Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za przepis na pierniczki :) juz skopiowany i sprobuje :).
U nas bedzie zywa choinka jakos juz w przyszlym tyg - nie moge sie doczekac :).
U nas wigilia najpierw u jednych rodzicow potem u drugich , Boze Narodzenie u mojej mamy a Szczepans u tesciowej :).

Zagladalam do dziasel malej ale ma normalne chyba poprostu nudzi jej sie juz ze mna bo jak poszlam do sasiadki to zaciekawiona sie rozgladala.

Ps. Bylam w tesco ( takim.malym) i byla masakryczna kolejka do dwoch kas wiec poprosilam o otworzenie kasy ale i tak trzy babki sie wepchnely przede mna :\ a na dodatek jedna z kasjerek opusila cole i wybuchla i cala na mnie ( kurtka do prania) i nawet nie przeprosila :\

Aaaa dzisiaj przed Zoska tanczylam przy voxfm to jej sie podobalo :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Witam Mamusie popołudniowo :) Hanusia zasnęła w bujaczku, właśnie ja prenioslam na łóżko a ja robię obiad i czekam na męża. Zaraz przyjedzie ze swoją Córą bo co środy ja mamy od 15 do 18 :)
Hania nawet nie zakwękała u Pani doktor. Połknęła ładnie szczepionkę choć krzywila się okropnie :) o i właśnie się obudziła :p dobrze ze obiad przygotowałam hehe. Purki ja wybudzają. Muszę podaj jej krople znowu. Wracając do Hanusi wazy sobie dobrze, uwaga.... 6400 :D ciekawe czy za dwa tygodnie jak pójdziemy na szczepienie 6w1 to będzie ważyła 7 kg :p niby po 3 miesiącach dzieci powinny podwoić swoją wagę urodzeniowa :p zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Szczęściara mam wstawione do kuchni łóżeczko turystyczne i czasem kładę tam Stasia jak ma dobry humor, to troche poleży, a ja moge wtedy cos popchnąć w kuchni i mam go na oku. No ale wydawało mi sie, ze nudzi go biały sufit, wiec musiałam improwizować ;) aaa no i mam tak samo z Twoim Maciusiem, czasem jak coś piszesz, to jakby o moim Stasiu.

My wiligię i pierwsze święto jestesmy u teściowej, a w drugie święto u mojej mamy. Już nie mogę sie doczekać. Lubie moją rodzinę, mimo, że mamy czasem zatargi z jedną z sióstr męża to i tak jak wszyscy zjeżdżają się na kupe jest wesoło ;) u nas choinka będzie żywa. Całe dzieciństwo miałam sztuczną i zawsze marzyłam o żywej, wiec jak mąż o tym usłyszał to odkąd jesteśmy na swoim to zawsze mamy żywą ;) a pierniki pieczemy w weekend ;)

Odnośnik do komentarza

Calineczko spróbuję zrobić zdjęcie i wrzucić jak się obudzi, bo teraz drzemie a ja jestem podejścia- nigdy nie budź śpiącego malucha:-)
Co do świąt to na Wigilię idziemy do mojej babci, pierwszy dzień świąt u teściów a drugi w domciu. Do teściów bym nie szła (te, które pamiętają moje przeboje wiedzą dlaczego) ale obiecałam mojemu M. Nie chcę robić mu przykrości. Zaznaczyłam jednak, że jak tylko poruszą temat tego, co mi leży na sercu wygarnę im wszystko. A to może się skończyć wielką kłótnią i obrazą ich majestatu... Zgodził się. Nie chcę mu robić przykrości, szczególnie w święta, ale jestem przepełniona taką złością w stosunku do nich, że mam ochotę coś zepsuć jak tylko sobie przypominam...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Imbirku przykro mi z powodu utraty pracy :(

My mamy w Wigilie tzw chałupnictwo. Najpierw na 16:00 Wigilia u mnie w domu, potem na 18:00 idziemy pare domów dalej do moich teściów. Na drugi dzień mamy Córkę mojego męża od 9:00 do 18:00. Idziemy do jej babci i prababci. A w drugi dzień świat w pon jedziemy do Tomaszowa do moich dziadków i rodzinki :) cieszę się bo mąż ma urlop od 23.12 do Nowego roku aż :) także super !
My kupujemy żywa choinkę :) muszę kupić bombki i światełka bo nic nie mamy. W końcu to nasze pierwsze wspólne święta :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki ale macie plany ze świętami:) u nas święta w domku. Choinka obowiązkowo żywa, jakoś nie wyobrażam sobie innej. Lubię ten zapach.
Co do pierniczków to kupiłam dr Qetkera i mam zamiar piec w sobotę z córcia. Chociaż tyle radości dla niej:) także dam znać, jakie wyszły.
Maag ale będziesz blisko mnie:)

