Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo mdłości, ja dziś przeżywałam w pracy kartusze gdy przyszło zamówione jedzenie. Musialam wyjść do łazienki i głęboko oddychac. W ogóle mdli mnie na sam zapach mięsa czy innych obiadów. Słodkiego też nie mogę bo mnie muli. Najlepszą dla mnie opcja są płynne rzeczy: soki, smoothie, zupy itp.

MimiCzu wcześniej nie miałas mdłości?

Odnośnik do komentarza

Misia dokładnie jutro się odezwę o której godzinie masz wizytę bo ja na 10 ale znając życie to wejde po czasie ale muszę uzbroić się w cierpliwość.Ja z Matim też nie miałam objawów żadnych nie wiedziałam że jestem w ciąży a dziś pół dnia mnie meczylo ale niech męczy oby było wszystko ok.

image mg][img]http://www.suwaczki.com/tickers/2shfnyfi2q96ip5d.png" alt="http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ih7isvsa.png[/i
mg][img]http://www.suwaczki.com/tickers/2shfnyfi2q96ip5d.png" />

Odnośnik do komentarza

Karolcia ja mam termin na 22 pazdziernika. Sama go wyliczylam bo wizyte mam rownież 1 marca
Paula chetnie sie dowiem co to za lek bo ja sobie juz flaki nadrywam tymi wymiotami (sorki dziewczyny za okreslenie)
Bylam dzis w 3 aptekach i jedyne co mogli mi polecic to pastylki do ssania locomotiv dla dzieci. Na mdlosci sa ok ale na wymioty nie daja rady.

Odnośnik do komentarza

troche wam zazdroszcze tych mdłości, podobno to objaw, że wszystko jest ok, ja od wczoraj krwawie[czy raczej plamie jak nazwał to lekarz] ale na usg wszystko wygladalo dobrze, przypada akurat dzien spodziewanej miesiaczki wiec to może jakieś zmiany hormonalne, dostałam duphaston co 12h i mam odpoczywać, ale jak jutro sytuacja sie nie poprawi to znów pojade do lekarza, bardzo się boje, że sprawa już jest przegrana :(

Odnośnik do komentarza

Witajcie Kobietki!
I ja wkoncu dowiedzialam sie o blogoslawionym stanie. Wstepny termin wyznaczyli mi na 28 wrzesnia a drugi na 10 pazdziernika wiec postanowilam ze w tej grupie moge sie dopasowac prawda? Ajj nawet nie wiecie jaka jest moja radosc zwiazana z malenstwem ktore nosze w sobie. Dla zainteresiwanych w lipcu skoncze 20 lat. Chcialabym popisac z ktoras z Pan np meile, powymieniac sie wiadomosciami. Powiedzmy zaprzyjaznic sie. Bo przeciez to my wszystkie zyjemy teraz radoscia ktora w nas rosnie. Ma ktos ochote powymieniac meile? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Sama nie wiem. Jak poszlam potwierdzic ciaze to mi z usg lekarz powiedzial 6 tydzien i 5 dni a jak poszlam tam po jakims czasie do innego lekarza to mnie zbadal tylko i juz nie robil usg tylko cos tam sobie liczyl i mowi 10 pazdziernik. Hmm chyba ze ten pierwszy liczy od ostatniej miesiaczki. A ten drugi mi obliczyl z danych z tego zdjecia usg. To by bylo sensowne wyjasnienie chyba. Jak myslisz? Bo temu drugiemu pokazalam to zdjecie od pierwszego

Odnośnik do komentarza

Hej ciężarówki "stare i nowe"!dawno mnie tu nie było. Dużo mam pracy ostatnio.
W pierwszej kolejności gorąco ściskam Penduke.życzę Ci kochana siły i determinacji żeby wreszcie się udało!walcz i nie poddawaj się!
Wszystkim dziewczynom życzę powodzenia i szczęśliwego rozwiązania!
Ja dziś miałam kolejne usg i dzidzia ma już 23mm -8tydz i 3d.cudownie biło serduszko i ruszała nóżkami ;) ten ginekolog twierdzi, że termin porodu będzie 03.10. (Poprzedni gin.twierdzil, że 05.10.)więc już sama nie wiem... 24.03.mam termin badań prenatalnych.
Brzuch też mam spory (taki sam jak RenataG83). Mam zatwardzenia,gazy,częste siusianie,mdłości,senność i koszmary nocne. Mam apetyt,ale nie czuję smaku potraw. Odnośnie napojów to jakoś nic mi nie smakuje też.jedynie soki wyciskanie z cytrusów lub ciepla woda z cytryna miodem imbirem. Na mdłości pomaga mi mięta z rumiankiem w jednym kubku lub zjedzenie 4migdalow (więcej ponoć nie można na raz).

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ke6x11xzt.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mari83:)
Ah u mnie tez gazy, czeste siusianie, straszliwa sennosc w dzien a w nocy za to bezsennosc no i te koszmary. Tragedia. Ja w zasadzie nie mam apetytu. Jem bo wiem ze trzeba :)
Milo jest tak napisac tu to co nas dotyczy :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja na mdłości w aptece dostałam AMARIN, tabletki z imbirem i Wit.B. ulga niesamowita, przynajmniej dla mnie ;) Panie w aptece zapewniały ze nie jest to szkodliwe dla dziecka. A pomaga, mam chorobę lokomocji która się w ciąży strasznie nasilila i 5 minut podróży to masakra, a po tych tabletkach jak ręka odjął ☺

Odnośnik do komentarza

Super kobietki, że nas coraz więcej :) Ja się mało udzielam bo właściwie nic mi specjalnego nie dolega oprócz tkliwych piersi, gazow i sennosci przedwieczornej. Następne USG mam na 29.03 z badaniem prenatalnym a potem dopiero wizyta u gina. W pracy powiem dopiero w kwietniu ale chciałabym pracować najdłużej jak się da bo w domu siedzieć bym chyba nie wytrzymała. Ale zobaczymy jak wyjdzie. Udanego piątku kobietki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...