Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde,powiem wam ze ulewa po drodze straszna,dobrze ze maz prowadzi.Lilka odpukac spi od ponad godziny.
Co do tych kupek a raczej ich braku,to fajnie sie pocieszac ze mleczko lepiej sie trawi,no ale wczoraj Lila byla spokojna tylko baczki puszczala a dzis juz sie giela w pol i zal mi jej bo jednak ja meczy:(
Maag,a ty wstajesz w nocy odciagac mleko jak Hania przesypia?moze przez te dlugie przerwy mniej mleczka?
Wlasnie sie smieje do meza ze udalo sie jakims cudem ukryc przed tesciowa fakt ze Lila nie podnosi glowki na brzuchu a myslalam ze zaraz bedzie ola boga wszyscy swieci i ło matko z corka;)A maz mowi ze ona mega byla zdziwiona ile Lila gada i ze trzyma glowe noszona i ciagnie sie do siadania ze zapomniala skontrolowac lezenia na brzuszku:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja. W końcu się udało zalogować. Mindtricks bezpiecznego powrotu do domku. Dobrze że tesciowa daleko mieszka bo z tego co piszesz to miałabyś nie zaciekawie.
Mama Joasi gratki z okazji 3 msc ♡. A u nas dzisiaj mija 100 dni jak nasz Skarb jest z nami na świecie. I pociesze Was dziewczynki że faktycznie po tych trzech miesiącach jest lepiej. U nas też wcześniej był płacz z powodu brzuszka a teraz to już sama radość z patrzenia jak Wojtus pięknie rośnie i nabywa nowe umiejętności. Mamy takie pogodne dziecko że aż miło. Jedyny minusik to to że trzeba go trochę zabawiać bo sam dłużej nie poleży i przez to brak czasu na inne czynności domowe ale daję jakoś radę. Nie to co wcześniej że siku nie było jak zrobić. Życzę Wam aby Wasze skarby brzuszkowe dały Wam trochę oddechu przed ząbkowaniem.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Teraz ulewanie i brzuszki a lada chwila ząbkowanie Ja aż się boję myślećni modlę się żeby Amelka nie zaczęła tak wcześnie zablokować jak moja najstarsza cora.miała 3 miesiące i 3 tygodnie jak wyszedł jej pierwszy ząbek.efekt tego jest taki że teraz w wieku 10 lat nosi już stały aparat.za to synuś miał 7 miesięcy jak miał pierwszego ząbaka.

Odnośnik do komentarza

Maja,super pomysl z tym mailem.pomyslalam sobie ze na przyklad mi fajnie byloby przeczytac jakis list od mojej mamy sprzed 34 lat,jej uczucia,przemyslenia czy poprostu o czym co sie wydarzylo danego dnia.
My juz u siebie,nie ma to jak w domku:))Lila przespala prawie cala droge,obudzila sie tylko raz na jedzenie i jakies 15km przed Rzeszowem:)powiem wam ze milo mi sie dzis zrobilo bo zatrzymalismy sie w takim malutkim zajezdzie na obiad.zamowilismy a kiedy sprawdzilam ze nie ma przewijaka to postanowilam wrocic do auta przewinac i nakarmic mala.gdy wychodzilam kelnerka do mnie podbiegla i zapytala czy chce moze nakarmic mala i jesli tak to udostepni mi wolny pokoj.wiec przebralysmy sie i nakarmily jak ludzie,wygodnie na lozeczku:))super!taka mala rzecz a cieszy.
Monika,sliczna choinka!ja czekam na kolejne wolne meza we srode to go wyciagne na zakup choinki.dotychczas mielismy zywe ale w tamtym roku kupilismy 23grudnia a 28 nadal bylo na niej wszystko,oprocz igiel.a zapachu zero.wkurzylam sie i postanowilam ze kupuje sztuczna.aha,no i pies mi ja podjadal,ciekawe jak bedzie ze sztuczna:)
Milej nocki!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczyny ja jestem nieprzytomna. Moja już drugi dzień z rzędu słabo śpi w nocy. Wszystko jest ok do 1 karmienia, a potem pobudki co chwilę bo ciągle domaga się cyca. Jest mega zgazowana i ten cycek ją rozluźnia, no ale ile można. Potem ulewa, krztusi się itp. i rozbudza.
Miałam dziś iść zaliczkę do lokalu na chrzciny zanieść ale strasznie w nocy u nas wiało i jeszcze się nie uspokoiło, no chyba że przestanie do 12.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Moj Franek jak zasypia o 21 to ostatnio wstaje o 8 na poczatku budzilam sie z bolacymi cyckami a teraz juz nie nawet nie sa twarde i dlatego podejrzewam ze mam mniej pokarmu w ciagu dnia karmie fo okolo 6 lub 7 razy cyckiem ale wieczorami juz placze przy cycku bo nic mu nie leci i musze czasem az 2 butle podawac po 150 ml bo coraz wiecej je a ja mam coraz mniej pokarmu a tak bardzo chcialam go so roku conajmniej karmic jesli chodzi o rozszerzanie diety to okolo 6 miesiaca jak zacznie juz siedziec i zaczne od ziemniaczka bo slyszalam ze marchewka czasem uczula

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpwfg2qrz.png

Odnośnik do komentarza

Witam Mamusie :) ja nie pisałam w nocy bo byłam taka padnięta ze nie miałam siły nawet. Hania zasnęła o 21:00 i obudziła się o 6:00 a raczej brzuch i purki ja obudziły. Wypiłam wczoraj pół butelki karmi Classic i w nocy miałam taki nawał Że aż mnie zalało :p zaczęłam karmić Nusie cycem i nie ściągam już laktatorem w nocy bo nie ma sensu. Szybciej podać pierś a i ona ładnie się z niej najada. 10 minut aktywnego ssania i pojedzone. Ladnie już je z piersi, nie krztusi się także super. Drugie karmienie było o 6:30. A teraz się właśnie obudziła i meczy ja.m brzuszek dalej. Biedna :(
Bardzo fajny pomysł Maju z tymi mailami. Ja jednak postawiłabym na ładna papeterie i listy odręcznie pisane :) uwielbiam pisać. Także dzięki Tobie może skuszę się na pisanie do Córci od czasu do czasu. Super pamiątka !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...