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Imbir współczuję, niemiła wiadomość :(

Ja tez skorzystam z przepisu na pierniczki :D Ciekawe czy wyjdzie ciasto bez masła... chyba nie :( a ja nie mogę masła ani żadnego tłuszczu. Najwyżej zrobię normalnie i przynajmniej rodzinka sobie zje a ja powącham :D

My też będziemy mieć żywa choinkę, już bombki, lampki i ozdoby kupione, tez mamy pierwsze święta na swoim, w poprzednie jeszcze mieszkaliśmy u rodziców. Te święta będą w ogóle pierwsze i wyjątkowe, wszystko dzięki naszym Bobaskom :) wigilię i obydwa dni świat spędzimy trochę u moich rodziców trochę u teściów... wiec będzie jeżdżenie w kółko.

Franio ostatnie trzy dni usypial o 24.30 wiec jest postęp w porównaniu do 3 w nocy. Oby juz tak zostało! Ewentualnie z godzinke wcześniej jeszcze by mógł pójść spać ale nie jest źle :)

Pozdrawiam!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

My dzis bylismy zakupic choinke,sztuczna.u rodzicow tez zawsze byla sztuczna no wiec jak od 6lat bylismy na swoim to tylko zywa.ale juz od 2lat kiepskie te choinki,choc kupowane w dobrym centrum ogrodniczym to zero zapachu i szybko igly opadaja.moze tez dlatego ze maly pokoj no i wszedzie blisko do kaloryfera?nie wiem.no i zawsze ubieralismy w wigilie a teraz chyba ubiore w ten weekend bo jak siedze w tym roku w domu to mi przyjemniej bedzie;)My pierniczki mamy juz upieczone od prawie 2tyg.,bo ciasto piernikowe im starsze tym lepsze,przynajmniej z wiekszosci przepisow.a ostatnio w tv ania starmach mowila zeby do pojemnika z piernikami dac obierki z jablek i pomaranczy,ja dalam dwa dni temu no i przeszy takim fajnym aromatem no i konsystencja robi sie lepsza.dekorowac pewnie bedziemy w ten weekend.Emila dostala w szkole na mikolajki taki domek piernikowy Oetkera do zrobienia,pewnie sie umowi z kolezanka i beda robic.
Bylismy dzis na obiedzie w restauracji w ktorej planujemy zrobic chrzciny.nie bylismy tam wczesniej wiec chcielismy zdegustowac.okazalo sie ok tylko sie teraz zastanawiam bo bedzie 12doroslych i 9dzieci ,w mieszkaniu za malo miejsca zeby tyle osob choc torta zjadlo.czy wziasc tylko obiad i tort czy jeszcze zimne zakaski?to chyba za duzo bo ilez tam mozna siedziec z takim maluchem.jak wy uwazacie?jak robilyscie u siebie?

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mama Joasi,a te kotlety z grzybow to skomplikowana rzecz czy w miare do ogarniecia?jade do rodzicow i tak mysle co by tu nowego zaserwowac:)ja z dziewczynkami bede u moich rodzicow od wigilii do nowego roku,z tym ze 27-28ego skoczymy do Krakowa do mojej siostry.rodzina meza w Warszawie i Olsztynie wiec za daleko na takie wojaze teraz.poza tym u tesciow bylismu w ubiegly weekend.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie!my już lepiej,wracamy do zdrowia chociaż Amelka jeszcze z rana trochę pokasłujee ale inhalujemy się i oklepujemy i mam nadzieję że obędzie się bez leków.mieliśmy dzisiaj maraton gości (niezapowiedzianych) normalnie drzwi się nie zamykaly dobrze że miałam w domu ogarnięte;-)my piernicZki te Już mamy upieczone tydzień temu teraz zostało tylko udekorować Ale to pewnie w weekend.u nas wigilię zawsze mamy dwie,wcześniej jedziemy do moich rodziców a później u teściowej.mój teść zmarł 7 lat temu i pochowanie było w wigilię i od tamtej pory ta wigilia u teściowej jest taka dość smutna bo każdy wspomina sytuację sprzed 7 lat.Boże pamiętam jak dziś jak podzieliliśmy się opłatkiem przy trumnie i każdy połoŻył kawałek opłatka mu do trumny....
Mind my robiliśmy w restauracji chrzest tylko u nas było prawie 50 osób z dzieciakami (uroki dużej rodzinki)to braliśmy zupę plus dwa ciepłe plus przystawki i ciacho,tort.Ale żarcia zostało na jeszcze jedna taka imprezę.sałatki itp pododawałam po rodzinie a mięsa obiadowe pomrozilam sobie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...