucha mam mięciutką. Jutro KTG i wizyta u lekarza. Zobaczymy co powie.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze dziewczyny pakuje grubsze skarpety na porodowke, bo pamiętam z pierwszego porodu spacery po porodowce i leżenie w sumie parę godzin boso i strasznie mi stopy marzy i pamiętam jak sobie myślałam że szkoda ze skarpet nie mam.

A co do gondoli to pewnie zależy od firmy. Najlepiej sprawdź w internecie np w firmowym sklepie czy można i wtedy będziesz wiedzieć czy szukać po sklepach.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam jutro wizyte. Ciekawa jestem strasznie co tam słychać.

Ja na zgagę głównie stosuje mleko i zazwyczaj pomaga tylko w skrajnych przypadkach stosuje Rennie.

Kurcze tez myślę o depilacji woskiem u kosmetyczki żeby co chwila nie golić ale boję się że będzie mocniej bolało. Poza tym próbowałam sobie sama robić i mialam straszne siniaki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...