Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mamunie na karmieniu nocnym :) Hancia zasnęła 21:30 i spała do 4:40. Także 7 godzin ! Jestem w szoku. Ale mam zmartwienie bo Hania cakyvcxas się krztusi znowu połyka powietrze :/ a ja w nocy wstaje na równe nogi jak słyszę jak się krztusi i jakoś dziwnie wstrzymuje oddech. Masakra :/ boje się tego bardzo.
Szczęściara możesz robić tak jak ja to robię. I Polozna tez kazała mi tak robić. Jak mam takie mega pełne piersi ze leje się jak z kranu to odciągam bo Mała się krztusi za szybko jej leci, jak odciągnie przystawiał ja chwile do piersi a następnie podaje z butelki to co odciągnęłam i jeśli dalej głodna to znowu do piersi. Broń Boże nie wylewać odciągnięte mleka ! Bo piersi zaczną więcej produkować a tak to będzie wszystko dobrze. Ja właśnie pionizację Nusie. Jeszcze 10 minut i do spania :)

Odnośnik do komentarza

Witam Mamunie na karmieniu nocnym :) Hancia zasnęła 21:30 i spała do 4:40. Także 7 godzin ! Jestem w szoku. Ale mam zmartwienie bo Hania cakyvcxas się krztusi znowu połyka powietrze :/ a ja w nocy wstaje na równe nogi jak słyszę jak się krztusi i jakoś dziwnie wstrzymuje oddech. Masakra :/ boje się tego bardzo.
Szczęściara możesz robić tak jak ja to robię. I Polozna tez kazała mi tak robić. Jak mam takie mega pełne piersi ze leje się jak z kranu to odciągam bo Mała się krztusi za szybko jej leci, jak odciągnie przystawiał ja chwile do piersi a następnie podaje z butelki to co odciągnęłam i jeśli dalej głodna to znowu do piersi. Broń Boże nie wylewać odciągnięte mleka ! Bo piersi zaczną więcej produkować a tak to będzie wszystko dobrze. Ja właśnie pionizację Nusie. Jeszcze 10 minut i do spania :)

Odnośnik do komentarza

Szczesciara przy kp tak jest ze nawet i za 30min zechce bo moze jest juz najedzony ale chce sie napic albo poczuc bliskosc :)
Ja kp tylko piersia i nic nie odciagam , zdarzylo mi sie dokarmic w pierwszym miesiacu, nie stresuje sie ze nie bede miala pakarmu czy cos ... Dziecko jje wiec pokarm jest.

Ehh chyba dostalam infekcji intymnej bo swedzi tam :\ przed ciaza czesto mialam ale to chuba bylo przez prezerwatywy ale teraz nie uzywalismy wiec skad to ??
Ok Zosis spi teraz tylko przetracic meza bo chrapie no i spac

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki zazdroszczę Wam takiego spania. My już całkiem od 5 na nogach. Mąż pojechał po pieczywo. Ja już głodna jak wilk..A o 8 ze starsza na zastrzyk. Chociaż bidulka się już tak nie dusila jak wcześniejszej nocy, czyli pomagają. Mam bynajmniej taka nadzieję. Moja dalej łyka powietrze i je lapczywie. Zastanawiam się tylko kiedy minął bóle brzucha???

