Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Mari83
Sroczka
To masz fajnie z tym brakiem apetytu,bo ja mam problem z wagą przez nadmierny apetyt...przytyłam juz 4kg!
EmMadlen
Dzięki za poradę z tym lekiem.

Ja tez juz przytyłam 3,5kg poza tym mam od dwóch dni straszne mdlosci (pomaga mi herbatka rumiankowa)dziś rano myslalam ze wstane z łóżka było mi słabo , zimno i strasznie mdlilo wszystko na raz :-(

Odnośnik do komentarza

Hej, ja od kilkunastu dni tez męczę sie z mdłościami. Nie wymiotuje ale bardzo czesto mam biegunki. Na jedzenie tez niemam chęci kompletnie siebie nie poznaje. Zawsze jadlam wszystko i lubialam jesc a teraz...nie ta ja. Wogole ogarnela mnie jakas taka NIEMOC. niewiem jak to okreslic ale kompletnie niemam sily na nic.
Przejrzalam wczoraj swoje wyniki i tez nie wyszly najlepiej.
Erytrocytow ponizej normy za to jakies NEUTROFILE powyzej normy. W moczu leukocyty 10-20 w polu widzenia mocz mętny. Oj oj nie podoba mi soe to wszystko. Nie chce panikować wizyta w poniedzialek zobaczymy co doktor powie. Mam nadzieje ze z dzidzia wszystko ok. To najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

TAk tez wlasnie slyszalam o tym 1000 przez rok. Ja podobnie jak 1groszek1 zawsze apetyt mialam jak wilk lubilam jesc duzo a teraz... Szkoda gadac jem bo wiem ze musze. Calymi dniami mam takie uczucie pelnego zoladka, zero glodu :/

Odnośnik do komentarza

Sroczka mam dokładnie to samo. A powiedzcie robila ktora badanie wit.d3 z.krwi? mi lekarz zalecil i wyszlo znowu poniżej normy. norma od 30 a ja mam ledwo 16. W dodatku naczytałam sie ze malo sie o tym mowi ale ta wit w ciąży jest bardzo ważna. hamuje wzrost płodu. Oszaleje z tymi wynikami. Co chwila cos sie dowiaduje ze mam złe...

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny, jestem w 8tc i termin mam na 13.10,
Byłam już u gina, miałam już usg i niby wszystko jest w porządku. Ale ostatnimi czasy nie mam siły na nic, nawet z łóżka nie chce mi się wstawać, jestem prawie cały czas śpiąca. Do tego jeszcze cały czas mam nudności- nawet całymi dniami, no i odrzuca mnie od słodyczy, a przed ciążą to byłoby nie do pomyślenia. Czy któraś z Was ma podobnie? Dodam jeszcze że to pierwsza ciąża, wyczekiwana i wypragniona.

Odnośnik do komentarza

Dagmarcia i Luska to normalne. Zmeczenie nas wszystkie wykonczy ale tak to juz jest. Mniejmy nadzieje tylko ze mdlosci Wam szybko mina. Ja na szczescie od poczatku ciazy nie mialam i nie mam, oby tak dalej. Ale bezsennosc w nocy a straszne zmeczenie w dzien mi strasznie doskwiera. Apetytu wcale nie mam. Przed ciaza uwielbialam slodycze w kazdej ilosci a teraz jak widze slodkie to nie moge patrzec.

Odnośnik do komentarza
Gość Tyśka90

Witam Was wszystkie :) my juz wyszliśmy ze szpitala, z dzieciątkiem wszystko w porządku, mam tylko brać duphaston i 9 marca na wizytę. :) na szczęście krwawienia ustały, serduszko bije, a objawy wzmagają na sile, nudności przeradzają się w wymioty, ciągle towarzyszy zgaga, niczego nie mogę zjeść, bo później bardzo się męczę, ale wszystko da się znieść :))
Nasze grono się powiększa, witamy nowe październikówki :)
Penduka- dużo siły i samozaparcia!! Nie poddawaj się kochana! Zostań z nami, pisz co leży ci na sercu, ale nie poddawaj się!! Jesteśmy z Tobą w tych ciężkich chwilach! Zobaczysz, ze jeszcze przyjdą te słoneczne dni i będziesz uśmiechać się całe 9 m-cy!

Mało mnie tu ostatnio było, ale podczytuje Was cały czas :) teraz mam leżeć i odpoczywać, więc mam dużo czasu :))

Odnośnik do komentarza
Gość Miśka1990

Cześć dziewczyny. Ja jestem w ciąży z drugim dzieciątkiem. Teraz mam termin na ok. 10 października. Też mam okropne mdłości a w pierwszej ciąży nie czułam się tak okropnie. A spać bym mogła cały dzień. Mówią że z czasem to przechodzi. Więc jakoś to przetrzymamy ;).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...