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Monikae zgadza się Ja jestem przeważnie sama z dziećmi mąż jest gościem w domu,a jeszcze przy własnej działalności i ja nie narzekam na brak pańnerkowej roboty+dzieci,dom,zakupy itp więc czasu na ćwiczenia i rehabilitację brak.kochana ja chodziłam do neurologa i to on zalecił mi właśnie te masaże,często przed ciążą ratowalqm się tab zadiar czy jakoś tak Ale w skrajnych sytuacjach bo pp nich kręci się głowie i żołądek szwankuje.
Co było u Ciebie powodem operacji?bo mone dolegliwości zaczęły się po wypadku 12 lat temu
U nasvnocka jak każda Jedzonko 1;30 i 4;20 i właśnie wstalysmy i Sobie gadamy a starsza córka chora,gardło więc mogłam sobie pospac bo nie do szkoly....
Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Hej,Dziewczynki.
My juz na nogach,a raczej na raczkach:). Noc jak noc,mam sile wstac,wiec nie byla najgorsza:-) Igorek wlasciwie cala noc spi u mnie na ramieniu i cyc wg potrzeb,trudno,pozniej sie bede martwic,jak to zmienic,na razie nam to odpowiada:-)
Ja staram sie karmic tak po prostu. Nie licze co ile,kiedy i jak dlugo,zdaje sie calkowicie na Malego. Jak sie szarpie to odstawiam,czasem chce jesc z jednej piersi,to je z jednej. Zakladam z gory,ze jak marudzi,a nie chce cyca to nie jest glodny. A z domu i tak nie wychodze na dluzej niz na 2-3 godziny,wiec staram sie nie odciagac,do tej pory raz odciagalam.Wazymy sie tez tylko przy okazji wizyt u pediatry. I tak jest ok.
Byla wczoraj mowa o biustonoszach. Ja zamowilam z alles i jestem bardzo zadowolona. Cena nie jest najnizsza,ale warto bylo. Mam w tej chwili naprawde wieeeelkie balony i to jedyny stanik,ktory dobrze trzyma. Wybor duzy,modele naprawde fajne i jakosc naprawde,jak dla mni super. Jedyny feler to fiszbiny,bo przy karmieniu nie sluza. Ja mam po domu namioty,a ten tylko na wyjscie. I rozmiarowka chyba do h czy nawet i :-)
Mamo Joasi,moj Igor tez zaczal sie tak dzwigac rekami i nogami do gory i strasznie sie przy tym wysila,to chyba jakis trenning:)
Milego dnia:-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

U nas drugie karmienie było o 7:30. Hania obudziła się z płaczem i Strkanirm bo jak zwykle cisnie kupę rano kilka godzin i meczy się przy tym na maksa. Milutka moja tez połyka powietrze w dalszym ciągu.... chyba mniej bo nie wymiotuje już od 2 tygodni jakoś. Ale słyszę konie zasysa i przełyka. Teraz śpi od 8:00. Idę pod prysznic i może uda mi się zjeść śniadanko. Jestem głodna jak wilk. Już na nocnym karmieniu bolał mnie brzuch z głodu a teraz doszedł ból głowy. Ja nie mogę chodzić głodna bo jestem mega rozdrażniona i wszystko mnie denerwuje :p

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja z rana;)
Imbir dziekuje jeszcze raz za radyl wczoraj bylismy u lekarza i okazalo sie ze maly ma asymetrie no i czekaja nas rehabilitacjie...
Dodatkowo maly ma zrosniety nalpletek, jezeli masc nie pomoze w ciagu ttgodnia to beda nacinac chirurgicznie; ( masakra..
I jeszcze mnie angina ropna dopadla, kazala brac antybiotyk ale powiedziala ze maly moze nie chciec mleka potem jesc, a u mnie i tak z tym ostatnio problem wiec chyba zrezygnuje z tego antybiotyku. A czy ktoras z mam kp i brala antybiotyk? Jaka byla reakcja maluszka?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamuśki!
U nas noc też Spoko, jedno karmienie o 2:30, pobudka o 7:30. A najlepsze że pierwszy raz od dawna Maciuś dał się ululać wieczorem bez ryku!!
Maaaaaag super w tych nowych włoskach tobie!! Pięknie razem wyglądacie z Nusią.
Emka u mnie to długa historia. Zaczęło się tak, że chyba z 6 lat temu nie mogłam wstać z łóżka. Lekarz tylko dał zastrzyki z ketonalu, po tygodniu mogłam chodzić. Potem kilka incydentów pojedynczych bólu. Aż raz źle stanęłam w pracy i ból taki, że ledwo się ruszałam. I się zaczęło: rezonansy, tomografie, leki już nie pomagały. Wyszła zaniedbana duża przepuklina między kręgami w kręgosłupie. To było 2-3 lata temu. Operacja- wycięli przepuklinę. Po miesiącu bóle wróciły. Lekarz stwierdził, że trzeba wystawić szyny i implant w kręgosłup... Oczekiwanie na operację przerwane ciążą... W międzyczasie zus nie przyznał mi renty jak to bywa. I taka historia...
Taka głupota jak krzywe stanięcie może zrujnować zdrowie i życie...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

MalaMi tutaj masz artykul o antybiotykach w trakcie karmienia http://www.hafija.pl/2012/05/karmienie-piersia-leki-antybiotyki.html mam nadzieje, ze wrocisz szybko do zdrowia, ale,zgadzam sie z Milutka.. angina ropna bez antybiotyku to raczej sama nie przejdzie.. duzo zdrowka dla Ciebie ;)

Jezuuuuu Maaag jak ja zazdroszcze Wam tego spania.. Stas NIBY spal od 22, ale co chwila pobudka i tak do 12. Potem pobudka o 1, 3, 5, 6.. ja nie wiem czy to po tej chorobie tak kiepsko śpi.. a juz tak ladnie spal w nocy ;/ w ciagu dnia jest przekochany, w ogole zaczął sie uśmiechać tak na maksa szeroko na widok znajomych twarzy i jak sie do niego gada, coraz czesciej na moje guganie opowie jedną czy dwoma gugami, jest cudowny ;) ale dzis padam ma pysk.. i tez właśnie umieram z glodu juz, Staś właśnie zasnął przy cycu zaraz ide jakieś sniadanko wszamac i Tosie ustawic, bo jak zwykle trolling, na bosaka i w piżamie, zęby nie umyte, włosy rozczochrane i zabawa w najlepsze..

A co do biustonoszy to tez polecam z Alles. Ja nienawidze zwykłych bawelnianych a z Alles mam usztywniany i jest niezniszczalny, piore go w pralce praktycznie codziennie albo co drugi dzien, bo ciagle ulany od mleka i nic sie z nim nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Charlotte a gdzie zakupiłas ten biustonosz ?:) ja nie wiem co z Nusia się dzieje. Dalej śpi. Przebudziła się na chwile bo brzuszek ja zabolał, położyłam ja na brzuszku i zasnęła. Jakaś zmęczona bidulka jest. Lubi pospać śpioszek :)
Monika dziękuje za miłe słowa :*
Nusia nie mieści się już w koszu :O dzisiaj popołudniu albo jutro jedziemy po materac do łóżeczka i rozkładamy łóżeczko !:) normalnie aż jestem podekscytowana :D Hihi Wasze niunie jak śpią w łóżeczkach to czym je nakrywacie ??

Odnośnik do komentarza

Hej kochane. Nadrobie pozniej. Czy ktoras z was muala taka sytuacje ,ze u malenstea zrobil sie wylew w oczku obok zrenicy? Mil tak ma . Dzis jak wsralam to zauwazylam,musial sie jej zrobic w nocy jak kichala może od cisnienia bo obie da chore. Jestem przerazona. Ten wylew jest tak jakby w stalym miejscu tzn podaza za zrenica ,zrenica w prawo to on tez.
Ratujcie. Jakie sa konsekwencje? Lekarz z laska bas przyjmie o 12:40 i jeszcze tylko Milene a Laury nie ,a ona sie tez meczy bardzo bo ma straszny kaszel. Wg nie spalysmy tej nocy.
Ratujcie,co z tym oczkem??

Odnośnik do komentarza

Monika to że źle stanęłas nie było przyczyna urazu. Podejrzewam że problem zaczął się wtedy jak nie dałaś rady wstać z łóżka i wtedy pewnie krążek zaczął pękać. Powodem tego było zbyt duże obciążenie kręgosłupa, a to że źle stanelas to przelało czarę goryczy, jak to się mówi, i wystarczyło żeby rozerwać krążek do końca. Polecam Ci basen, bo to najlepiej odciąża kręgosłup. Popytaj może o zajęcia dla maluszków w Waszym mieście. Tak moglibyście razem chodzić. Co nieco orientuje się w tym temacie i temacie implantów po przepuklinie bo pisałam pracę inżynierską na ten temat (nawet taki jeden zaprojektowałem :D), wiec jakbyś miała jakieś pytania to służę pomocą :).

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73l6d8be5v79y5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...